Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchoskopija

Dare ir man bronchoskopija. Itare tuberkulioze. O itare todel, kad siuntinejant is ligonines i poliklinika, is poliklinikos i ligonine (ir taip kokius 5 kartus) mano plauciu uzdegimas pasieke tokia stadija, kad jau ne patys santariskiu daktarai nebesuvoke kas pas mane tuse plauciuose yra blink.gif
O apie pacia procedura nei skaiciausi, nei domejausi ax.gif Tiesiog taip greitai man ja suorganizavo (kai rentgeno nuotraukoje aptiko "tuberkulioze" - kaip mat visi jau toooookie rupestingi patapo...), kad ne nespejau ir pasidomet, ar bent issigast. Ir apie procedura nieko negaliu labai jau blogo pasakyt. Nera itin malonu, bet esu daug nemalonesniu proceduru turejus... Po sios proceduros kiek silpnoka buvo, vyras parveze namo, bet jau po kokiu 20-30 min jauciausi visiskai gerai smile.gif Tiesa siek tiek troskino. Na, ir kuri laika slogavo ta snerve, per kuria vamzduka kiso.
Atsakyti
Dare man kazkada bronchoskopija,labai bijojau,nes zinojau,kas tai per procedura,bet...jeigu palyginti su gastroskopija,tai gastroskopija daug daug kartu nemalonesne prosedura,+dar ir skausminga.Jeigu reiketu pakartoti-nebebijociau taip.Tiesa,vaistu man pirkti nereikejo,nes buvau vezama is kitos ligonines tyrimui i Santariskes,atropina suleido pries isvaziuojant,tik vat bronchoskopas del siauru nosies landu per nosi nepralindo,tai kiso pro burna,bet nelabai didelis skirtumas.Vnz.,nera ko ten bijoti,malonumo aisku nera,bet ir neskauda,ir oro kvepavimui uztenka,nes dabartiniai bronchoskopai plonais vamzdeliais,tusciaviduriai.Kai parveze po proceduros,man virtuvelej buvo pusryciai palikti,tai as iskart puoliau ten ir tik gerti gerti gerti...kavinukas su kava stovejo,daug jos ten dar buvo,tai as viska ir sugeriau vienu ypu-po atropino labai dziovina smile.gif Savijauta po to buvo gera,nors perspejo kad pakraujuot biski galiu bet nebuvo sito tik iskart po tyrimo biski atkosejau smile.gif irgi buvo isplautos ir issiurbtos gleives smile.gif
Atsakyti
Darė ir man bronchoskopiją prie kokias 4 savaites, prisimenu ją kaip vieną nemaloniausių procedūrų.. gal todėl, kad sirgau ūmiu bronchitu,karščiavau, skaudėjo gerklę ir žiauriai kosėjau. Kosėti nebuvo galima, o gerklę dirgino dar labiau. Tai net apsiverkiau. Paskui nuo tų vaistų sukosi galva, namie išmiegojau 18 valandų. Beje, nei siuntusi gydytoja, nei Santariškių daktarai prieš procedūrą neįspėjo, kad vairuoti po to negalima. Teko kviestis pagalbą.
Atsakyti
Sveikos! Kaip saunu, kad reikiamu metu atradau sia tema!
Zodziu mano 1 metu sunelis uzspringo lazdyno riesutu pries kokias 10 dienu, as ji siaip ne taip atkraciau pasiguldziusi ant kelio, bet riesutukas neisejo... g.gif Jis elgesi yprastai, bet vakarop pradejo kimti balsas... sunerimau, galvojau gal balso stygas isdraske ar gerklyte... Bet dabar po 10 dienu temperatura ir vis dar pakimes balselis... g.gif Ka manote? Nezinau su kuo sieti ta pakimima... ir ta temperatura (zinoma, dar ir dantis auginames siuo metu)? Ir kokie svetimkunio plauciuose pozymiai???? Butu labai idomu suzinoti jusu nuomone, butu gerai kad ir temos autore pasisakytu, nes turejo panasia problema 4u.gif
Beje, jisai visiskai nekoseja, gerai valgo ir miega.
Buvau siandien pas gyd., dave siuntima i ligonine, nes poliklinikoje nera salygu tinkamai patikrinti maziuko... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mystic Sahara @ 2011 06 22, 19:47)
Bet dabar po 10 dienu temperatura ir vis dar pakimes balselis...  g.gif  Ka manote? Nezinau su kuo sieti ta pakimima... ir ta temperatura (zinoma, dar ir dantis auginames siuo metu)? Ir kokie svetimkunio plauciuose pozymiai???? Butu labai idomu suzinoti jusu nuomone, butu gerai kad ir temos autore pasisakytu, nes turejo panasia problema  4u.gif
Beje, jisai visiskai nekoseja, gerai valgo ir miega.
Buvau siandien pas gyd., dave siuntima i ligonine, nes poliklinikoje nera salygu tinkamai patikrinti maziuko... doh.gif

Nebandet nuvesti pas LORa? Juk pradzioj man dare lorine procedura, tikrino su vamzdeliu, ar neuzstriges svetimkunis balso stygose. Toks variantas jums gali buti drinks_cheers.gif Jei butu plauciuose uzstriges-butumet po paros jau bronchita ziauru tureje, nes organizmas nuo svetimkunio ginasi gamindamas gleives(kad apveltu svetimkuni ir jis nesibraizytu i jautrius bronchus), tad didele tikimybe, kad jusu vaiko plauciai tikrai svarus. drinks_cheers.gif O va, ar svetimkunis balso stygose ir eme puti(kyla temperatura tada, nes infekcija gaunasi), ar eilinis uzdegimas-to be apziuros pasakyti neimanoma.
Nuo parasytos jusu zinutes praejo 5 dienos, kaip jums sekasi? Gal ligoninej rado tikra priezasti? 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Dėl kokių priežasčių neįmanoma įkišti bronchoskopo ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gyvenam gerai, LOR musu neapziurinejo, paklause plauciukus, jokios rentgenogramos nedare, nes svetimkunis organines kilmes. Temperatura daugiau nebekilo (uztai islindo eilinis dantis), todel paleido mus namo. Jei kiltu temperatura, prigrasino gryzti atgal. Temperatura nekilo, vaikas jautesi puikiai, tik balselis vis buvo prikimes... Jau kelios dienos kaip balsas atsistate, lyg ir nera pakimimo... Tikekimes, kad viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, klaidzioju informacijos labirintuose. mano suneliui nuo mazens pasireiskai vis slapias kosulys,jis jo nekamuoja, bet per diena nors kelis kartus vis slapiai nusikosti, kiek buvom pas gydytoja, tai ji neanalizavusi mums skyre 2 men purkstis flixotida, po to dar pratese, baigem mes kursa jos paskirta (apie 4 men), po to ji atsostogavo ir taip kokius 4 men mes pas ja nebebuvom, o reikaliukai nei kiek nepasikeite nuo to musu purskaliojimosi tais vaistais. Kazka gydytoja buvo uzsiminusi apie sekreto per intensyvia gamyba, bet jokiu tyrimu mums neskyre, daug maz experimentiniame lygmeny pasipurskaliokim ir ziurekim kas bus. Gal kuri esate su tuo susidurusi???? Mane neviltis apima ir neinam pas tuos gydytojus ir vel pradedi kaltint save vel eini ir taip jau vaikui 2 metai, 2 kartus ligoninej gulejom, o niekas su mumis neaisku, niekas nieko nediagnozuoja, uzgydo hormoniukais tam kartui ir namo paleidzia iki kito karto
Atsakyti
gaila, kad šios temos neradau, kai as turejau darytis bronchoskopija g.gif . Viskas prasidėjo nuo to, jog pradėjau rytais ir vakarais skrepliuotis. kartais skrepliai būdavo su krauju, jo gumulėliais. Palaukus savaitę nuėjau pas gydytoją, ji iškart nusiuntė pas kitus gydytojus. Na man padarė skreplių tyrimą, bet jame nieko nerado, padarė ir rentgeną bet taip pat nieko blogo nematė. gydytoja pasiūlė bronchoskopiją padaryti. Labai bijojau, bijojau kad uždusiu, nes sakė jausmas toks kad trūksta oro. Na aš sutikau. Bet baigėsi tuo, jog vieną dieną paskambino kad gydytoja operacinėj todėl negaliu vykti, kitą kartą aš susirgau, labai skaudėjo gerklę vos prašnekėjau, pranešiau kad negaliu. o paskui kai skambinausi niekas net telefono nebekėlė. Na poto nusprendžiau, kad tikriausiai nieko čia man nėra. Tik viena bėda doh.gif , kad skrepliavimas iki šiol nesibaigė ( na jau gal kokia pusė metų jei nedaugiau) . Kiekvieną mielą rytą ir vakarą turiu iškosėti skreplius, nes neina normaliai net seilių nuryti. Kartą taip kosėdama, krenkšdama tiksliau lyg ir apsivėmiau. na tai nebuvo vėmimas, tik skystis išbėgo. kartais atrodo kad vėl tas pats nutiks. unsure.gif Bet grišti pas tą pačią gydytoją kažkaip nenorėčiau blush2.gif
Atsakyti
perduodu vyro zodzius: baisu!!!!!!!!!!
istempia liezuvi ipurskia anestetiku, kisa vamzdeli purskia vandeni ir siurbia karkalus ir taip kelis kartus.....
Atsakyti
QUOTE(supersupersuper @ 2011 10 22, 10:34)
gaila, kad šios temos neradau, kai as turejau darytis bronchoskopija  g.gif . Viskas prasidėjo nuo to, jog pradėjau rytais ir vakarais skrepliuotis. kartais skrepliai būdavo su krauju, jo gumulėliais. Palaukus savaitę nuėjau pas gydytoją, ji iškart nusiuntė pas kitus gydytojus. Na man padarė skreplių tyrimą, bet jame nieko nerado, padarė ir rentgeną bet taip pat nieko blogo nematė. gydytoja pasiūlė bronchoskopiją padaryti. Labai bijojau, bijojau kad uždusiu, nes sakė jausmas toks kad trūksta oro. Na aš sutikau. Bet baigėsi tuo, jog vieną dieną paskambino kad gydytoja operacinėj todėl negaliu vykti, kitą kartą aš susirgau, labai skaudėjo gerklę vos prašnekėjau, pranešiau kad negaliu. o paskui kai skambinausi niekas net telefono nebekėlė. Na poto nusprendžiau, kad tikriausiai nieko čia man nėra. Tik viena bėda  doh.gif , kad skrepliavimas iki šiol nesibaigė ( na jau gal kokia pusė metų jei nedaugiau) . Kiekvieną mielą rytą ir vakarą turiu iškosėti skreplius, nes neina normaliai net seilių nuryti. Kartą taip kosėdama, krenkšdama tiksliau lyg ir apsivėmiau. na tai nebuvo vėmimas, tik skystis išbėgo. kartais atrodo kad vėl tas pats nutiks.  unsure.gif Bet grišti pas tą pačią gydytoją kažkaip  nenorėčiau  blush2.gif


Siulyciau nedelsti ir "neprisizaisti" dar labiau. Man irgi buvo daryta si procedura Santariskese, nes neranda umios BA priezasciu. Viskas ishkenciama ir ishgyvenama. Maziau klausykite kas ka sako! Kai nezinai, tikrai maziau baisu. O siaip, po proceduros taip ir nesugalvojau atsakymo kas baisiau- ar kai skrandi ta "zarna" tiria, ar bronchoskopija...Abi proceduros nemalonios, bet del zinojimo kenteti verta wink.gif Svarbiausia kiek imanoma labiau atsipalaiduoti ir galvoti, kad greit baigsis, tada viskas paprasciau ishkenciama. Sekmes! Nedelskite, kad nebutu po laiko dar blogiau. Kraujingi skrepliai - ne juokinga! O ta procedura parodo daug. Jie viska mato kompiuteryje.
Atsakyti
Deja apie bronchoskopija atsiliepti gerai negaliu. Tai viena bjauriausiu proceduru koke man teko patirti, ir gastroskopija man tikrai malonesne. Man bronchoskopija atliko tuberkuliozei diagnozuoti, kadangi tai vyko ekstra ir ligonineje, vaistu pirkti nereikejo. Atsiminimai tokie: is pradziu uzsaldo gerkle ir nosiarykle vaistukais, poto per nosi veda zonda ( siame etape mano sirdele muse 120 kartu per minute, net daktarai buvo issigande), veliau purskia skysti i plaucius ir ji istraukia ( sime etape atrode, kad uzdusiu). Po viso to galvos svaigimas, o vakare 39 temperatura, korios nepavyko ta vakara numusti. taigi tiek... manau, kad visiem skirtingai
Atsakyti