Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai vyrams

Dar kartą rašau mirksiukas.gif Kartu atsakysiu ir į savo pateiktą klausimą blush2.gif Radau informacijos apie mums rūpimus dalykus. Cituoju: "Vaisingo amžiaus moterims geležies reikia beveik dukart daugiau nei vyrams. Tačiau papildomai geležies priedus turėtų vartoti tik tos moterys, kurių menstruacijos yra labai gausios. Antioksidantai, pvz., vitaminai E, C, cinkas ir selenas, reikalingi tam, kad būtų sveika sperma. Todėl vyrai, ketinantys turėti vaikų, turėtų valgyti daugiau vaisių, daržovių ir grūdų. Planuojančiai pastoti moteriai reikia šiek tiek daugiau folinės rūgšties, negu jos yra maiste. 400 mcg per dieną sumažina riziką, kad kūdikiui bus įgimta spina bifida (stuburo vystymosi anomalija)".

Taigi nepersistenkims su vitaminais. Mums pakaks folio r., o vyrukams vitamino E ar kitų antioksidantų drinks_cheers.gif

Linkiu visoms kuo greitesnio nestuke.gif
Atsakyti
As tai savo vyrui nupirkus GERIMAX GINSENG SPORT.Tai ten ir zensenio,ir visu vitaminu bei mineralu yra .Isbalansuota daug dirbantiems(toks jis ir yra)ar sportuojantiems zmonems.Tai jau trecias menuo geria.Pries tai LIVOL MULTI gere,na zodziu visalaik naudoja.Pastot tai as iskart visus 3sykius pastojau,tik stai paskutiniai 2nestumai nesekmingai baigesi,tai sakau gal kazka specialaus vyrui butu galima pavartoti,gal spermiukai nekokie,nes pas mane jokiu problemu nerado,vitaminus bei foline rugsti gerdavau ir geriu.
Atsakyti
manau, kad persistengti nėra kaip ir kur. Juk net ir neketinančioms pastoti rekomenduojama gerti vitaminus, na galbūt išskyrus vasarą, kai ir taip gaunam daug "šviežių" vitaminų. Bet rudenį, žiemą.... tai manau nieko blogo, jei šalia folines rūgšties gaunam vitamino A, C, D, E smile.gif
Atsakyti
Vitamino A ketinančioms pastoti vartoti negalima (atrodo dėl persileidimų), na o vitaminas E rekomenduojamas, nes sumažina persileidimų tikimybę.

Beje, šiandien nusipirkau Pregnacare, o vyrui vitamino E. Dar turiu folio rūgšties, bet jos kol kas nei pati vartosiu, nei vyrą skatinsiu gerti. Lauksim rezultatų rolleyes.gif Būtų graži dovana metų sukaktuvių proga thumbup.gif Bet nelabai tikiu, jog pavyks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diax: 29 liepos 2007 - 20:19
sveikos,
noriu pasisakyti apie folio rugsti, matau cia yra visokiu nuomoniu, ar gerti vyrams ar ne.
taigi, buvau as pas gydytoja, kadangi su vyru planuojame pastoti, ir man gydytoja pasiule gert folio rugsti ir kartu ir vyrui, tokia pat doze. ji paaiskino, kad folio rugstis gerina labai spermos kokybe.
nemanau, kad gydytoja blogai patartu.
Atsakyti
QUOTE(Andzelika25 @ 2007 07 31, 12:29)
sveikos,
noriu pasisakyti apie folio rugsti, matau cia yra visokiu nuomoniu, ar gerti vyrams ar ne.
taigi, buvau as pas gydytoja, kadangi su vyru planuojame pastoti, ir man gydytoja pasiule gert folio rugsti ir kartu ir vyrui, tokia pat doze. ji paaiskino, kad folio rugstis gerina labai spermos kokybe.
nemanau, kad gydytoja blogai patartu.

Aš viena vartojau folio rūgštį apie 3mėn, padariau pertraukėlę, bet ko gero dabar pradėsim abu su vyru ją gerti.
Atsakyti
QUOTE(Andzelika25 @ 2007 07 31, 12:29)
sveikos,
noriu pasisakyti apie folio rugsti, matau cia yra visokiu nuomoniu, ar gerti vyrams ar ne.
taigi, buvau as pas gydytoja, kadangi su vyru planuojame pastoti, ir man gydytoja pasiule gert folio rugsti ir kartu ir vyrui, tokia pat doze. ji paaiskino, kad folio rugstis gerina labai spermos kokybe.
nemanau, kad gydytoja blogai patartu.

Kadangi gydytoja taip sako, reiks ir savo brangiąjam duoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
blush2.gif Nezinau merginos kur rasyti, gal mane nukreipsit kur reikia.

iskilo man toks klausimukas... pries kelis men pas vyra, beciupinedama jo kiausiukus atradau keista dalyka, vienas tai normaliai kaip ir visada o kitas, taip apsiciuopia kaip butu du sujungti. nu toks jausmas, kad pas ji trys yra doh.gif sunku paaiskinti, bet zodziu tas antrasis vos ne dvigubai didesnis uz pirma, na jauciasi kitaip visai. nieko jam neskauda nei ka, pats kazkaip neatkreipe demesio. pas gyd aisku neis, nes jam neatrodo,kad kazkas cia negerai o mane tai neramina.
Ar kas nors ka nors zinot apie toki atveji, ir nuo ko cia gali buti?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzelika25 @ 2007 07 31, 12:29)
sveikos,
noriu pasisakyti apie folio rugsti, matau cia yra visokiu nuomoniu, ar gerti vyrams ar ne.
taigi, buvau as pas gydytoja, kadangi su vyru planuojame pastoti, ir man gydytoja pasiule gert folio rugsti ir kartu ir vyrui, tokia pat doze. ji paaiskino, kad folio rugstis gerina labai spermos kokybe.
nemanau, kad gydytoja blogai patartu.


g.gif pirma karta girdziu, kad vyrui irgi reikia gerti f r , o tuo labiau, kad gerina kokybe... blink.gif , reikes saviskes paklausineti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Andzelika25 @ 2007 07 31, 11:29)
sveikos,
noriu pasisakyti apie folio rugsti, matau cia yra visokiu nuomoniu, ar gerti vyrams ar ne.
taigi, buvau as pas gydytoja, kadangi su vyru planuojame pastoti, ir man gydytoja pasiule gert folio rugsti ir kartu ir vyrui, tokia pat doze. ji paaiskino, kad folio rugstis gerina labai spermos kokybe.
nemanau, kad gydytoja blogai patartu.

Mano ginekologė irgi patarė gerti folio rūgštį abiem. O kitų vitaminų teigiamos savybės nėtumui sakė kad neįrodytos, dėl to daugiau nieko nerekomendavo.

QUOTE(-Zuvyte- @ 2007 08 07, 09:01)
blush2.gif  Nezinau merginos kur rasyti, gal mane nukreipsit kur reikia.

iskilo man toks klausimukas... pries kelis men pas vyra, beciupinedama jo kiausiukus atradau keista dalyka, vienas tai normaliai kaip ir visada o kitas, taip apsiciuopia kaip butu du sujungti. nu toks jausmas, kad pas ji trys yra  doh.gif sunku paaiskinti, bet zodziu tas antrasis vos ne dvigubai didesnis uz pirma, na jauciasi kitaip visai.  nieko jam neskauda nei ka, pats kazkaip neatkreipe demesio. pas gyd aisku neis, nes jam neatrodo,kad kazkas cia negerai o mane tai neramina.
Ar kas nors ka nors zinot apie toki atveji, ir nuo ko cia gali buti?
Aciu  4u.gif

Man irgi būtų neramu unsure.gif Kai tokie dalykai išvis pirma mintis - auglys doh.gif (jei gerybinis tai ir neskauda) Bet reikia tikėtis kad ten viskas OK, tik vyrą reikia būtinai nutempti pas gydytojus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Zuvyte- @ 2007 08 07, 07:01)
blush2.gif  Nezinau merginos kur rasyti, gal mane nukreipsit kur reikia.

iskilo man toks klausimukas... pries kelis men pas vyra, beciupinedama jo kiausiukus atradau keista dalyka, vienas tai normaliai kaip ir visada o kitas, taip apsiciuopia kaip butu du sujungti. nu toks jausmas, kad pas ji trys yra  doh.gif sunku paaiskinti, bet zodziu tas antrasis vos ne dvigubai didesnis uz pirma, na jauciasi kitaip visai.  nieko jam neskauda nei ka, pats kazkaip neatkreipe demesio. pas gyd aisku neis, nes jam neatrodo,kad kazkas cia negerai o mane tai neramina.
Ar kas nors ka nors zinot apie toki atveji, ir nuo ko cia gali buti?
Aciu  4u.gif


tai gali būti kirkšnies išvarža, manajam taip buvo, čia dažna vyrų *liga*, kaip gydytoja sakė, reikia gydytojams butinai pasirodyti
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2007 07 29, 21:11)
Vitamino A ketinančioms pastoti vartoti negalima (atrodo dėl persileidimų), na o vitaminas E rekomenduojamas, nes sumažina persileidimų tikimybę.

Beje, šiandien nusipirkau Pregnacare, o vyrui vitamino E. Dar turiu folio rūgšties, bet jos kol kas nei pati vartosiu, nei vyrą skatinsiu gerti. Lauksim rezultatų  rolleyes.gif Būtų graži dovana metų sukaktuvių proga  thumbup.gif Bet nelabai tikiu, jog pavyks  unsure.gif



o tai kodel vitaminams planuojancioms ir nescioms yra padidinta A doze???? doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti