Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 01, 19:27)
Afrodite, o zinai, kodel tu nuolat zliumbi ir asaras lieji pastaruoju metu? nes tau viduriai uzkieteje ir miego nori biggrin.gif O viduriai uzkieteje ir miego nori, nes ne viena esi  biggrin.gif Nes nu jau toks pavydetinas tiesiog jautrumas aplinkai  bigsmile.gif

noreciau priestarauti bet bijau kad atsidursiu po baudos suoliuko o nebe ant jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Sangria rodytu kraujukas jau ax.gif 4u.gif
Atsakyti

nu ateinu aš dabar padėjuot, seniai ant baudos suolelio sėdėjau doh.gif

nu dabar toks klausimas, jeigu aš geriu dufą, visada tuo pačiu metu iš ryto, ir kaip taisyklė, jau antrą dieną, po valandos einu pavemti , kaip manot, spėją jį pasisavinti? Nes dabar prisimasčiau, kad nesuprastų organizmas, kad aš nustojau jį vartoti, ir kad blogai nebūtų doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
sveikutes busimos mamytes, galvojau kad tema baigesi doh.gif

QUOTE(Maidenana @ 2011 06 01, 19:27)
Afrodite, o zinai, kodel tu nuolat zliumbi ir asaras lieji pastaruoju metu?

hihihi.gif

QUOTE(agiute @ 2011 06 01, 21:11)
nu dabar toks klausimas, jeigu aš geriu dufą, visada tuo pačiu metu iš ryto, ir kaip taisyklė, jau antrą dieną, po valandos einu pavemti , kaip manot, spėją jį pasisavinti? Nes dabar prisimasčiau, kad nesuprastų organizmas, kad aš nustojau jį vartoti, ir kad blogai nebūtų  doh.gif  doh.gif  doh.gif

o jei pagertum vakarais dufa? g.gif
Papildyta:
beje as si vakara jau startavau su clostu, pa kol kas kalpoko dar nenurove unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agiute @ 2011 06 01, 21:11)
nu ateinu aš dabar padėjuot, seniai ant baudos suolelio sėdėjau doh.gif 

nu dabar toks klausimas, jeigu aš geriu dufą, visada tuo pačiu metu iš ryto, ir kaip taisyklė, jau antrą dieną, po valandos einu pavemti , kaip manot, spėją jį pasisavinti? Nes dabar prisimasčiau, kad nesuprastų organizmas, kad aš nustojau jį vartoti, ir kad blogai nebūtų  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Sveika, o tu pabandyk gydytojai pasisakyti, gal leis pereiti prie CRINONE, jis vaginalinis (toks kremukas, kuri isipurski i vidu) jo tikrai neisvemsi lotuliukas.gif Man gydytoja iskart liepe prie jo pereiti, nes sake jis labiau nescioms pritaikytas ir panasiai, nors aisku velnias daug brangesnis nei tablietkos blink.gif Na betkokiu atveju pasitark su gydytoju jei turi galimybe ir paaiskink kaip viskas vyksa, kad netycia nepritruktu organizmas to progesterono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 01, 21:00)
noreciau priestarauti bet bijau kad atsidursiu po baudos suoliuko o nebe ant jo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Sangria rodytu kraujukas jau ax.gif  4u.gif
Tu gi ant skvoriečniko persėdai. O nuo jo griuti bus ilga kelione per kopas. Tai kad priestaravimai jusu mums, zinote, ne motais schmoll.gif


QUOTE(agiute @ 2011 06 01, 21:11)
nu ateinu aš dabar padėjuot, seniai ant baudos suolelio sėdėjau doh.gif 

nu dabar toks klausimas, jeigu aš geriu dufą, visada tuo pačiu metu iš ryto, ir kaip taisyklė, jau antrą dieną, po valandos einu pavemti , kaip manot, spėją jį pasisavinti? Nes dabar prisimasčiau, kad nesuprastų organizmas, kad aš nustojau jį vartoti, ir kad blogai nebūtų  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Nu matyt, kad senokai. Susikaupi ir:
1. Rytoj paskambini gydytojai ir viska issiaiskini.
2. Siandien pagooglini apie dupho pasisavinima (perskaitai informacini lapeli)
3. Nusiramini ir toliau sekmingai nesioji savo dvynukus.
4. Baudos suolelis gi cia pat... netoli... ir laaaukia... laukiaaaaa kompanijos.
Atsakyti
beje mergaites kurias aplanke mmm daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Mergaitės sulaukusios mm ar neigaimo testo rezultato, nenusiminkite, vadinasi - kitas kartas bus sėkmingas. 4u.gif

Ar Afrodite šiandien daro testuką? Laikau kumščius. mirksiukas.gif

Aš šiendien einu pas savo gyd. tartis dėl kitos IUI ir dabar jau su stimuliacija. Na turi gi kada nors pavykti.
Atsakyti
QUOTE(Samira @ 2011 06 02, 07:39)
Labas rytas,

Mergaitės sulaukusios mm ar neigaimo testo rezultato, nenusiminkite, vadinasi - kitas kartas bus sėkmingas.  4u.gif

Ar Afrodite šiandien daro testuką? Laikau kumščius.  mirksiukas.gif

Aš šiendien einu pas savo gyd. tartis dėl kitos IUI ir dabar jau su stimuliacija. Na turi gi kada nors pavykti.

Labas rytas, man atrodo Afrodite rytoj zadejo kraujuka nuleisti laikysiu uz ja kumsciukus ir uz visas kitas merginas taip noriu kad visoms pasisektu 4u.gif
Samira linkiu geros pradzios ir sekmingos pabaigos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 01, 16:33)
Realesnis vaizdas, kad nemanytumet, kad viskas cia rozemis bus klota:

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

jeigu man neskyre jokiu vaistu pries iui tik ten tuos kur susileist i pilva reikia, tai cia skaitosi, kad nestimuliuotas ciklas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jrgt @ 2011 06 02, 09:36)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jeigu man neskyre jokiu vaistu pries iui tik ten tuos kur susileist i pilva reikia, tai cia skaitosi, kad nestimuliuotas ciklas?  ax.gif



taip taip smile.gif , jei tik ovitreli turi omeny, tai ciklas bus naturalus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 02 birželio 2011 - 08:38
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 09:37)
taip taip  smile.gif , jei tik ovitreli turi omeny, tai ciklas bus naturalus

tikriausiai ta ir turiu omeny. as taip nenorejau gilintis ir kuo maziau apie tai galvot, kad net neprisimenu kokie ten vaistai biggrin.gif
Atsakyti
Merginos as dabar nutraukiau utrogestana, gal kas zino kada dabar memes ateis?
Atsakyti