Įkraunama...
Įkraunama...

IUI stebuklingieji namučiai

QUOTE(Samira @ 2011 06 02, 07:39)
Ar Afrodite šiandien daro testuką? Laikau kumščius.  mirksiukas.gif

Man atrodo rytoj daro testa ir eina krauja nuleidineti. ohhhh kaip laukiaaaam.... triname rankytem.

Labas rytas, mielosios.
Atsakyti
Labas as si cikla ir jau startavau po dvieju menesiu pertraukos nuo antradienio su clost o nuo siandien su puregonu bus jau 3 IUI
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 02, 10:26)
Labas as si cikla ir jau startavau po dvieju menesiu pertraukos nuo antradienio su clost o nuo siandien su puregonu bus jau 3 IUI


sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 02, 10:26)
Labas as si cikla ir jau startavau po dvieju menesiu pertraukos nuo antradienio su clost o nuo siandien su puregonu bus jau 3 IUI



labukas drauge thumbup.gif , ši kart aš truputuka ankščiau , nes ciklas sustreikavo, man šiandien vakare IUI blush2.gif

3IUI bus paskutinis ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 02 birželio 2011 - 09:34
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 10:34)
3IUI bus paskutinis ir viskas

ir kas tada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jrgt @ 2011 06 02, 11:09)
ir kas tada?  blush2.gif



kaip kas, i nestuke.gif skyrelį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 11:34)
labukas drauge thumbup.gif  , ši kart aš truputuka ankščiau , nes ciklas sustreikavo, man šiandien vakare IUI  blush2.gif

3IUI bus paskutinis ir viskas

jo tu mane aplenkiai si karta biggrin.gif mano mmm uzvelavo savaite taip ir gavosi.bet vistiek mums si karta pasiseks kitaip ir buti negali nestuke.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes 4u.gif

QUOTE(Samira @ 2011 06 02, 07:39)
Aš šiendien einu pas savo gyd. tartis dėl kitos IUI ir dabar jau su stimuliacija. Na turi gi kada nors pavykti.

siunciu tik teigiamu emociju balioniuka 4u.gif

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 02, 10:26)
Labas as si cikla ir jau startavau po dvieju menesiu pertraukos nuo antradienio su clost o nuo siandien su puregonu bus jau 3 IUI

dideliausios sekmes 4u.gif

QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 10:34)
3IUI bus paskutinis ir viskas

butinai, kitaip ir but negali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 10:34)
labukas drauge thumbup.gif  , ši kart aš truputuka ankščiau , nes ciklas sustreikavo, man šiandien vakare IUI  blush2.gif

3IUI bus paskutinis ir viskas

Sveikutes 4u.gif
Oi,dideles tau sekmes ir linkiu tikrai kad sis kartas butu paskutinis thumbup.gif 4u.gif
Boruziukas1,sekmes startuojant ir kad startas butu su superiniu rezultatu nestuke.gif wub.gif
Aha,ryt darysiuos HCG aisku jei iki to laiko neateis memes nes jau nuo vakar labai spazmuoja pilvuka ir nugara maudzia visai kaip pries jas doh.gif tai darbe lakstau vis i WC nes toks jausmas kad prasides,nors siandien tik 11DPI blush2.gif Aciu uz palaikyma,pranesiu bet kuriuo atveju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 06 02, 10:26)
Labas as si cikla ir jau startavau po dvieju menesiu pertraukos nuo antradienio su clost o nuo siandien su puregonu bus jau 3 IUI
Nu, sekmes. Kad si tema tau butu paskutini karta.


QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 10:34)
labukas drauge thumbup.gif  , ši kart aš truputuka ankščiau , nes ciklas sustreikavo, man šiandien vakare IUI  blush2.gif

3IUI bus paskutinis ir viskas
WAW! laikom kumscius. Galvok pozityviai, nusiteik tik geriausiam.


QUOTE(olialia2001 @ 2011 06 02, 11:13)
kaip kas, i  nestuke.gif skyrelį  biggrin.gif
Demesio, damos!
Sis postas yra pavyzdinis. Prasome juo vadovautis, jeigu nenorite sedeti ant baudos suoliuku. Isikalkite sau ant kaktos ir dazniau ziurekite i veidrodi!

olialia, o kokie rodikliai tavo ir vyro? kiek foliu ir kokia spermos kokybe?

Papildyta:
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 12:11)
Aha,ryt darysiuos HCG aisku jei iki to laiko neateis memes nes jau nuo vakar labai spazmuoja pilvuka ir nugara maudzia visai kaip pries jas doh.gif tai darbe lakstau vis i WC nes toks jausmas kad prasides,nors siandien tik 11DPI blush2.gif Aciu uz palaikyma,pranesiu bet kuriuo atveju mirksiukas.gif

Klausyk. O ko lakstai i wc? pasiziureti ar parejo memes? ar mazu reikalu? biggrin.gif
Tiesa, ka sapnuoji?
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2011 06 02, 12:11)
Aciu uz palaikyma,pranesiu bet kuriuo atveju mirksiukas.gif

laikom laikom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 06 02, 12:15)

olialia, o kokie rodikliai tavo ir vyro? kiek foliu ir kokia spermos kokybe?



Klausyk. O ko lakstai i wc? pasiziureti ar parejo memes? ar mazu reikalu?  biggrin.gif
Tiesa, ka sapnuoji?

aha tikrai idomu kokie rezultatai g.gif
nea,vis paziuriu ar neatejo mm su baime...pamenat po pirmo IUI 11DPI atejo jos man...o kaip ir sakiau jau nuo vaakr stiprokai maudzia pilva,dubens kaulus,o ryte tai taip pilve gurguliavo apacioj toks jausmas buvo tarsi vandenynas seltu-bet man daznai taip bna pries memes tai va ir kazkaip nulekiu vis paziureti ar tik neatejo tos zarazos....siaip pamacius kad nieko nera dziaugiuosi tik siandien vyro zodziai uzgavo nerealiai tai kazkaip nei dirbt galejau,galva ziauriai skauda ir is ausyse jo zodziai skamba...dabar atrodo net matyt jo nenoriu verysad.gif
o apie sapnus tai ivarus jie buna...siaip nesapnuoju zuvu mirksiukas.gif sianakt ka sapnavau nepamenu blush2.gif visai kazkaip miegu neramiai ax.gif bet daugiau sapnai susije su mano darbu ir kelias naktis sapnavau kad mama labai bare,kad vyras savo radau su kitu vyru lovoj,paskui kad kazkas kazka atimt norejo is manes....ai zodziu nesamones biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrodite69: 02 birželio 2011 - 11:24