Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(RutaPuta @ 2011 06 24, 11:17)
Getter, ar gali gaut job seekers allowance netgi tada jei dirbantis? Jis tai dirbantis... o as buhaltere turim mes visas ataskaitas smile.gif tik pasalpose tai nelabai gaudausi smile.gif))


Na taip biggrin.gif bet ta prasme ne kaip employee, o kaip self-employed. Pasiskaičiuokit savo savaitinį vidurkį ir žiūrėkit ką turit. Gautą sumą atimkit iš pašalpos dydžio (jūsų šeimai) ir žinosit kiek gausit mirksiukas.gif Aišku dar reikės atitikti HRC mirksiukas.gif

Back To School negausit jei negaunat jokios pašalpos ir nesvarbu kad įlendat į jų nurodytas pajamų ribas, aiškiai parašyta: You must be getting certain social welfare payments
.

Net jei laukiat FIS, nemokės; jei FIS sulauksit iki 30 Rugsėjo - valio paduokit paraišką ir sumokės.
Atsakyti
Laba.Gavom šiandien Back to School laišką,kad pinigai bus trečiadienį thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SPYGLA: 27 birželio 2011 - 13:03
QUOTE(Getter @ 2011 06 27, 01:09)


Net jei laukiat FIS, nemokės; jei FIS sulauksit iki 30 Rugsėjo - valio paduokit paraišką ir sumokės.

nu belieka tiketis ,kad sulauksim....
Atsakyti
Dėl Back to School pinigėlių, tai mes negavom jokio laiško, o MB nuėjo šiandien JA pasiimt ir buvo pravęsta kartu su pašalpa. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as irgi bandysiu pildyt dokumentus del back to school,bet musu fis baigiasi rugsejo 1 d.kazi ar gausim g.gif
QUOTE(Milux @ 2011 06 04, 19:52)
Del tu mokesciu tai taip gaunasi taip, na jai iskarto Airijoj pradejus dirbti mokesi sodrai ta dali tai taip nesijaus, bet jai pradibes keleta metu grysi ir nuspresi susimoket, tai jau ten sumele bus grazi.Jo jai cia susigrazini (max gali 13% is sumoketu 20%)tai Lt gausi sumoket tikrai daugiau nes Lt gi ne 20% mokesciu o daugiau.Jai nesusigrazinsi cia, paliksi tuos sumoketus 20% ir noresi Lt kad tau uzsiskaitytu tie metai , mokesciai, tai gausi sumoket kiek ten dar truksta.

jau senai nebereikia jokio mokescio skirtumo niekam grazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites noriu pasitarti,gal kuri pilde siu metu bac to school forma,vakar su pazystama susikirto musu nuomuones,zodziu 5dalyje - PART 5: DETAILS OF ALL CHILDREN RESIDING WITH YOU,kur parasyta AMOUNT(ji man aiskina,ka cia reikia irasyti,kiek isleidziama pinigeliu vaikams,norejau sakyti nenusisnekek,bet susilaikiau) toj formoj(vyras vakar paeme is socialo) pridetas baltas lapas ir parasyta,kad jei nori suteikti issamesnes info rasyti cia(lape,o ka issamiau?),tai kiek suvokiu formoje supildai visus duomenis ar dar ko reikia.....gal kas pasidalins info....Aciukas isanksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kornelija315 @ 2011 06 30, 07:30)
Mergaites noriu pasitarti,gal kuri pilde siu metu bac to school forma,vakar su pazystama susikirto musu nuomuones,zodziu 5dalyje - PART 5: DETAILS OF ALL CHILDREN RESIDING WITH YOU,kur parasyta AMOUNT(ji man aiskina,ka cia reikia irasyti,kiek isleidziama pinigeliu vaikams,norejau sakyti nenusisnekek,bet susilaikiau) toj formoj(vyras vakar paeme is socialo) pridetas baltas lapas ir parasyta,kad jei nori suteikti issamesnes info rasyti cia(lape,o ka issamiau?),tai kiek suvokiu formoje supildai visus duomenis ar dar ko reikia.....gal kas pasidalins info....Aciukas isanksto 4u.gif



Lab.Taigi ten rašo FOR OFFICE USE ONLY. nieko ten rašyti nereikia,tik vardą,pavardę,gimimo datą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLA @ 2011 06 30, 09:45)
Lab.Taigi ten rašo FOR OFFICE USE ONLY. nieko ten rašyti nereikia,tik vardą,pavardę,gimimo datą. 4u.gif



Dekui,as jai taip ir sakau,o ji man savo doh.gif tai vakar kaip du zydai kalbejomes su ja ir nesusikalbejome
Atsakyti
as nieko negavau. jau turbut ir negausiu, nes siemet pajamos pasikeite.. bet o gal... kazi, eiti i savo sociala klaust, ar atsispausdint ta forma ir siust ten g.gif
Atsakyti
Sveikos, mano butu tokia situacija ir klausimas, esu vienisa mama, auginu dukryte kuriai rudeni bus 2metukai, gyvenu lt gaunu cia soc ismokas. noreciau rudeni pasibaigus soc ismokoms vykti i airija ir ten pradeti dirbti. Ar gauciau Jobseeker's Allowance pries susirandant darba? ir kokias nors vaiko soc ismokas? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(caramelaa @ 2011 07 01, 18:53)
Sveikos, mano butu tokia situacija ir klausimas, esu vienisa mama, auginu dukryte kuriai rudeni bus 2metukai, gyvenu lt gaunu cia soc ismokas. noreciau rudeni pasibaigus soc ismokoms vykti i airija ir ten pradeti dirbti. Ar gauciau Jobseeker's Allowance pries susirandant darba? ir kokias nors vaiko soc ismokas? Aciu 4u.gif

negausit jobseeker's alowance, tikrai galesite susitvarkyti uz vaika pinigelius (child benefit 140e/men) o va del vienisos mamos, tai nzn, reikia laukt mamu kurios susidure.. nors siaip nelabai tikiu, kad duotu kazka, nors... cia stebuklu salis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 07 01, 19:29)
negausit jobseeker's alowance, tikrai galesite susitvarkyti uz vaika pinigelius (child benefit 140e/men) o va del vienisos mamos, tai nzn, reikia laukt mamu kurios susidure.. nors siaip nelabai tikiu, kad duotu kazka, nors... cia stebuklu salis  mirksiukas.gif

Aciu uz atsakyma smile.gif o kodel negauciau jobseeker's alowance?
Atsakyti