Įkraunama...
Įkraunama...

Socialines išmokos Airijoje!

QUOTE(SPYGLA @ 2011 06 26, 12:25)
Part 4,reikia įrašyti vaiko PPS.
Part 1,tavo PPS.
Dėl dukrelės pps,turi užjudint,mums irgi atsimenu,mano atsiuntė laišką,o dėl vaikų reikėjo eiti ieškoti.Nueik ten kur dareisi,turėtų iškart parašyti 4u.gif

Judinsiu biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 26, 10:52)
sveikos, na ir man naujiena papasakojot, kad uniformu pinigai priklauso nuo 2m. jei gauni kazkokia tai pasalpa. tada gal kuri nors galetu imesti adresa kur galima rasti ta forma? dekui!

pati forma yra HSE.ie puslapi
4 nuo virsaus.
BACK TO SCHOOL
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 25, 15:00)
Na social jobseeker benefit jums nepriklauso, nes vyras neisdirbes 2m. bet pasidomekit FIS, nesu susidurus, bet gal galite kreiptis ten. tik va, kazin kaip su ta jusu motinystes pasalpa gaunama is LT? g.gif


Plius vyras Lietuvoj turi turto,neatitinkam mes cia HR doh.gif

QUOTE(Nenyte82 @ 2011 06 25, 15:07)
XVXVX-koks gali but FIS,jei vyra atleidzia,jis gi nebedirba maziausiai 19val per sav.


Tai va doh.gif Man rodos,niekas mums nieko nekompensuos. teks vykt mums su mazium i LT.O vyras bandys cia dar darbo paieskot g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2011 06 26, 08:49)
NENYTE ar tikrai moka pinigus mokyklinius, jei gauni pašalpą kokią? Aš maniau, kad pagal pajamas žiūri  g.gif  Bet automatiškai dar nieks turbūt negavo. Įdomu laukt ar pildyt patiem?

jei dirbi, turi gauti FIS. jei ne, tada kitokia tinka.. pernai musu vieni draugai nesusutvarke, nes jiems pasake, kad jei nesitvarkot FIS, reiskia, jums pajamu uztenka rolleyes.gif
mums pernai automatiskai atsiunte forma i namus, reikejo uzpildyt ir nunest, o siemet dar laukiam...

man vaiku PPS pasake soc skyriui- nueini ir paklausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistuolė* @ 2011 06 26, 13:59)
pati forma yra HSE.ie puslapi
4 nuo virsaus.
BACK TO SCHOOL

Dekui. As ziurejau ziurejau, ir visur prirasyta, kad gali downloadint, atseit reikia issiusti koda "form BTSCFA" numeriu 51909 ir per 5 darbo dienas atsius forma. tai va lauksiu, jei negausiu tada printinsiu sita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasapo @ 2011 06 26, 12:56)
jei dirbi, turi gauti FIS. jei ne, tada kitokia tinka.. pernai musu vieni draugai nesusutvarke, nes jiems pasake, kad jei nesitvarkot FIS, reiskia, jums pajamu uztenka rolleyes.gif
mums pernai automatiskai atsiunte forma i namus, reikejo uzpildyt ir nunest, o siemet dar laukiam...

man vaiku PPS pasake soc skyriui- nueini ir paklausi rolleyes.gif

Aš čia tik sakiau, kad pagal pajamas skaičiuoja tą Back to school, nebūtina gaut kokia soc pašalpą. Jie sprendžia pagal benrdas pajamas.

Mum tai laišką atsiuntė su vaiko PPS numeriu. Bet jei popieriai sutvarkyti ir nieks neatsiunčia, tai jo, belieka eit ir klaust.
Atsakyti
dar vienas klausimelis iskilo, sedejau ir svarsciau. tai jeigu dabar mano sunus gimes 5/08/2008, o metai skaitosi iki rugsejo 30, tai jau uz praeitus metus jis nebegaus Back to school pinigeliu? galiu tvarkyti tik uz siuos? dekui!
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 06 26, 13:54)
dar vienas klausimelis iskilo, sedejau ir svarsciau. tai jeigu dabar mano sunus gimes 5/08/2008, o metai skaitosi iki rugsejo 30, tai jau uz praeitus metus jis nebegaus Back to school pinigeliu? galiu tvarkyti tik uz siuos? dekui!



Ne,šitos pašalpos atgaline data negrąžina,bent jau neteko nieko apie tai girdėti g.gif Taip galėsit tvarkytis,nuo birželio 30 dienos. 4u.gif Linkiu gauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SPYGLA @ 2011 06 26, 11:15)
Praeitam puslapį  Nenyte įkėlus visą info 4u.gif

Nebūtinai reikia gauti kokią pašalpą,kad gautum Back to school pinigus,turi tilpti į nustatytą pragyvenimo lygį.O jei gauni kokią pašalpą,tai daugiau šansų,kad tikrai duos ir šitą 4u.gif  4u.gif

Mano draugai pernai buvo nesusitvarke Fis,bet ju pajamos mazos ir pagal viska turejo gaut ta pasalpa.Bet jiem atsiunte atsakyma kad jei negauna ir nesusitvarke Fis,tai pinigu nemoka.
QUOTE(Rasapo @ 2011 06 26, 12:56)
jei dirbi, turi gauti FIS. jei ne, tada kitokia tinka.. pernai musu vieni draugai nesusutvarke, nes jiems pasake, kad jei nesitvarkot FIS, reiskia, jums pajamu uztenka rolleyes.gif

Va apie tai ir as kalbu.Jei negauni vienos pasalpos,nemoka ir kitos.Nesvarbu kad pajamos per mazos,ir tie uniformu pinigai pagal viska jiem priklause.
Atsakyti
Nenyte,matai kaip g.gif Mes pernai gaudavom FIS,gavom laišką liepos vidurį,kad mums nepriklauso back to school pinigai,ir tokių pievų priskaičiuota doh.gif Dabar jūs man pasakykit,kiek suprantu FIS-as į pajamas nesiskaičiuoja ar kaip? Nes mums buvo priskaičiuotas g.gif

Bet mums baigėsi neblogai,vyras prarado darbą rugsėjo gale,o pinigus back to school gavom spalio pabaigoj thumbup.gif
Atsakyti
Nu nesuprantu,Fis skaitosi mazas pajamas gaunancioms seimoms pasalpa,tai kaip jie galejo nemoket uniformu pinigu,jei jau skyre FIS?Juk pajamos tai jau nepasikeite.O gal tuo metu buvo pakilus B alga,ir kai pridejot payslipa ten jie pamate?
Atsakyti
antradieni einu pasirasyt ir paklausiu del to Back to school ax.gif
Atsakyti