Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Gal galit patarti kas Kaune graziai ir negrangiai gali padekoruoti sale? 4u.gif
Atsakyti
O kokios dabar vyrauja mados??? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lika84: 17 rugpjūčio 2011 - 22:07
Mano vestuvine puokste:

https://picasaweb.go...193315895933042

Dare salonas "Pas Lidija", Vilniuje. Tik nuotraukoje geles atrodo melynos, o is tikro buvo violetines.
Atsakyti
anksciau daug kas domejosi gerberomis, tai nuosirdziai patariu visom nesirinkit ju vestuvinei puokstei, tikrai netinkamos geles, nuleipo po pirmo pusvalandzio, masinoj istisai laikem vandeni,bet nieko gero ir tai..... jau i vakareli grizus buvo galima ismesti, vaizdo visai nebebuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carinaa25 @ 2011 08 18, 16:40)
anksciau daug kas domejosi gerberomis, tai nuosirdziai patariu visom nesirinkit ju vestuvinei puokstei, tikrai netinkamos geles, nuleipo po pirmo pusvalandzio, masinoj istisai laikem vandeni,bet nieko gero ir tai.....  jau i vakareli grizus buvo galima ismesti, vaizdo visai nebebuvo  doh.gif

O aš nesutikčiau, nes per sesutės vestuves pati kaip liudininkė turėjau būtent gerberų puokštę ir jinai tikrai gerai atlaikė visą dieną smile.gif Aišku, gal turėjo reikšmės, kad diena nebuvo karšta ir galbūt gėlės buvo tikrai šviežios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gytukas85: 18 rugpjūčio 2011 - 20:12
Gal kuri daretes puokste su rugiagelem ax.gif ?
Atsakyti
Maniškė buvo mėlynos hortenzijos ir baltų frezijų. Tai idealiai išlaikė sakyčiau g.gif: Tik įlipus į mašiną pamerkdavau puokštę į stiklinę, o išlipdama pasiimdavau. Aišku kotai kur buvo apvynioti audiniu buvo šlapia, bet puokštė išlaikė. Floristė pakankamai suspaudusi buvo ir pati puokštelė tokia tvirta, gal dėl to nenuleipo hortenzija.

Beje, per pačias vestuves gavome daug hortenzijų burbulų, tai tos pamerktos namie vazoje ilgiausiai išsilaikė. Praėjo 2 sav. po vestuvių tai gal dabar jau už dienos kitos reiks išmesti jas, o kai rožės išmestos seniausiai...
Atsakyti
O aip jums tokia puokste??? ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2011 08 16, 22:16)
Man patinka rozes,tikrai noreciau sau puokstes butent is ju. smile.gif  Manau man tiktu ir paprastos baltos rozes suristos dailiu kaspinuku g.gif  kadangi vestuves bus kuklios tai ner cia ko su tom puokstem trainiotis blush2.gif  lotuliukas.gif user posted image
atradau kelias mano nuoziura idomes ir grazias,pasidalinsiu su jumis savo atradimu.user posted imageuser posted image
Papildyta:
O sau noriu butent tokios : user posted image



paskutine puokste greiciausiai ir as darysiuos smile.gif tik ne pagal uzsakyma- anksti vestuviu ryta nuleksiu I stoties turgu, ir ten ne ka prasciau padarys smile.gif)))
Atsakyti
o kazin kaip laikytu frezijus ir austomu puokste liepos men??? nenuglebtu geles? g.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas turėjote puokšte iš saulėgrąžų?
Kaip atlaikė?
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 25 rugpjūčio 2011 - 13:47