Įkraunama...
Įkraunama...

Tvarkingas vyras

Apklausa: jūsų vyras: (616 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kiek sutikau, nė vienas nebuvo tvarkingas g.gif , jau manau, kad tai vos ne visų savybė unsure.gif , a, tiesa, buvo vienas..pedantas rolleyes.gif , nu apie kraštutinumus irgi patyliu doh.gif
Atsakyti
mano vyras tvarkingas ir ne iki krastutinumu, nes prie viso to-tinginiukas smile.gif Jei tvarkomes, tai jis viska kruopsciau nei as sutvarko.Kai tingim, tai doh.gif geriau pas mus neuzeiti wink.gif Jei namie pamatysi rubus ne vietoje, tai jie greiciau bus mano, nei vyro doh.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif doh.gif
Atsakyti
Na, mano vyras yra tikrai tvarkingas, t.y. prisižiuri, kad išvaizda būtų tvarkinga biggrin.gif (prausiaisi, skutasi, kasdien keičia kojines, kas antrą dieną- marškinius), apie aplinkos tvarkymą nekalbu, nors, irgi pakankamai tvarkingas smile.gif
Prieš tai buvę draugai irgi tokiu prisižiūrėjimu nepasižymėjo, todėl esu labai patenkinta savo vyro tvarkingumu smile.gif
Atsakyti
Na taip ir maniskis savim labai rupinasi, viada tvarkingas, pats lyginasi rubus, nes as nelyginu isviso biggrin.gif rolleyes.gif ir pastoviai man priekaistauja del netvarkos doh.gif, bet kad pats tvarkytu namus tai buna 2 kartus i metus turbut rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
Nu, o mano vyras tai siuo poziuriu baisus galvos skausmas. Pats nieko nedaro, ir jam dzin kaip namai atrodo, nieko nepades i vieta, paskui amzinai nieko neranda r dar as kalta bunu ohmy.gif mad.gif doh.gif Pykstames ir barames del to labai daznai.... dry.gif sad.gif
Atsakyti
Aš norėčiau prieštarauti, kad visi vyrai netvarkingi. Mes abu esam tvarkos mėgėjai. Negi malonu, kai ateina draugai ir negali nusivesti į kambarį, nes žinai, kad ten rūbų kalnas, neklota lova. Kadangi gyvenu barake, kur atėjęs svečias iškart mato mano kambarius, tai nori nenori tvarkaisi.
Dėl tvarkos nesu tiek pamišus, kie maniškis. Juk kartais netvarka net puošia namus, jei ji saikinga ir tinka atmosferai namuose. Man vyras yra supertvarkingas. Man rojus būna, kai jis nebūna visą savaitę. Kai jo nebūna, tai mes su vaiku gyvenam kultūringai: rūbai spintose, žaislai po visą kambarį, indai gražiai sukrauti pri kriauklės laukia savo eilės. Kai yra noras susitvarkom (tai būna kas antra diena).
Na o penktadieniais susitvarkom kaip reikiant. Visgi vyras grįžta, turi rasti namus tvarkingus. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
BUNA biggrin.gif Mano tvarkingas. Nu kaip. Pedantas nera, gal kartais. Kartais pasimeta koki ruba nevietoje, bet is esmes viskas normaliai, kaip tik, kartais man priekaistauja, kad kokie indai neisslauostyti. Va.
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 06 17, 10:50)
BUNA biggrin.gif Mano tvarkingas. Nu kaip. Pedantas nera, gal kartais. Kartais pasimeta koki ruba nevietoje, bet is esmes viskas normaliai, kaip tik, kartais man priekaistauja, kad kokie indai neisslauostyti. Va.

Maniškis irgi toks. Likimo draugės esam biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras tvarkingas, kartais net pedantiskas rolleyes.gif Atejes pas mane i namus gal trecia karta, eme sneket, kad mano liustras baisiai negraziai atrodo, nes laidai matosi is bumbulo. cia toks defektas statybininku. gerai, kad ne per pirma pasimatyma, nes siandien dar buciau zavi netekejus laugh.gif . Tada dar gyvenau su 3 bernais bute, tai aisku, kokia bendra tvarka budavo, todel maniskio tvarkingumas imponavo. bet kuo toliau, tuo labiau eme uzknist, aciu Dievui, po truputi tampa normaliai tvarkingas smile.gif
skustis negaliu- virtuve tvarko, grindis plauna, siurbia, kojines skalbia, vaiko rubus irgi, dar unitaza reguliariai sveicia.. visai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Maniskis tai tvarkingas,bet nera pedantas,bet jo motina kiek zinau yra pedante.Vyras megsta tvarka namie,pats plauna savo apatinius ir kojines.Man net prisiliest neleidzia,nesvarbu,kad tik i skalbianke imest tereikia.Nu patinka,kad jis tvarkingas vis maziau kuopimo reikia,kai pats stengiasi neprisnerkst. thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis irgi uz mane tvarkingesnis, pati dazniau is jo priekaistu susilaukiu, kad rubas mano ne toje vietoje guli, kad lovos nesuklojau, kai veliau uz ji atsikeliu. Savo rubus lyginasi vos ne kasdien, nors ten ner ka lyginti, viskas grazu, skalbenke ijungia del vienos kojiniu poros, nes nepernesa "nesvaros", va toks jis pas mane laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
mano tai tikrai pagal mane netvarkingas..rubai jam bele kur gali but ismetyti...atsiprasant tingi susilankstyt ir i spinta susidet...;
indu neplauna (kam, jei as isplausiu neapsikentus);
suvalges obuoli, grauztuka visada palieka ant stalelio (taip pat ir jogurto indeli, ar kita uzkandziu likuti)...o ryte as einu ir visas isedas turiu surinkti...

vis grasinu, kad ir as nebetvarkysiu, tada paziuresim kaip namuciai atrodys...bet kur as dingsiu- paciaqi bjauru gyvent tarp siuksliu ir rubu ismetytu...tai viska ir sutvarkau...
Atsakyti