Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 3

Aš turiu Orly firmos, man laiko savaitę.
Atsakyti
Turiu Catrice, Essence, Rimmel, Avon firmų nagų lakus.

Catrice ir Essence kolkas labiausiai patinka, man iki 4-5 dienų išlaiko, o jei dar Base&Top coat uždedu, tai ir ilgiau. Ir tekstūra patinka, užtenka 1 sluoksnio 4u.gif

Rimmel turiu Base&Top coat'us, na nesiskundžiu, bet kai baigsis bandysiu kitos firmos. Lakai irgi visai neblogi, nors po 3 dienų trupėt pradeda smile.gif

Avon lako spalva nepatinka, negražiai tepas, o kiek dienų išlaiko nepasakysiu, nes seniai naudojau, nebeprisimenu schmoll.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka Orly, OPI, China Glaze nagu lakai. Grazios stilingos spalvos, lengva lakuotis, ir ju toooks didelis kiekis. bigsmile.gif China Glaze 14 ml., OPI 15 ml., o Orly net 18 ml. Del sios priezasties sie lakai ilgai nesutirsteja kas man yra labai didelis privalumas. smile.gif Stai kokias spalvas sios kompanijos siulo ateinanciam rudeniui:


Orly Birds as a Feather fall 2011
user posted image
va taip atrodo sios spalvos ant nagu http://jaztee.blogsp...collection.html


OPI Touring America fall 2011
user posted image
o cia ant nagu http://enamelgirl.blogspot.com/


China Glaze Metro Collection fall 2011
user posted image
user posted image
ant naguciu http://www.thepolish...collection.html


Man dar patinka Catrice nagu lakai, spalvos superines bet jie po 10 ml, nors tai irgi nemazai, bet kazkiek pasilakavau ir jau akivaizdziai pradejo tirsteti. unsure.gif Essence, Manhattan irgi graziu spalvu pastebiu, bet ju kiekiai dar mazesni - 8 ml. Tik Essence tai bent jau ir kaina nedidele. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 26, 14:03)
Man labiausiai patinka Orly, OPI, China Glaze nagu lakai.


o kur juos perkat? aš norėčiau pasižvalgyti, ypač naujų kolekcijų spalvos gražios, tai kur didžiausias jų pasirinkimas?
Atsakyti
Jau matosi kad naujove si sezona siltai zalios spalvos - nuo kareiviskos militaristines iki samanines

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image

Grybu spalva dar aktuali bet tik China Glaze si rudeni turi ta tradicini taupe atspalvi kuris yra pastaruju keliu metu rudeninis topas. Street Chic
user posted image
Papildyta:
QUOTE(GammaOrionis @ 2011 08 26, 14:21)
o kur juos perkat? aš norėčiau pasižvalgyti, ypač naujų kolekcijų spalvos gražios, tai kur didžiausias jų pasirinkimas?

Orly laku nemaza pasirinkima turi Cascada, taip pat siek tiek yra Kristianoj, Kosmadoj, o su OPI ir China glaze sunkiau, viena gavau dovanu, kita drauge is Ebay parsiunte, siaip macius specializuotose parduotuvelese kur kirpyklu prekes, bet nedidelis pasirinkimas. Vilniuje bandykit Nagavita ar Medinese sukose pasizvalgyt. Jauciu siustis butu geriausia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 26, 15:04)
Jauciu siustis butu geriausia. smile.gif

Ir pigiausia mirksiukas.gif , ei imat kelis buteliukus-tai tuo labiau smile.gif

mane tai suzavejo tie zali atspalviai, zinoma tradicishkai - tai su murzinom spalvytem rudeni busim madingiausios cool.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 26, 13:03)
OPI Touring America fall 2011
user posted image
o cia ant nagu http://enamelgirl.blogspot.com/


Mano nuomone iš šitos OPI kolekcijos visa viršutinė linija geriausia, išskyrus tą šviesiai pilką lakiuką 4u.gif O labiausiai man patiktų tas tamsiai mėlynas lakas - pats kraštinis dešinėje. Bet kažko Touring America kolekcija mano nuomone visgi neprilygsta Russian kolekcijai, kuri buvo nereali savo spalvų naujumu. Nu žiauriai ji man graži.

O ORLY nagų lakai man visai nepatinka, jų spalvos man negražios. Jų gera buvo Cosmix kolekcija, ten buvo įdomių lakų 4u.gif
Atsakyti
Dar prie to paties ax.gif
Va radau jau OPI kalėdinę "Muppets" kolekciją. Yra labai fainų wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 26, 16:43)
Ir pigiausia  mirksiukas.gif , ei imat kelis buteliukus-tai tuo labiau smile.gif

mane tai suzavejo tie zali atspalviai, zinoma tradicishkai - tai su murzinom spalvytem rudeni busim madingiausios cool.gif

Taip murzinos spalvytes valdo biggrin.gif o is zaliu atspalviu tai man atrodo kad bus labai einamas OPI A-Taupe The Space Needle, nes si rudeni labai madingi turetu buti garstyciu ir kupranugario vilnos spalvos audiniai, tai toks lakas i tema (pirmas is kaires)
user posted image

Beje, kazkur skaiciau kad cia vienu momentu buvo mada nagu laka naudoti kaip akcenta, issiskirianti is visos aprangos kolorito, o dabar vel sugrizta mada ji derinti prie drabuziu.
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 26, 21:38)
Mano nuomone iš šitos OPI kolekcijos visa viršutinė linija geriausia, išskyrus tą šviesiai pilką lakiuką  4u.gif O labiausiai man patiktų tas tamsiai mėlynas lakas - pats kraštinis dešinėje. Bet kažko Touring America kolekcija mano nuomone visgi neprilygsta Russian kolekcijai, kuri buvo nereali savo spalvų naujumu. Nu žiauriai ji man graži.

O ORLY nagų lakai man visai nepatinka, jų spalvos man negražios. Jų gera buvo Cosmix kolekcija, ten buvo įdomių lakų  4u.gif

Apie ta melyna laka tai viena blogere rase kad jis labai panasus i anksciau gaminta ir sunkiai randama Sapphire in the Snow is kazkurios senesnes OPI ziemos kolekcijos, labai grazi spalva
user posted image
smilius ir didysis nulakuoti siu siumetiniu Road house blue, o bevardis ir mazylis su Sapphire in the Snow. RHB man panasu kad bus tamsesnis. As tai siaip megstu tamsius lakus, bet tokius kurie prie mazesnio apsvietimo neatrodo kaip juodi. ax.gif
Russian kolekcija ir man grazi bet dar labiau patinka France. wub.gif

Is Orly sitos rudenines tai ir man tik pora spalvu patiko. Kadangi sia vasara pasinesiau ant tokiu spalvu drabuziu, tai mintys sukasi apir Nite Owl, ta saltai smeline su zeruciais, tokia delikati darbine spalvyte
user posted image

Dar man grazi Lucky Duck (geras pavadinimas lotuliukas.gif ) bet jau man ji grynai vasarine, prie juros spalvos sukneliu, papuosalu ir t.t.

Ir trecia kuri man patiko yra Fowl Play
buteliukas is arti
user posted image

cia ant nagu visais rakursais nufotografuota, dedu nuoroda nes per dideli paveiksleliai http://noeliesnails_...-fowl-play.html
As esu labiau matiniu laku gerbeja bet toki laka puikiausiai isivaizduoju velu rudens vakara kokiame vakarelyje wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 29 rugpjūčio 2011 - 13:08
sita spalva man super wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 27, 11:02)
Dar prie to paties  ax.gif
Va radau jau OPI kalėdinę "Muppets" kolekciją. Yra labai fainų  wub.gif
[img]http://www.dailyst


bigsmile.gif smagi sita kolekcija man, tik va ju lakai galetu buti pigesni doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 29 rugpjūčio 2011 - 21:58