Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagus lakus - 3

Man žalios spalvos nagų lakai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 29, 12:56)
Apie ta melyna laka tai viena blogere rase kad jis labai panasus i anksciau gaminta ir sunkiai randama Sapphire in the Snow is kazkurios senesnes OPI ziemos kolekcijos, labai grazi spalva


va man būtent tas mėlynas ir įstrigo labiausiai iš visos kolekcijos. Reikės įsigyti mirksiukas.gif

QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 29, 21:58)
bigsmile.gif smagi sita kolekcija man, tik va ju lakai galetu buti pigesni  doh.gif


Nebus pigesni smile.gif Matot mano įdėtoje nuorodoje, apačioje parašyta 10.50 svarų, tai pas mus po 24 Lt. (Nagavita) arba 25 Lt. (Medinės šukos) pardavinėja, tai nėra jau taip ir brangu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ViviancE @ 2011 08 30, 08:22)
Man žalios spalvos nagų lakai  thumbup.gif  wub.gif


man irgi labai patinka. Pati turiu OPI Suede žalios spalvos laką 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 30 rugpjūčio 2011 - 09:05
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 27, 11:02)
Dar prie to paties  ax.gif
Va radau jau OPI kalėdinę "Muppets" kolekciją. Yra labai fainų  wub.gif
user posted image

Situ dar nebuvau radus bigsmile.gif
Matau ir ant paleciu: http://i1084.photobu...ls/IMG_6199.jpg
user posted image

Mane visai domina ta Rainbow Connection
user posted image

Cia ant nagu, bet itariu kad po apacia dar kazkoks tamsus lakas detas, ar ne, ka manot? g.gif
user posted image

Siaip tai dabar biski pasimeciau ir nebezinau ko noret, unsure.gif mastau.gif bo anksciau uzmaciau ir jau isleista China Glaze siu metu kaledine kolekcija 'Let it Snow', tai is jos irgi nusiziurejau viena laka, Snow Globe wub.gif
Sie abu lakai yra tokie virsutinio sluoksnio tipo, pavyzdziui kasdien vaikstai su matiniu, o specialiai progai uzsimeti sluoksni va tokiu. ax.gif

Ant tamsaus lako
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Bet man patinka ir tas is Orly violetinis, su tais auksiniais dribsniais ar kaip juos pavadint, labai originaliai ziurisi man tie dribsniai, bet galvoju gal praktiskiau toki kaip topcoata turet, kaip aniedu?... g.gif
Ir dar is kazkurios ziemos kolekcijos China Glaze buvo isleide viena raudona spalva, Ruby Pumps, labai populiari ji yra, tokia labai kaledine (drauge pamacius isvadino bobulyciu spalva biggrin.gif )
user posted image

Apetiska spalva, idomu ar ir gyvai ji taip ispudingai atrodo? smile.gif
Tik tiek kad raudonu matiniu jau ne viena siuo metu turiu, tai gal geriau apie kitas spalvas pagalvot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 31 rugpjūčio 2011 - 13:30
Na , man tai šiuo metu essence nagų lakai geriausi thumbup.gif turiu spalvytę "you're the one" tokia graži rožinė spalvytė . užtenka vieno sluoksnio , dėl laikimo tiksliai nežinau , bet su viršutiniu sluoksniu normaliai laiko . (ant kojų nagų man išsilaikė apie 3 savaites bigsmile.gif )
user posted image

o Catrice nagų lakai nebepatinka man schmoll.gif Turiu "sold out forever"
user posted image
iš pradžių taip gražiai pasiskirstidavo , o dabar sutirštėjo ir nieko nebesigauna doh.gif
ir turiu dar "mouling rouge light" iš ultimate nudes
labai norėjau tokios spalvos , bet dažo su burbuliukais ir po kelių minučių nusilupinėja g.gif

Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 31, 14:19)

Apetiska spalva, idomu ar ir gyvai ji taip ispudingai atrodo? smile.gif
Tik tiek kad raudonu matiniu jau ne viena siuo metu turiu, tai gal geriau apie kitas spalvas pagalvot.

Tikrai taip, dengi 2 sluoksniais, nes vienu nesigauna tokia sodri, ir butinai geras Topas ant virshaus,ir rezultatas tip top kaip ir sioj foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2011 08 31, 13:19)
Mane visai domina ta Rainbow Connection
user posted image

Cia ant nagu, bet itariu kad po apacia dar kazkoks tamsus lakas detas, ar ne, ka manot? g.gif
user posted image


man tas irgi patinka, bet tie visokie "blizgutiški" man nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gina Justina @ 2011 08 31, 17:46)
Na , man tai šiuo metu essence nagų lakai geriausi  thumbup.gif turiu spalvytę "you're the one" tokia graži rožinė spalvytė . užtenka vieno sluoksnio , dėl laikimo tiksliai nežinau , bet su viršutiniu sluoksniu normaliai laiko . (ant kojų nagų man išsilaikė apie 3 savaites  bigsmile.gif )

o Catrice nagų lakai nebepatinka man  schmoll.gif Turiu "sold out forever"
iš pradžių taip gražiai pasiskirstidavo , o dabar sutirštėjo ir nieko nebesigauna  doh.gif
ir turiu dar "mouling rouge light" iš ultimate nudes
labai norėjau tokios spalvos , bet dažo su burbuliukais ir po kelių minučių nusilupinėja  g.gif


Grazi you're the one spalva thumbup.gif Panasu atspalvi as si pavasari is China Glaze isigijau.
Esence labai geras kainos ir kokybes santykis drinks_cheers.gif As turiu is ju Spicy, tai tikriausiai tamsiausia spalva is visu mano turimu laku, atrodo kaip juodas sokoladas
user posted image

o kita mano turima is essence yra vienas prie vieno kaip Catrice Lost in Mud (kuri man labai patinka bet baigia sutirstet) del to nusipirkau essence pabandymui (dabar ir kaina gera, 3.99 Lt uz toki lakiuka) Buteliukas toks kaip ir Spicy, primena Catrice
user posted image

Beje, gal zinot, ar essence nera Catrice kokia dukterine imone? g.gif Labai jau ju idejos panasios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 01 rugsėjo 2011 - 12:14
Tesiant rudens tema

China Glaze Halloween 2011 kolekcija, Haunting

user posted image



o cia koki radau, is pernykstes Halloween kolekcijos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 02 rugsėjo 2011 - 22:22
Chanel sio rudens kolekcijos lakai:

user posted image

Irgi yra zalias lakiukas, bet toks chameleoninis. Ir siaip, idomu kad nera kreminiu isvis ax.gif

Peridot ant nagu
user posted image
Atsakyti
Zoya - ruduo 2011, Smoke and Mirrors

user posted image
user posted image
user posted image



L'Oréal - Color of Hope Fall 2011 kolekcija

thumbup.gif lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
spalvos: Whimsical, Devotion, Valiant, Mystery http://gothampolish....-2011-nail.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 03 rugsėjo 2011 - 18:48
Gražūs Zoya 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 09 04, 11:25)
Gražūs Zoya  4u.gif

Ir man, smile.gif noreciau to pirmesnej nuotraukoj begancio tamsiai violetinio ax.gif
Atsakyti