Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Morgan @ 2011 08 13, 20:15)
Hm..o kokia sistema naudojat?Ir kokio galingumo lempa?Uv laka sukietina tik 36 vatu.Keli puslapiai atgal viena mergaite viska paeiliui surasius ka reikia daryt.Ziurekit seka ir bus aisku kas ne taip.As asmeniskai po kiekvieno sluoksnio laikau 2 min,pas mane taimeris toks,kitaip nureguliuot nemoku biggrin.gif
Valyti reikia kol lakas skystas,tik uzteptas.As valau su mediniu pagaliuku.O geriausia pasistengt tept plonu sliuoksniu zemiau odeliu,nelipt ant ju mirksiukas.gif

aciu, tiesiog norejau isitikinti, kad lengvai nusivalys
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 13, 19:37)
aciu, tiesiog norejau isitikinti, kad lengvai nusivalys
blush2.gif

Nenusivalys kol nenuiminesit viso nago 4u.gif Nebent bandyt dildint,bet cia jau zaidimas.Pati pirkus kartus vaiksciojau su uzlakuotom odelem biggrin.gif kol neismokau normaliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 13, 19:41)
Nenusivalys kol nenuiminesit viso nago 4u.gif Nebent bandyt dildint,bet cia jau zaidimas.Pati pirkus kartus vaiksciojau su uzlakuotom odelem biggrin.gif  kol neismokau normaliai biggrin.gif


kaip sakant, čia buvo treniruočių stoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 13, 21:57)
kaip sakant, čia buvo treniruočių stoka  biggrin.gif

biggrin.gif aha,matyt per stora sluoksni dedavau ir nubegdavo man. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 14, 07:26)
biggrin.gif aha,matyt per stora sluoksni dedavau ir nubegdavo man. doh.gif


na žiūrėsiu kaip man čia seksis. Labai jau nekantrauja kada tą lempą gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 14, 08:44)
na žiūrėsiu kaip man čia seksis. Labai jau nekantrauja kada tą lempą gausiu  smile.gif

O gal zinai iki kiek galima be muito siustis?Tuomet ir lakus galima butu is jav be tarpininkiu imt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 14, 08:59)
O gal zinai iki kiek galima be muito siustis?Tuomet ir lakus galima butu is jav be tarpininkiu imt g.gif


iki 75 litų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 14, 09:55)
iki 75 litų  4u.gif

O tai normaliai g.gif Manau uz tokia suma 2 lakai gaunasi.Bet o jei siustis is amazon,tai juk kiekviena firma siuncia atskirai,tai vel gal galima ir daugiau biggrin.gif
Atsakyti
Na ir ka,pabandziau savo sutirstejusi laka suskystint,pavirto i tokias gleives doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 16, 09:44)
Na ir ka,pabandziau savo sutirstejusi laka suskystint,pavirto i tokias gleives doh.gif

Tai jei tu cia apie ilgalaiki ta shneki - kiek zinau jie gi neskiedziami biggrin.gif g.gif
Atsakyti
laba, paskaiciau apie sutirstejusius lakus...o tai jie tirsteja greitai? per kiek daugmaz laiko sutirstejo? aciu
Atsakyti
QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 16, 20:15)
laba, paskaiciau apie sutirstejusius lakus...o tai jie tirsteja greitai? per kiek daugmaz laiko sutirstejo? aciu

Nu kaip imanoma pasakyt per para ar per valanda biggrin.gif priklausomai kiek lakuojiesi, kaik laiko atidarytas buteliukas ir t.t jei lakuojamasi sau- manau tikrai negreit sutirshtes, nes buteliukas reciau atidarinejamas(nebent mazai igudziu lakavime, ir procedura uztrunka) negu dirbant.O siaip UV lakai dar nemegsta karscio wink.gif nes tokiu atveju, ju net nepradejus naudoti, tenka atsisakyti-sutraukia kaip zele, esu sitaip palaidojusi apsoliut nauja butelaiti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 16 rugpjūčio 2011 - 19:50