Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

laba, o gal kas bande Magnetic firmos-cia grazvalda prekiauja- lakus
http://www.grazvalda...ndex.php?id=518 nes kainos ju irgi nemazos...
o ibd gelac ir neatsiunte man...tiek laukiau doh.gif
nors gal geriau kad nesukisau pinigu i negera kokybe...
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 12:18)
IBD nutraukė gelinio lako "Gelac" gamybą, nes tirštėja tie geliai. Kažkas jiems nesigavo. Pradėjo leisti naują liniją tų gelių, neprisimenu tik pavadinimo. Dar jų nėra prekyboje  4u.gif



QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 17, 20:40)
o velnias...atsiprasau...o as butent IBD Gelac uzsisakiau....ziuriu dabar, kad dingo is to puslapio, kur uzsakinejau... doh.gif

kiap negerai isejo, nes as kaip tik laukiu siuntinuko su siais lakais doh.gif
Pasiskaitinejus ilindau i ju puslapi, na tikrai nera jau siu laku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2011 08 21, 12:14)
kiap negerai isejo, nes as kaip tik laukiu siuntinuko su siais lakais doh.gif
Pasiskaitinejus ilindau i ju puslapi, na tikrai nera jau siu laku  unsure.gif

man teko harmony gelish uzsakineti... na bet gal geriau nieko, nei po 2 men tokia investicitija ismesti.
dar klausimukas-ar tiks cleanser ir remover is ibd naudoti su gelish? aciu
Atsakyti
na jau as nieko pakeisti negaliu, pinigeliai jau sumoketi verysad.gif , teks naudotis lakais kol imanona bus ax.gif
laukiu sugristant prekiu, ziuresim kas gausis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristalė*: 21 rugpjūčio 2011 - 19:00
QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 21, 17:13)
man teko harmony gelish uzsakineti... na bet gal geriau nieko, nei po 2 men tokia investicitija ismesti.
dar klausimukas-ar tiks cleanser ir remover is ibd naudoti su gelish? aciu

Tinka mirksiukas.gif As removery IBD naudojau,bet sian nusipirkau paprasciausio acetono uz 85 ct ir nusieme puikiausiai biggrin.gif

Kristale,neperyvenkit.Gal viskas ir gerai bus,turiu kita gelac laka tai viskas ok su juo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 21 rugpjūčio 2011 - 21:07
QUOTE(Morgan @ 2011 08 21, 21:06)
Kristale,neperyvenkit.Gal viskas ir gerai bus,turiu kita gelac laka tai viskas ok su juo mirksiukas.gif


na aš irgi galvoju, ar nebūsiu aš be reikalo čia jūsų prigąsdinusi... doh.gif blush2.gif blush2.gif
Sutikau savo pažįstamą manikiūristę šiandien, pradėjau klausinėti apie tuos gelinius nagus (nes pati žadu namuose lakuotis). Tai paklausiau jos apie tą IBD gelacą, sakė, kad naudoja juos ir viskas jai ok, jokių sutirštėjusių ar sutirštėjimų nėra buvę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice in wonderland: 21 rugpjūčio 2011 - 21:24
QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 21, 21:23)
na aš irgi galvoju, ar nebūsiu aš be reikalo čia jūsų prigąsdinusi...  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif
Sutikau savo pažįstamą manikiūristę šiandien, pradėjau klausinėti apie tuos gelinius nagus (nes pati žadu namuose lakuotis). Tai paklausiau jos apie tą IBD gelacą, sakė, kad naudoja juos ir viskas jai ok, jokių sutirštėjusių ar sutirštėjimų nėra buvę  smile.gif

Na iseme juos ne be reikalo is prekybos mirksiukas.gif Bet gal ne visoms partijoms ta beda nutiko.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 21, 22:33)
Na iseme juos ne be reikalo is prekybos mirksiukas.gif Bet gal ne visoms partijoms ta beda nutiko.

as ir taip manau, nes ne visi uzstingo, tik dveji is visu turimu..va ir vakar gavau siuntini, kuriame vienas lakas deja sutirshtejes verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 22, 01:01)
as ir taip manau, nes ne visi uzstingo, tik dveji is visu turimu..va ir vakar gavau siuntini, kuriame vienas lakas deja sutirshtejes verysad.gif




unsure.gif kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 08 08, 17:33)
Geliusho gamintoju klausiau tiesiogiai kaip ir kiek laiko reikia laikyti lempoj laka, atsakymas buvo toks--visos spalvos laikomos po 2min 36w lempoj. 1min lempoj laikomas tik Base sluoksnis.

Turbut ir nuo gamintojo labai priklauso, IBD Gelacas raso, kad base sluoksniui 1min, spalvai -2 min, top sluoksniui - 3 min. Tamsiai spalvai irgi rekomenduoja 3 min. Reiktu skaityt gamintojo instrukcijas, nes tu laku dabar ivairove doh.gif

QUOTE(geltona1 @ 2011 08 10, 15:28)
ir  kiek gaunasi lakas kol atkeliauja iki lietuvos?

As pirkau is Lietuvos pardavejo (ne is patriotizmo, o tieisog mano issirinktas nagu lako rinkinuka spas ji gavosi gerokai pigiau nei kitur), man uztruko vos kelias dienas gauti, nors gyvenu Prancuzijoj wink.gif Jeigu jum kaina tinka, ir randat ko ieskot, parasykit pardavejui ir susitarsit. Idedu nuoroda

QUOTE(Pentarda @ 2011 08 10, 17:08)
Merginos ar girdejot apie kazkoki ale stebuklinga laka geli kurio spalva  gerokai virs 100lt siekia g.gif
cia viena podruzke sake jos manikiurininke Vln naudoja nera geresnio uz ji g.gif

Turbut brangesnio nei CND shellaco ir nera, o jei dar ivertinsim, kad jo buteliukai vos ne 2 kart mazesni doh.gif

QUOTE(geltona1 @ 2011 08 12, 13:04)
sakykit merginos,ar stampukus galima deti ant ilgalaiko gelinio lakavimo?

O kas yra stampukai, apsvieskit mane, prasau blush2.gif

QUOTE(ritukas1 @ 2011 08 12, 18:49)
laba, laukiu ir as savo UV lako rinkinuko... turiu klausimeli- jei ant odeliu uzterlioji laka- kartais pasitaiko- ar lengvai nusivalo ir su kuo? Dar del lempos turiu klausima- ar verta pirkti kienietiska? aciu uz atsakymus!

As naudoju kinietiska ir man veikia puikiai. Mokejau labai neduag, gavau vos po poros dienu. Kainos nelyginsiu, nes man pristatinejo i Pranc, gal Lietuvoj butu dar pigiau.
Kas del odeliu, nuvalyti galima su paprasciausiu acetonu, tik valykit pries kisdama po lempa, o ne po to smile.gif Labai patogu nuvalyti su mediniais pagaliukais ar kad ir vatos krapstukais, jei plotelis didesnis.

QUOTE(Morgan @ 2011 08 13, 08:15)
Pas mane tokia pat mirksiukas.gif Viskas su ja gerai.

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 12, 19:17)
aš šiandien nusipirkau kinietišką va iš čia http://cgi.ebay.com/...=item2a11bbce58

As pirkau ne is cia, bet bent vizualiai mano atrodo tokia pati Nusiskundimu bent kol kas neturiu, kita vertus uz tokia kaina aukso ir nesitikejau smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Morgan @ 2011 08 16, 07:44)
Na ir ka,pabandziau savo sutirstejusi laka suskystint,pavirto i tokias gleives doh.gif

Dekui lkad parasei, nes ir man knietejo, ar imanoma juos atskiesti jei suskystetu?

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 10:18)
IBD nutraukė gelinio lako "Gelac" gamybą, nes tirštėja tie geliai. Kažkas jiems nesigavo. Pradėjo leisti naują liniją tų gelių, neprisimenu tik pavadinimo. Dar jų nėra prekyboje  4u.gif

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 17, 13:42)
Draugei parašiau į JAV, kad man tų Gelac'ų pažiūrėtų. Tai parašė, kad tirštėja, gamyba nutraukiama ir bus greitai nauji jų geliai  4u.gif

QUOTE(Alice in wonderland @ 2011 08 21, 20:23)
na aš irgi galvoju, ar nebūsiu aš be reikalo čia jūsų prigąsdinusi...  doh.gif  blush2.gif  blush2.gif
Sutikau savo pažįstamą manikiūristę šiandien, pradėjau klausinėti apie tuos gelinius nagus (nes pati žadu namuose lakuotis). Tai paklausiau jos apie tą IBD gelacą, sakė, kad naudoja juos ir viskas jai ok, jokių sutirštėjusių ar sutirštėjimų nėra buvę  smile.gif

Nezinau ar nutraukiama gamyba - tikrai nesigincysiu, bet internete knibzdete knibzda firmu, kurios jais vis dar prekiauja. As dar pries uzsisakydama savo rinkinuka (as irgi naudoju Gelac'a) skaiciau, akd kai kurios ju spalvos tirsteja. Jeigu geria pamenu, tai sena partija prancuzisku (tiek baltas, tiek pink wink), ir is naujos Heart throb - mano rinkinukyje irgi jis buvo, ir is visu 8 buteliuku lyg tycia vienintelis sutirstejes doh.gif
As tik nesuprantu merginos, uzsisakot preke, susimokat ir gaunate nekokybiska, brokuota gamini, ir nieko nedarot? blink.gif suprasciau dar jei Lietuvoje pirktumet, o jei is uzsienio tai tikrai bent pabandyciau susisiekti su distributorium, o jei isleidote nemenka suma - tai emeilinciau visas instancijas, kol vis tiek atgauciau pinigus biggrin.gif
As kaip minejau, pirkau rinkinuka is lietuvio (!!!) pardavejo eBay, rinkinukyje buves Heart throb buvo sutirstejes, susisiekiau su pardaveju, leido issiirnkti nauja spalva ir isiunte ja nemokamai wink.gif Sake patikrino likusias spalvas pas save ir heart throb visos buvo sutirsteje.

QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 21, 22:01)
as ir taip manau, nes ne visi uzstingo, tik dveji is visu turimu..va ir vakar gavau siuntini, kuriame vienas lakas deja sutirshtejes verysad.gif
user posted image

Pabandyk susisiekti su pardaveju, jeigu tingi eiti iki galo, tai bent viena meila parasyk - juk ne tiek ir uztrunka, o gal pardavejas pasirodys atsakingas ir spalva pakeis nauja. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Elodie* @ 2011 08 22, 00:28)
Turbut ir nuo gamintojo labai priklauso, IBD Gelacas raso, kad base sluoksniui 1min, spalvai -2 min, top sluoksniui - 3 min. Tamsiai spalvai irgi rekomenduoja 3 min. Reiktu skaityt gamintojo instrukcijas, nes tu laku dabar ivairove  doh.gif 

Pabandyk susisiekti su pardaveju, jeigu tingi eiti iki galo, tai bent viena meila parasyk - juk ne tiek ir uztrunka, o gal pardavejas pasirodys atsakingas ir spalva pakeis nauja. Sekmes!

Matai kai perki per tarpininka, ne taip lengva ir kovot, cia jau pats neprisistengsi, bandys sake nusiust pardavejui foto su situ laku, o ka jau ten atsakys ar ne ir kaip pasiteisins, ziuresim g.gif pirkau tai is Amazon.com verysad.gif lauksiu dabar naujienu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 21, 23:01)
as ir taip manau, nes ne visi uzstingo, tik dveji is visu turimu..va ir vakar gavau siuntini, kuriame vienas lakas deja sutirshtejes verysad.gif

unsure.gif oi kaip berysio 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 22 rugpjūčio 2011 - 07:25