Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 22, 00:35)
Matai kai perki per tarpininka, ne taip lengva ir kovot, cia jau pats neprisistengsi, bandys sake nusiust pardavejui foto su situ laku, o ka jau ten atsakys ar ne ir kaip pasiteisins, ziuresim g.gif  pirkau tai is Amazon.com verysad.gif lauksiu dabar naujienu unsure.gif

Parasyk veliau kaip pasibaige si istotija
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2011 08 21, 23:35)
Matai kai perki per tarpininka, ne taip lengva ir kovot, cia jau pats neprisistengsi, bandys sake nusiust pardavejui foto su situ laku, o ka jau ten atsakys ar ne ir kaip pasiteisins, ziuresim g.gif  pirkau tai is Amazon.com verysad.gif lauksiu dabar naujienu unsure.gif


aišku, kad bandyk susisiekti. Juk kiekvienas pardavėjas, manau, nori, kad pas jį klientas sugrįžtų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Elodie* @ 2011 08 21, 23:28)
Turbut brangesnio nei CND shellaco ir nera, o jei dar ivertinsim, kad jo buteliukai vos ne 2 kart mazesni  doh.gif 


aš pasižiūrėjau šį filmuką http://www.youtube.c...h?v=MCpXTHjYADQ
Na, pamačius tokią reklamą, negali neįsigyti to Shellaco biggrin.gif Bet kad labai brangus... verysad.gif
Atsakyti
Laba diena. Gal kas galit parašyti ar Harmony Gelish turi tik vieną baltą spalvą, ar aš nerandu. Kažin ji tikrai visiškai balta? Štai ši:
user posted image
Harmony Gelish Uv Soak Off Gel Polish -Sheek White
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 08 22, 09:18)
Laba diena. Gal kas galit parašyti ar Harmony Gelish turi tik vieną baltą spalvą, ar aš nerandu. Kažin ji tikrai visiškai balta? Štai ši:
user posted image
Harmony Gelish Uv Soak Off Gel Polish -Sheek White

Taip sita visai balta.Nors per skilute matosi spalva atrodo pilkas.Pirkau toki pries kelias dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 22, 10:55)
Taip sita visai balta.Nors per skilute matosi spalva atrodo pilkas.Pirkau toki pries kelias dienas mirksiukas.gif

Iš kur pirkote? Lietuvoje ar siuntėtės?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 08 22, 10:06)
Iš kur pirkote? Lietuvoje ar siuntėtės?

Nagavitoj smile.gif Jau spejau ir patepliot nagus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 22, 11:11)
Nagavitoj smile.gif Jau spejau ir patepliot nagus mirksiukas.gif

Kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 08 22, 10:12)
Kiek kainavo?

70 lt,bandziau ieskot per skelbimus balta,tai be sansu rast.Nebent kokios nezinomos firmos,kinietisku.Maciau amazon My Webpage gautsi apie 50 lt.
Atsakyti
QUOTE(Morgan @ 2011 08 22, 11:21)
70 lt,bandziau ieskot per skelbimus balta,tai be sansu rast.Nebent kokios nezinomos firmos,kinietisku.Maciau amazon My Webpage gautsi apie 50 lt.

Taip, Amazon aš irgi žiūrėjau. Tik ilgokai laukti reikia kol gauni ax.gif O čia 70 Lt perkant vieną buteliuką, ar daugiau. Nes internete mačiau jų kainos tai 96 Lt už buteliuką doh.gif
Atsakyti
amerikoj galima nusipirkti buteliuka uz $16, o jei vietoj siuncia tai irgi centus kainuoja, arba isvis nemokamai. siunciant i lietuva (europa), paste tektu susimoketi pvm, bet vat pasto islaidos siunciant is amerikos i europa tai nerealios... bet vistiek 96lt uz buteliuka tai virsune doh.gif

dar galvoju, kazin kiek jis kainuoja salonams, nes kai kurios internetines parduotuves pardavineja tik licenzijuotiems asmenims, jauciu isvis tada kokia $12 ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 22 rugpjūčio 2011 - 11:27
QUOTE(ajaja @ 2011 08 22, 11:25)
... bet vistiek 96lt uz buteliuka tai virsune  doh.gif


Nu juk reikia LT verslininkams uždirbti, ar ne.. biggrin.gif
o šiaip visos prekės Europoje brangesnės negu JAV 4u.gif
Atsakyti
O jūs pačios sau nuolat lakuojatės geliniais lakais ar su pertraukomis?
Paskaičius visur rašo, kad nekenkia, man viena manikiūrininkė sakė, kad galiu čia nuolat lakuoti, nagams nekenkia, susitprėja ir pan. Šiandien nuėja pas kitą nusiiminėti gelinio lako, sako aišku, kad kenkia, susilpnėja nagas. Ir labai sunkiai šį kartą man nusiiminėjo lakas, nors po pirmojo lakavimo išvis lengvai atšoko...
Atsakyti