Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

O jūs tą GELISH laką, tai iš užsienio perkate ar Lietuvoje kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2011 06 08, 19:31)
O jūs tą GELISH laką, tai iš užsienio perkate ar Lietuvoje kur?  4u.gif

Aš tai iš USA. Kaina gaunasi beveik per pus pigiau 4u.gif
Atsakyti
Labukas visoms lakuotojoms. Norejau jusu pasiklausti ar su siuo rinkiniu galima atlikti gelini lakavima. Mat snd pabandziau pasidaryti ir lb patiko tai galvoji gal verta namie paciai darytis mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2011 06 09, 14:05)
Labukas visoms lakuotojoms. Norejau jusu pasiklausti ar su siuo rinkiniu galima atlikti gelini lakavima. Mat snd pabandziau pasidaryti ir lb patiko tai galvoji gal verta namie paciai darytis  mirksiukas.gif
[img]http://ww

Kam tas rinkinys, jame nebent lempa gera jei ji 36 watu smile.gif Juk geliu laku rinkinyje nera, nei bazes , nei topo specialaus mirksiukas.gif Zodziu tik lempa verta demesio biggrin.gif
Atsakyti
Is ilgalaikiu laku man geriausi -
SND Shelac, jis labai gerai tepasi, ilgai laikosi, tik vat labai jau brangus, nes jo buteliukas per pus mazesnis nei kad kitu, o kaina 16$.
Harmony Gelish superinis lakas ir pagal kaina ir pagal kokybe, labai gerai tepasi, gerai laikosi. Spalvos ju geros ir didelis ju pasirinkimas.
NSI tai jau nesikeikus sudu sudas ir ne kitaip, nes dengiasi tragiskai, jei truputi storiau uztepi--tai jis po lempa susitraukia bangom...zodziu pabandziau, turiu tris spalvas ir aisku, sunaudosiu, laikosi jis gerai, bet jau darbas su juo tai reikalaujantis daug nervu doh.gif nes laiko tas jo uztepimas tai uzima dvigubai nei kad kitu.Vienintelis kas pas juos gera, tai baltas lakas prancuziskam, nes kad ir tirstas, bet spalva baltut baltutele ir viena karta uztepus gaunasi grazus baltas galas.O daugiau tai as ju nebepirksiu.
EzFlow faini lakai, dengiasi gerai, laikosi irgi neblogai, kaina nera didele apie 12$ kazkur.
IBD turiu viena spalva, tai nelabai ka galiu apie ji pasakyt, bet dengiasi gerai, laiko irgi gerai, kaina kaip jau panos sake irgi gera. Tik kazkaip su ju spalvom as pasimetus. Mergaites kas su jais turit patirties pasakykit kurios spalvos grazios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 10, 21:56)
Is ilgalaikiu laku man geriausi -
SND Shelac, jis labai gerai tepasi, ilgai laikosi, tik vat labai jau brangus, nes jo buteliukas per pus mazesnis nei kad kitu, o kaina 16$.
Harmony Gelish superinis lakas ir pagal kaina ir pagal kokybe, labai gerai tepasi, gerai laikosi. Spalvos ju geros ir didelis ju pasirinkimas.

Gal galit paaiskinti man, nes jau nebesuprantu 4u.gif cia tikrai realu kad nusilakavus nagus, lakas laikytusi ir nenutrupetu net tris savaites? Nejaugi uztenka tik sito lako? ar dar tepti koki pagrinda reikia? o gal jis tik priaugintiems nagams naudojamas? ir cia jus namu salygomis taip nusilakuojat?
Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 18:30)
Gal galit paaiskinti man, nes jau nebesuprantu 4u.gif cia tikrai realu kad nusilakavus nagus, lakas laikytusi ir nenutrupetu net tris savaites? Nejaugi uztenka tik sito lako? ar dar tepti koki pagrinda reikia? o gal jis tik priaugintiems nagams naudojamas? ir cia jus namu salygomis taip nusilakuojat?
Aciu uz atsakymus smile.gif

Laiko tiktai virš 2 sav. Tačiau vien lako neužtenka. Visų pirma reikia lempos, po to visų reikiamų priedų. Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo 4u.gif O tada tai jau tikrai galima ir namų sąlygomis nusilakuoti. Aš jau beveik pusę metų naudojuosi pati sau namie šiuo lakavimo būdu.
Atsakyti
QUOTE(day_light @ 2011 06 11, 18:30)
Gal galit paaiskinti man, nes jau nebesuprantu 4u.gif cia tikrai realu kad nusilakavus nagus, lakas laikytusi ir nenutrupetu net tris savaites? Nejaugi uztenka tik sito lako? ar dar tepti koki pagrinda reikia? o gal jis tik priaugintiems nagams naudojamas? ir cia jus namu salygomis taip nusilakuojat?
Aciu uz atsakymus smile.gif

Ne vieno lako neuztenka 4u.gif Reikalinga lempa, reikalingas pagrindas, virsutinis sluoksnis ir sutvirtintojas. As dirbu su siom priemonem, namie lakuotis gal per didele prabanga butu,nes vien lako buteliukas kainuoja lietuvoj 70-90lt o kur dar visi kiti priedai.. bet paneles lyg rase, kad kazkas susipirke viska ir lakuojasi namie...
O tinka sis lakas naturaliems ir priaugintiems nagams ir taip, jis laikosi dvi savaites, kam leciau nagai auga isvaiksto ir tris keturias.

Va jau ir atsake mamyte , kuri pati namie lakuojasi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 11 birželio 2011 - 19:29
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 11, 21:28)
Ne vieno lako neuztenka 4u.gif Reikalinga lempa, reikalingas pagrindas, virsutinis sluoksnis ir sutvirtintojas. As dirbu su siom priemonem,  namie lakuotis gal per didele prabanga butu,nes vien lako buteliukas kainuoja lietuvoj 70-90lt o kur dar visi kiti priedai.. bet paneles lyg rase, kad kazkas susipirke viska ir lakuojasi namie...
O tinka sis lakas naturaliems ir priaugintiems nagams ir taip, jis laikosi dvi savaites, kam leciau nagai auga isvaiksto ir tris keturias.

Va jau ir atsake mamyte , kuri pati namie lakuojasi biggrin.gif  4u.gif

O aš irgi galvojau, jog vieno lako užtenka ant viršaus lotuliukas.gif bet pasirodo, jog čia reikia daug susipirkti unsure.gif ir brangiai gaunas viską supirkus g.gif
Atsakyti
QUOTE(joanellea @ 2011 06 12, 18:26)
O aš irgi galvojau, jog vieno lako užtenka ant viršaus  lotuliukas.gif bet pasirodo, jog čia reikia daug susipirkti unsure.gif ir brangiai gaunas viską supirkus g.gif

Va va ir as tokia naivuole buvau biggrin.gif
Atsakyti
Bet visgi pigiau gaunasi nei į saloną vaikščioti kas dvi savaites 4u.gif Bent jau man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 12, 21:52)
Bet visgi pigiau gaunasi nei į saloną vaikščioti kas dvi savaites  4u.gif  Bent jau man  4u.gif

Tai beabejo, kad pigiau, tik nemaza investicija pirmam kartui 4u.gif Nes perkant kad ir Nagavitoj, tai viskas kas reikalinga lakavimui, lempa ir trys spalvos lako gaunasi virs sesiu simtu...
Atsakyti