Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 12, 22:48)
Tai beabejo, kad pigiau, tik nemaza investicija pirmam kartui 4u.gif Nes perkant kad ir Nagavitoj, tai viskas kas reikalinga lakavimui, lempa ir trys spalvos lako gaunasi virs sesiu simtu...

Tai todėl ir siunčiuosi iš Amerikos, kad pas mus viskas daug brangiau. Lakai per pusę, o kažkuris iš pagrindų net tris kartus 4u.gif Kaip lempos-nežinau. Pirkau Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2011 06 10, 22:56)
I
IBD turiu viena spalva, tai nelabai ka galiu apie ji pasakyt, bet dengiasi gerai, laiko irgi gerai, kaina kaip jau panos sake irgi gera. Tik kazkaip su ju spalvom as pasimetus. Mergaites kas su jais turit patirties pasakykit kurios spalvos grazios 4u.gif


As labai megstu :
http://www.manikiura...eous-810_p1.gif

http://www.manikiura...vet56360_p1.gif

http://www.cosmetics...mages/81011.png

http://www.manikiura...ee-56413_p1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 17 birželio 2011 - 14:48
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve ax.gif
Atsakyti
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 12:08)
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve  ax.gif

Man su Gelich tai viskas Ok 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
As ir labai noreciau uzsisakyti harmony laka, tik kad be 22$ nerandu pigesniu verysad.gif Is kokio puslapio jus uzsakinejate?
Man salone dare su siuo laku, tai labai labai patiko ir nagucius uzsiauginau ir lakas 3sav laiko. Tik kad brangoka ten vaikscioti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingute919: 26 birželio 2011 - 12:54
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 12:53)
Man su Gelich tai viskas Ok  4u.gif


O jus paprastai uztepate plona sluoksni ir palaikote lempoje 3min. taip? ir jums visas nagas lygiu pagrindu gaunasi pasidenges?
O ar nuvalote dar istraukus is lempos?
Atsakyti
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 12:08)
Sveikos, norejau paklausti tu kurios lakuoja geliniu laku, ar jums gerai pasidengia base coat? Naudoju IBD base, uztepus ant nago viskas atrodo grazu ir lygu, bet kai istraukiu is lempos, jis visas gaunasi subeges ir tik vietomis pasidenges ant nago. Ar as kazka negerai darau? ar gal priemone kokia pasenusi? gal kam yra taip buve  ax.gif

Naudoju ta pati ir viskas ok, gal per storai tepi? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Pasiskaičiau, kad pačios lakuojates geliniais lakais. Ar galėčiau paprašyti (gal kuriai nesunku blush2.gif ), gal galėtumete parašyti tiksliai visą eigą kaip tai daryti ir kokių priemonių reikia. Aš supratau, kad tai nuriebalintojas ir panašiai (cituoju: "Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo"), ale kokie jie buna? Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif Norėčiau išmokti pati namuose darytis..
Atsakyti
QUOTE(My.Vica @ 2011 06 26, 15:10)
O jus paprastai uztepate plona sluoksni ir palaikote lempoje 3min. taip? ir jums visas nagas lygiu pagrindu gaunasi pasidenges?
O ar nuvalote dar istraukus is lempos?

Užtepu ploną sluoksnį ir lempoje laikau 2 min. Po to nuvalau su cleanse (nuriebalintoju). Viskas Ok 4u.gif

QUOTE(Intelektualė @ 2011 06 26, 21:40)
Sveikos. Pasiskaičiau, kad pačios lakuojates geliniais lakais. Ar galėčiau paprašyti (gal kuriai nesunku blush2.gif ), gal galėtumete parašyti tiksliai visą eigą kaip tai daryti ir kokių priemonių reikia. Aš supratau, kad tai nuriebalintojas ir panašiai (cituoju: "Prepo, pagrindo, lako, viršaus, nuriebalintojo"), ale kokie jie buna? Būčiau labai labai dėkinga 4u.gif  4u.gif  4u.gif Norėčiau išmokti pati namuose darytis..

Aš darausi su Gelish Harmony. Eiga tokia:
1. Cleanse (nuriebalintojas), prieš tai truputį su blokeliu pašiaušiu nagutį.
2. Prep
3. Foundation gel ir 2 min. lempoje
4. Spalva ir 2 min. lempoje
5. Antras spalvos sluoksnis ir 2 min. lempoje
6. Top it off ir 2 min. lempoje
7. Cleanse (nuriebalintojas). 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2011 06 26, 22:27)
Aš darausi su Gelish Harmony. Eiga tokia:
1. Cleanse (nuriebalintojas), prieš tai truputį su blokeliu pašiaušiu nagutį.
2. Prep
3. Foundation gel ir 2 min. lempoje
4. Spalva ir 2 min. lempoje
5. Antras spalvos sluoksnis ir 2 min. lempoje
6. Top it off ir 2 min. lempoje
7. Cleanse (nuriebalintojas).  4u.gif

labai labai ačiuuuu thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif o dar klausimas, jei prancuzišką daryčiausi, tai tarp 4 ir 5 punkto turėčiau bet kuo padengti galiukus? ta prasme tai gali būt net ne gelinis lakas, ar irgi būtinai gelinis? tada gaunasi laku lakavimas tris kart? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelektualė @ 2011 06 26, 22:37)
labai labai ačiuuuu thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif o dar klausimas, jei prancuzišką daryčiausi, tai tarp 4 ir 5 punkto turėčiau bet kuo padengti galiukus? ta prasme tai gali būt net ne gelinis lakas, ar irgi būtinai gelinis? tada gaunasi laku lakavimas tris kart? g.gif

Prancūziško nedariau, nepatarsiu. Žinau, kad salonuose baltą irgi gelį naudoja.
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kas zinote ar kauno bazese yra pirkti geliniu laku ir visu reikiamu siam lakavimui priemoniu? Aciu 4u.gif
Atsakyti