Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 17:14)
lotuliukas.gif  na ka as tai bandysiu su kedrais lotuliukas.gif nes jie jau pakeliui doh.gif prie progos reikes ir anuos uzsisakyti EA ax.gif  aciu mergaites kad pasidalinat info 4u.gif labai smgu skaitineti kaip parasyta kaip ir kiek ko maisyti  blush2.gif ir toliau taip  mirksiukas.gif  4u.gif o kur sauliuxxx dingusi su savo receptais ir visais bandymais g.gif uzdumijo  g.gif



Beje, grįžtant prie kedrų-jų labai celiulitas nemėgsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 07, 18:18)
Beje, grįžtant prie kedrų-jų labai celiulitas nemėgsta  lotuliukas.gif

tai juos ta proga ir sakinejausi tongue.gif o snd kaip tik is AN dariau uzsakyma tai ir klausaiu kas tiktu kojom na bet uzsisakiau pipirmeciu ir hidrolato ir EA tai purskaliukas bus ax.gif
Papildyta:
kad jau verciu klausimais Doviljana tai dar viena uzduosiu blush2.gif MB labai skundziasi skrandzio rūgštingumu,skausmu ir kaip pastoviai nevirskintu g.gif cia jam nuo maisto daug kas priklauso nes isvaziaves o ten neturi kada pasidaryti normalaus maisto tai valgo viska pirkta ,is pakeliu ir t.t.na grys tai jau sake ir pats kad eis pas daktaru ,bet gal zinai koks receptuka su EA blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 07, 10:31)
mergaitės, gal kuri darėt pipirmėčių fitolį?  ax.gif
Labai knieti pabandyti biggrin.gif Manau, įdėjus į kremukus, jaustųsi maloni vėsuma. Arba ne biggrin.gif
Taip norėjau bijūnus su druska pasluoksniuoti, bet jeigu jie kvapo neatiduoda, tai nekas tada  unsure.gif

jei turite bijunu - distiliuokite bigsmile.gif , ju labai mazai reikia hidrolatui pasigaminti, nes zieduose turi daug skysciu. O bijunu saknys pasizymi visokiomis gerybemis..
Kazkaip galima namu salygomis pagaminti, uzdziovinus saknis... g.gif
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 06 07, 13:26)
labai fainas Alioniuko psl.  wub.gif , mane sudomino muilai http://naturaltouch....muilas/8-1-0-12 o jie be jokio sarmo ar kitos medziagos, ar jie putoja ar gerai nuplauna?



zinoma muilai gaminti su sarmu, tiesiog jo nebelieka jau po 48valandu nuo gaminimo, ir galutinai isgaruoja po keliu savaiciu smile.gif
plauna ir putoja labai gerai mirksiukas.gif (bet cia jau kita tema mirksiukas.gif )
Atsakyti
Merginos, o iš naturallythinking neperkate? Aš planuojuosi iš jų užsisakyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omega: 07 birželio 2011 - 18:37
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 15:39)

kad jau verciu klausimais Doviljana tai dar viena uzduosiu blush2.gif MB labai skundziasi skrandzio rūgštingumu,skausmu ir kaip pastoviai nevirskintu g.gif cia jam nuo maisto daug kas priklauso nes isvaziaves o ten neturi kada pasidaryti normalaus maisto tai valgo viska pirkta ,is pakeliu ir t.t.na grys tai jau sake ir pats kad eis pas daktaru ,bet gal zinai  koks receptuka su  EA  blush2.gif


as ne Doviljana, bet atsakysiu ax.gif 1lasa pipirmetes EA istirpinti 1arb. sauktelyje medaus ir paskui 1stiklineje silto vandens. Gerti viena karta i diena.
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 19:14)
lotuliukas.gif  na ka as tai bandysiu su kedrais lotuliukas.gif nes jie jau pakeliui doh.gif prie progos reikes ir anuos uzsisakyti EA ax.gif  aciu mergaites kad pasidalinat info 4u.gif labai smgu skaitineti kaip parasyta kaip ir kiek ko maisyti  blush2.gif ir toliau taip  mirksiukas.gif  4u.gif o kur sauliuxxx dingusi su savo receptais ir visais bandymais g.gif uzdumijo  g.gif


Smagu, kad pasigedote tongue.gif Siuntinuko is AZ laukiau, kitu darbu kruva, raganavimas buvo atidetas... Siandien atejo siuntinukas, darbai baigti, tuoj gris is darbo vyras, jau ispetas - sivakar vaikas ant jo galvos, nes man raganu puota yahoo.gif Neapsisprendziu, nuo ko sivakar pradeti - kremo nuo celiulito ar kuno losjono g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 06 07, 14:49)
kazi, jazminai kvapa atiduotu? bigsmile.gif  ax.gif

aš galvoju iš jų bandyt daryt maceratą g.gif

QUOTE(alioniukas @ 2011 06 07, 19:27)
jei turite bijunu - distiliuokite  bigsmile.gif , ju labai mazai reikia hidrolatui pasigaminti, nes zieduose turi daug skysciu.

įdomu ar tai sudėtinga namų sąlygom rolleyes.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 07, 19:49)
Smagu, kad pasigedote  tongue.gif  Siuntinuko is AZ laukiau, kitu darbu kruva, raganavimas buvo atidetas... Siandien atejo siuntinukas, darbai baigti, tuoj gris is darbo vyras, jau ispetas - sivakar vaikas ant jo galvos, nes man raganu puota  yahoo.gif Neapsisprendziu, nuo ko sivakar pradeti - kremo nuo celiulito ar kuno losjono  g.gif

nuo anticeliulitinio clap.gif aš irgi to paties užsisakiau, tik kol kas maišysiu aliejus su ea ir tepdama masažuosiu su anticeliulitinėm taurėm rolleyes.gif bet jeigu yra kas nors "gudresnio" - reiktų pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 07 birželio 2011 - 19:06
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 07, 19:39)
as ne Doviljana, bet atsakysiu  ax.gif  1lasa pipirmetes EA istirpinti 1arb. sauktelyje medaus ir paskui 1stiklineje silto vandens. Gerti viena karta i diena.

aciu labai 4u.gif zinau jau 3mergaites del EA kurias galima atakuoti klausimais blush2.gif
user posted image
Papildyta:
kol isisaugojau ,klausimas blush2.gif o nesvarbu kada gerti ar geriau ant tuscio ar pavalgius blush2.gif
Atsakyti
Gal galite pasidalinti patirtimi apie gamybą su DHA. Norėčiau naudoti iš buteliuko darančio putas, ar bandėte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 07, 17:14)
na, čia kadangi jau išeina kaip ir gydymas, tai imčiau bent jau 3 proc bazinio aliejaus (kas būtų apie 6 lašai/10 ml), tik dar norius pasitaisyti-ne kedro EA, o kiparisų EA arba kadagių EA (užsisvajojus, matyt buvau kai rašiau  blush2.gif ), masažuoti reikia tokia kryptimi-nuo pėdų link širdies(čia kryptis, o ne plotas  lotuliukas.gif )
Papildyta:
nors dabar galvoju, kad reiks man ir kedrus tam tikslui išbandyt-jie irgi pasižymi sutraukiančiomis sąvybėmis, gal ir nebūsiu taip smarkiai apsimelavusi  lotuliukas.gif

va, įdomų dalyka perskaičiau, reiks man pabandyti, kaip tik yra kedrų aterinio aliejaus namie ...
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 07, 19:27)
jei turite bijunu - distiliuokite  bigsmile.gif , ju labai mazai reikia hidrolatui pasigaminti, nes zieduose turi daug skysciu. O bijunu saknys pasizymi visokiomis gerybemis..
Kazkaip galima namu salygomis pagaminti, uzdziovinus saknis... g.gif



einu tada tikslesnės info apie distiliavimą ieškotis bigsmile.gif
O šaknų man niekas neduos išsikasti dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 06 07, 17:06)
aš galvoju iš jų bandyt daryt maceratą  g.gif
įdomu ar tai sudėtinga namų sąlygom  rolleyes.gif


maceratai nedaromi iš šviezios zaliavos, supelys...
o hidrolatus gaminti tikrai nesudetinga , cia gana issamiai aprasyta, tik reik pasigilinti is ko daryti, tai tikrai svarbu rolleyes.gif . Tas pats jazminas buna skirtingas, ir dazniausiai pas mus pasitaiko "netikras", na kuris skaniai kvepia, bet ypatingu gerybiu neturi...
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 17:42)
aciu labai  4u.gif
kol isisaugojau  ,klausimas blush2.gif  o nesvarbu kada gerti ar geriau ant tuscio ar pavalgius blush2.gif

pries valgi 4u.gif , beto galima papildomai su siuo gerimu skalauti burna, tik padidinti lasu kieki iki kokiu 4...bet velgi, reik bandyti mirksiukas.gif pades ar ne
Atsakyti