Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės smile.gif . Jungiuosi vėl prie jūsų 4u.gif . sveikinu visas su artėjančiomis vasaros atostogomis. Gal darbe su kolegėmis važiuosite kur nors į ekskursiją? Mes tai vykstam į Anykščius . Aplankysime vyno daryklą, dalyvausime vyno degustacijoje, važiuosime siauruku - traukinuku, dar lankysime žymias Anykščių literatūrines vietoves vietoves.
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 06 08, 15:36)
Sveikutės  smile.gif . Jungiuosi vėl prie jūsų 4u.gif . sveikinu visas su artėjančiomis vasaros atostogomis. Gal darbe su kolegėmis važiuosite kur nors į ekskursiją? Mes tai vykstam į Anykščius . Aplankysime vyno daryklą, dalyvausime vyno degustacijoje, važiuosime siauruku - traukinuku, dar lankysime žymias Anykščių literatūrines vietoves vietoves.

Smagu, kad kolektyvas darnus. Pas mus bedarbyste kvepia, tai nelabai linksma atmosfera. Vienai jau įteikė įspėjimo lapelį. Turės išeiti, jei vaikų skaičius sumažės.
Labai smagus jūsų maršrutas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aurute @ 2011 06 08, 14:24)
Aš laukiu interaktyvios lentos 4u.gif . Atvežta yra dar vasario mėnesį, o sąskaitos dar neatsiųstos blink.gif . Tai ir montuot negali. O taip tikėjaus per vasarą susitvarkyt... dar pasipraktikuot...  bigsmile.gif

Smagu smile.gif Aš jau seniai svajoju apie šią lentą, bet ji tik svajonėse ir lieka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rityte: 08 birželio 2011 - 14:54
Sveikutės naujuose gražiuose namučiuose 4u.gif .
QUOTE(linastri @ 2011 06 08, 07:53)
o man siemet svente-nesedziu nei vienam egzamine thumbup.gif Dar taip nera buve, net keista. Nes kiekvienais metais tekdavo vykdyti 3-4 egzaminus


Pas mus šiemet pradinukei nė vienai nereikia thumbup.gif .
QUOTE(simba3 @ 2011 06 08, 07:59)
O pas mus paklause, kas nori sedet egzuose, nes moka pinigus uz tai, tai labai dfaug norinciu atsirado.

Ruosiuos darban, stovykloj man siandien dirbt, eisim i ekskursuija i kita miesto gala (i policija), nezinau kaip cia nenumirt beeinant doh.gif


Kadangi moka tik už dvyliktokų egzaminus, tai pradinukių niekad nekvietė (kažkada labai seniai, kai nemokėjo priedų tai reikėjo ir mūsų lotuliukas.gif ), dalykininkėms labiau reikia lotuliukas.gif . Eidavom tik į PUPP'ą ir tekdavo po kokius 3 egzaminus išvargti doh.gif .
QUOTE(Aurute @ 2011 06 08, 13:24)
Ir pas mus taip pat  smile.gif
Bet moka tik už brandos egzaminus. Dešimtokų patikra nesiskaito egzaminu.
Papildyta:
Aš laukiu interaktyvios lentos 4u.gif . Atvežta yra dar vasario mėnesį, o sąskaitos dar neatsiųstos blink.gif . Tai ir montuot negali. O taip tikėjaus per vasarą susitvarkyt... dar pasipraktikuot...  bigsmile.gif

Baltai pavydžiu ax.gif , o aš džiaugsiuosi, jeigu rugsėjo 1 rasiu klasėje pažadėtą multimediją mirksiukas.gif , nes iki šiol vargau su monitorium rodydama skaidres arba filmuotą medžiagą, labai nepatogu unsure.gif .
Atsakyti
Ačiū už temelę 4u.gif
Mūsų neleido į Anykščius, nes karšta. Šiandien +32 doh.gif
Tai ryt lakstysiu kaip višta aplink pležą ir gaudysiu stovyklautojus. Kitą sav netiesiogiai liepė skautų stovykloj sudalyvauti prie ežero. Oi, oi aš greit iš ten neištrūksiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vai2: 08 birželio 2011 - 17:30
QUOTE(Aurute @ 2011 06 08, 13:24)

Aš laukiu interaktyvios lentos 4u.gif . Atvežta yra dar vasario mėnesį, o sąskaitos dar neatsiųstos blink.gif . Tai ir montuot negali. O taip tikėjaus per vasarą susitvarkyt... dar pasipraktikuot...  bigsmile.gif


Sveikinu ! Šaunu, kad daugiau atsiranda dirbsiančių su lenta... smile.gif


Papildyta:
QUOTE(rutagra @ 2011 06 08, 00:21)
Domass - tai ką mąstote su pasiekimų įvertinimais?


Dabar ieškosim pavyzdžio knygynuose, kolegių iš kitų mokyklų... Ieškom, iš ko pasirinkti, bet ko gero tikrai neberašysim raidelių ir lygių atitikmenų.. Sunkus klausimėlis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 06 08, 18:29)
Ačiū už temelę 4u.gif
Mūsų neleido į Anykščius, nes karšta. Šiandien +32 doh.gif
Tai ryt lakstysiu kaip višta aplink pležą ir gaudysiu stovyklautojus. Kitą sav netiesiogiai liepė skautų stovykloj sudalyvauti prie ežero. Oi, oi aš greit iš ten neištrūksiu verysad.gif

Kas neleido??

Mes vakar zygaivom pestute i miesto Policija, uzsiknisom, kaip karsta. Vaikai sake, daugiau jokiu ekskursiju lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Radau vienam knygyne tuos "Pradinuko užrašus". Patiko man jie. Palikta po nedidelį plotelį ką nors įrašyti kas dienai. (Nerašysi - praleisi). Matematikos ir lietuvių taisyklės sudėtos. Vaikams užrašams vietos yra. Dar ten visko pilna. Na tokia užrašų knygelė, kurioje viskas vienoje vietoje. Pirmas įspūdis geras thumbup.gif
Manau aš jas naudosiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 birželio 2011 - 07:54
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 07:54)
Radau vienam knygyne tuos "Pradinuko užrašus". Patiko man jie. Palikta po nedidelį plotelį ką nors įrašyti kas dienai. (Nerašysi - praleisi). Matematikos ir lietuvių taisyklės sudėtos. Vaikams užrašams vietos yra. Dar ten visko pilna. Na tokia užrašų knygelė, kurioje viskas vienoje vietoje. Pirmas įspūdis geras thumbup.gif
Manau aš jas naudosiu.

Eisiu ieškot, nes neapsisprendžiu dėl kitų metų...
Atsakyti

Šiame puslapyje yra šie užrašai 4u.gif
Čia
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 08:54)
Sveikos 4u.gif
Radau vienam knygyne tuos "Pradinuko užrašus". Patiko man jie. Palikta po nedidelį plotelį ką nors įrašyti kas dienai. (Nerašysi - praleisi). Matematikos ir lietuvių taisyklės sudėtos. Vaikams užrašams vietos yra. Dar ten visko pilna. Na tokia užrašų knygelė, kurioje viskas vienoje vietoje. Pirmas įspūdis geras thumbup.gif
Manau aš jas naudosiu.


Ačiū už gerą mintį. 4u.gif Reikės pasidomėti.

Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 08:31)
Šiame puslapyje yra šie užrašai 4u.gif
Čia

Ale kokie brangūs... reiks pažiūrėt kas ten viduje...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2011 06 09, 11:13)
Ale kokie brangūs... reiks pažiūrėt kas ten viduje...


Tai kad nėra brangūs. Čia radau kainorašty. Knygyne brangiau, nepamenu tiksliai, bet lygtai 5 litai g.gif
Kainos
Atsakyti