Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

Sveikutės.Mes su mokytojom irgi diskutuojam dėl vertinimo.Visai gal geri tie ,,Pradinuko užrašai", bet kažkada pas mus mokykloje reikalavo, kad pasiekimų knygelės būtų patvirtintos šv.ministerijos.Gal dabar nebūtina?
Atsakyti
QUOTE(kara117 @ 2011 06 09, 12:43)
Sveikutės.Mes su mokytojom irgi diskutuojam dėl vertinimo.Visai gal geri tie ,,Pradinuko užrašai", bet kažkada pas mus mokykloje reikalavo, kad pasiekimų knygelės būtų patvirtintos šv.ministerijos.Gal dabar nebūtina?


Mes kai susikūrėm savo pasiekimų knygeles, tai jas aprobavom savo metodiniam ratelyje ir to užteko. Ir dabar kasmet tai darom.
Atsakyti
Mes tai užsisakėm spaustuvėje savo knygeles. Viršelyje mokyklos pavadinimas, įdėjom visus tuos bendrus puslapius: tvarkaraštį, taisykles, lygių vertinimą puspečio pabaigoje. O viduje tik surašėm mėnesius ir palikom tuščius lapus. Rašysim į tuščius lapus tada, kai matysim, kad reikia, galėsim ir klijuoti reikiamą informaciją ar lipdukus. Tai tiek.
Papildyta:
QUOTE(rityte @ 2011 06 08, 16:56)
Smagu, kad kolektyvas darnus. Pas mus bedarbyste kvepia, tai nelabai linksma atmosfera. Vienai jau įteikė įspėjimo lapelį. Turės išeiti, jei vaikų skaičius sumažės.
Labai smagus jūsų maršrutas  smile.gif
Papildyta:

Smagu smile.gif Aš jau seniai svajoju apie šią lentą, bet ji tik svajonėse ir lieka  biggrin.gif


Peržiūrėjau tavo klasės puslapį. Labai šaunus thumbup.gif . Svajoju ir aš tokį panašų pasidaryti, bet deja... nemoku dar... verysad.gif
Gal ateity.
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 06 09, 15:09)

Peržiūrėjau tavo klasės puslapį. Labai šaunus thumbup.gif . Svajoju ir aš tokį panašų pasidaryti, bet deja... nemoku dar... verysad.gif
Gal ateity.

Aš ir ne pirmą kartą jį pasižiūriu, bet... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2011 06 09, 06:07)
Kas neleido??

Mes vakar zygaivom pestute i miesto Policija, uzsiknisom, kaip karsta. Vaikai sake, daugiau jokiu ekskursiju lotuliukas.gif

Direktorius neleido.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 14:28)
Aš ir ne pirmą kartą jį pasižiūriu, bet... ax.gif



Puslapis tikrai puikus. Šaunuolė mokytoja. Labai geros, naudingos, įdomios pateiktys padarytos. Tik jų negalima parsisiųsti. Gaila...
Atsakyti
Mes irgi diskutavom ilgai dėl knygelių . Pernai vertinom lygiais, o šiemet lygius pakeitėm trumpu komentaru ir rašysim prie jų tik datas. Tai ir viskas,atitiks to ko ugdymo planai nori.
Pirmadienį man atestacija, tad knygelę reikėjo greitai tobuklinti,kad būtų kaip vienas iš rodiklių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 10:17)
Tai kad nėra brangūs. Čia radau kainorašty. Knygyne brangiau, nepamenu tiksliai, bet lygtai 5 litai g.gif
Kainos

Nu aš tai ČIA žiūrėjau. blush2.gif Dabar susibalamutinau. Reiks po knygynus pasibastyt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(eknos @ 2011 06 09, 15:09)
Peržiūrėjau tavo klasės puslapį. Labai šaunus thumbup.gif . Svajoju ir aš tokį panašų pasidaryti, bet deja... nemoku dar... verysad.gif
Gal ateity.

Ačiū už gerus žodžius smile.gif Puslapiui susikurti nereikia labai daug žinių. Tik truputį laiko. O šiaip viskas į puslapio šabloną dedama. Verta pabandyti 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Iruciukass @ 2011 06 09, 16:23)
Puslapis tikrai puikus. Šaunuolė mokytoja. Labai geros, naudingos, įdomios pateiktys padarytos. Tik jų negalima parsisiųsti. Gaila...

Ačiū 4u.gif Vasarą turėdama laiko planuoju pateiktis sukelti į puslapį parsisiuntimui. Vis neturėjau tam laiko per darbų gausą doh.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzanele @ 2011 06 09, 15:28)
Aš ir ne pirmą kartą jį pasižiūriu, bet... ax.gif


Jei sugalvosite kurti, padėsiu patarimais smile.gif Mes nuo kitų metų naudosime elektroninį dienyną, tai nelabai jau šis puslapis bus reikalingas, nes tėvai dienyne visą informaciją ras. Nors dienyne daugiau asmeninė informacija būna pateikiama, o puslapyje labiau atsispindi klasės gyvenimas. Bet du darbus užsikrauti gal jau neapsimoka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rityte: 09 birželio 2011 - 15:55
QUOTE(Aurute @ 2011 06 09, 16:47)
Nu aš tai ČIA žiūrėjau.  blush2.gif Dabar susibalamutinau. Reiks po knygynus pasibastyt...  g.gif


Ten gal kitokios ir tikrai brangios. Jų neteko vartyti g.gif
Atsakyti
kažkaip pasimečiau blink.gif Tai knygelės pasiekimų, nebetiks iš knygyno g.gif
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2011 06 09, 17:57)
Ačiū už gerus žodžius smile.gif Puslapiui susikurti nereikia labai daug žinių. Tik truputį laiko. O šiaip viskas į puslapio šabloną dedama. Verta pabandyti  4u.gif

Papildyta:

Ačiū  4u.gif  Vasarą turėdama laiko planuoju pateiktis sukelti į puslapį parsisiuntimui. Vis neturėjau tam laiko per darbų gausą  doh.gif
Papildyta:
Jei sugalvosite kurti, padėsiu patarimais  smile.gif  Mes nuo kitų metų naudosime elektroninį dienyną, tai nelabai jau šis puslapis bus reikalingas, nes tėvai dienyne visą informaciją ras. Nors dienyne daugiau asmeninė informacija būna pateikiama, o puslapyje labiau atsispindi klasės gyvenimas. Bet du darbus užsikrauti gal jau neapsimoka  g.gif

Bandysiu kurti ir aš puslapį. Būtinai kreipsiuosi pagalbos pas tave. Ačiū už pasiūlymą padėti. smile.gif
Atsakyti