Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

QUOTE(jolax @ 2008 10 19, 10:45)
Ir as is nevilties pradejau skaityneti ir ieskoti informacijos apie uzsitesusia sloga. Zodziu mano sunui 2m. ir 9 men., susirgome pries 2 sav. (Spalio 3 d.) bronchitu, sloga buvo baisi geltona ir tirsta. Ko tik negereme , niekas nepadejo, gydytoja israse antibijotiku Unysan, po 4 d. viskas lyg ir praejo. Viena diena pagyvenom ramiai. O po jos vel lyg viskas is naujo.bET dar baisiau, slogos kaip ir nera(niekas neteka is nosies), o vaikas negali prakvepuoti ypac nakti.Ryte atsikeles issikoseja (matyt kas per nakti nuseda).Tai vel lasiname protargoli(daryti vaistineje), Loras israse Actifed.Loras sake kad nosiarykle labai paburkusi, uzdegimas.O dar graziau po dvieju savaiciu gydymosi ir su antibijotikais vel pakilo temp. iki 38 . doh.gif nebezinau ka ir daryti.Nakciai ilasinu vibrocil, kad galetu prakvepuoti.geriam Prospan nuo kosejimo, Actifed nuo kvepavimo palengvinimo ir dar visokiausiu homeopatiniu zirniuku.Kol kas palengvejimo jokio, o vaiko labai gaila kai negali pamiegoti , o dabar da ta temperatura verysad.gif


pas mus buvo panašiai.tai kol nenuvažiavau i santariškes,mums nerado kas pas mus buvo.paprašikit kad padaritu galvos nuotrauka.pas mus iškart matesi sinusitas +adenoiditas.tai teko opieruot adenoidus o iki tol gerem nevienus antibiotikus,pageredavo trumpam o poto vel doh.gif
Atsakyti
noreciau patikslinti, ar tikrai del dantuku gali buti sloda? uzgulta nosis ir panasei... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 10 19, 10:08)
pas mus buvo panašiai.tai kol nenuvažiavau i santariškes,mums nerado kas pas mus buvo.paprašikit kad padaritu galvos nuotrauka.pas mus iškart matesi sinusitas +adenoiditas.tai teko opieruot adenoidus o iki tol gerem nevienus antibiotikus,pageredavo trumpam o poto vel doh.gif



As Loro klausiau ar nereikia operuoti, sake jei tai tik pirma karta-tai ne, bet jei kartosis teks operuoti adenoidus. Dabar da gydomes ta pirma karta, kol kas jokiu prasviesejimu
Atsakyti
QUOTE(Ilmeriux @ 2008 10 02, 20:31)
nu ir mes jau suslogavom  verysad.gif  noriu paklausti jusu patarimo, as turiu inhaliatoriu tai ka as i ji galeciau pilti, su kuo pagarinti dukrytei nosyte, ar tiktu adrenalinas, jai dar tik 8 men., drauge sake pila adrenalino ir dar kazko neatsimenu. Laukiu jusu patarimu  4u.gif

Juk vaikutis toks mažas,be gydytojo niekada neduočiau.Jis daugiau laringitui gydyti.Yra visa krūva homeopatinių vaistų,galų gale inchalecijos su žolelėmis.

Adrenalinas, nors ir nėra etiopatogeninis vaistas, gali suteikti laiko, kad praeitų pagrindiniai ligos požymiai. Adrenalinas pradeda veikti greitai ir veikia trumpai, iki 30 min. Gliukokortikoidai (pvz., beklametazono ar budezonido inhaliacijos) ir adrenalinas padidina vieni kitų veiksmingumą. Gliukokortikoidai, (pvz., beklametazono ar budezonido inhaliacijos) pradeda veikti, kai sumažėja adrenalino poveikis [14]. Kontraindikacijos paskirti adrenalino yra su dešiniosios ir kairiosios širdies angų stenoze susijusios ligos, mėlynosios širdies ydos. Taip pat atsargiai jis skirtinas esant padidėjusiam kraujo spaudimui. Pacientai, kuriems yra indikuotinos 2 ir daugiau adrenalino inhaliacijos, yra guldomi į ligoninę [15] (5 lentelė.
http://www.imuniteta.../vkatalogas.php
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 10 19, 09:45)
Ir as is nevilties pradejau skaityneti ir ieskoti informacijos apie uzsitesusia sloga. Zodziu mano sunui 2m. ir 9 men., susirgome pries 2 sav. (Spalio 3 d.) bronchitu, sloga buvo baisi geltona ir tirsta. Ko tik negereme , niekas nepadejo, gydytoja israse antibijotiku Unysan, po 4 d. viskas lyg ir praejo. Viena diena pagyvenom ramiai. O po jos vel lyg viskas is naujo.bET dar baisiau, slogos kaip ir nera(niekas neteka is nosies), o vaikas negali prakvepuoti ypac nakti.Ryte atsikeles issikoseja (matyt kas per nakti nuseda).Tai vel lasiname protargoli(daryti vaistineje), Loras israse Actifed.Loras sake kad nosiarykle labai paburkusi, uzdegimas.O dar graziau po dvieju savaiciu gydymosi ir su antibijotikais vel pakilo temp. iki 38 . doh.gif nebezinau ka ir daryti.Nakciai ilasinu vibrocil, kad galetu prakvepuoti.geriam Prospan nuo kosejimo, Actifed nuo kvepavimo palengvinimo ir dar visokiausiu homeopatiniu zirniuku.Kol kas palengvejimo jokio, o vaiko labai gaila kai negali pamiegoti , o dabar da ta temperatura verysad.gif

nuo kosulio gal geriau pabandykit gerti ACC[skystinantys ] arba Fluditec ,taip pat nuo tokios užimtos slogos mano sūnelį garino su Ventolin ,dar galit kas vakarą mirkyti kojas sūriam vandenėly ,paskui dėti ant krūtinės virtų bulvių su lupenom kompresus [aš viską tą dariau ].Arba galit gerti Ventolin sirupą ,nors čia jau reiktų pasitarti su gydytoja.
Dar mums LOR patarė gerti arba Aerius ,arba Zyrtec [ jie nuo alergijos ] ,nes jie nuima nosytės paburkimą .
Aš dar nupirkau ir duodu Citrocept lašiukų [greifruktų ekstraktas ] ,jei tik pajaučiu ,kad artėja sloga ,stengiuos kuo daugiau būti lauke ,nes po laukučio išsipučia bent šiek tiek snargliukų thumbup.gif ,ir verdu sriubas ,duodu daug šiltų arbatų ,sulčių su Sinupret lašiukais .Tikiuosi ką nors atsirinksit ,turėtų tikti ,nes mūsų sloga irgi būna tik vidinė ,tekanti užpakaline siena į gerklę ,o ne ištekanti lauk doh.gif
Dar veduos kartu į vonią jei maudausi ,kad pabūtų drėgnam ore ,kai namie verdu valgyt ,nejungiu garų surinktuvo ,kad namie būtų drėgna . Tiesa ,dar garinamės virš virtų su lupenom bulvių.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 20, 12:54)
nuo kosulio gal geriau pabandykit gerti ACC[skystinantys ]  arba Fluditec ,taip pat nuo tokios užimtos slogos mano sūnelį garino su Ventolin ,dar galit kas vakarą mirkyti kojas sūriam vandenėly ,paskui dėti ant krūtinės virtų bulvių su lupenom kompresus [aš viską tą dariau ].Arba galit gerti Ventolin sirupą ,nors čia jau reiktų pasitarti su gydytoja.
Dar mums LOR patarė gerti arba Aerius ,arba Zyrtec [ jie nuo alergijos ] ,nes jie nuima nosytės paburkimą .
Aš dar nupirkau ir duodu Citrocept lašiukų [greifruktų ekstraktas ] ,jei tik pajaučiu ,kad artėja sloga ,stengiuos kuo daugiau būti lauke ,nes po laukučio išsipučia bent šiek tiek snargliukų  thumbup.gif ,ir verdu sriubas ,duodu daug šiltų arbatų ,sulčių su Sinupret lašiukais .Tikiuosi ką nors atsirinksit ,turėtų tikti ,nes mūsų sloga irgi būna tik vidinė ,tekanti užpakaline siena į gerklę ,o ne ištekanti lauk doh.gif
Dar veduos kartu į vonią jei maudausi ,kad pabūtų drėgnam ore ,kai  namie verdu valgyt  ,nejungiu garų surinktuvo ,kad namie būtų drėgna . Tiesa ,dar garinamės virš virtų su lupenom bulvių.



Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 10 20, 16:11)
Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti  kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.

būtinai prieš naktį duokit priešalerginius vaistukus ,atlaisvins nosiukę ,vaikutis pailsės thumbup.gif
O maniškis tai lenda garuoti ,mes tipo žaidžiam baubus ,aišku ,neišbūna ilgai .O kompresą su bulvėm gali miegančiam dėt ,tik žiūrėk ,kad nebūtų per karšta ,aš tai vis ranką pakišu savo po kompresu ,ir palaikau ,pažiūriu ar ne per karšta. Taip pat gali pagarinti tuo pačiu ,sudėk bulves į maišelį ,vieno krašto neuždaryk ,o palik prie burnytės ,kad miegodamas pakvėpuotų bent 15 min ,tai dviguba nauda ,ir kompresas ,ir garinimas .Po maišeliu su bulvėm pakišu dar kokį ploną merluką ,kad nesudrėktų ,ir nuėmus kompresą dar pašluostau su merliuku ir uždedu kokį švelnų vystykliuką ant krūtinės ,kad per naktį taip šiltai ir būtų ,tikrai padeda ,naktį išmiegodavo ramiai ,tik ryte pakosėdavo.
o druskoj mirkyti kojas maniškiui labai patinka ,vandenuką pakenčia tokį karštą ,kad paskui kojytės iki keliukų būna raudonos kaip gandro.
Sveikatytės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 20, 22:00)
būtinai prieš naktį duokit priešalerginius vaistukus ,atlaisvins nosiukę ,vaikutis pailsės  thumbup.gif
O maniškis tai lenda garuoti ,mes tipo žaidžiam baubus ,aišku ,neišbūna ilgai .O kompresą su bulvėm gali miegančiam dėt ,tik žiūrėk ,kad nebūtų per karšta ,aš tai vis ranką pakišu savo po kompresu  ,ir palaikau ,pažiūriu ar ne per karšta. Taip pat gali pagarinti tuo pačiu ,sudėk bulves į maišelį ,vieno krašto  neuždaryk ,o palik prie burnytės ,kad miegodamas pakvėpuotų bent 15 min ,tai dviguba nauda ,ir kompresas ,ir garinimas .Po maišeliu su bulvėm pakišu dar kokį ploną merluką ,kad nesudrėktų ,ir nuėmus kompresą dar pašluostau su merliuku ir uždedu kokį švelnų vystykliuką ant krūtinės ,kad per naktį taip šiltai ir būtų ,tikrai padeda ,naktį išmiegodavo  ramiai ,tik ryte pakosėdavo.
o druskoj mirkyti kojas maniškiui labai patinka ,vandenuką pakenčia tokį karštą ,kad paskui kojytės iki keliukų būna raudonos kaip gandro.
Sveikatytės  4u.gif


Pries praeita nakti ismirkem kojytes karstame vandenyje su druska (na kaip gandro dar nebuvo biggrin.gif ) ir istryniau krutinyte bei nugaryte tokia makaliuze; degtine su medumi ir uzdejau maisiukus .Tikiuosi nors temperatura nebesukils. nuo kosulio dar duodu raudono ridiko sultis su medumi. Bndysim gal bulves dar deti (kazkada esu dejusi, tik ne per nakti, pasededavom ramiai kol atves). Tik va man labiausiai nerima kelia ta nosyte, nes del jos ir tas rytinis kosulys mus kankina.
Atsakyti
Visą mėnesį vargstam su kosuliu ir kažkokia vidine sloga. Nėra plaučių uždegimo, bet ir negerėja verysad.gif Ir sloga tokia kažkur giliai nosytėj, kai kosėja ir kvapas toks bjaurus iš gerklės (gydytoja sako iš nosiaryklės). Jau visokius vaistus išbandėm, nebežinom ko griebtis verysad.gif Dienomis šlapiai kosėja, o naktimis pora kartų kaip priepuoliai užeina, tai sausai kosėja. Daug girdėjau apie juodajį ridiką, sako labai padeda, reikia su medum duot ax.gif Gal žinot mamytės kur jo gaut, nes pas mus provincijoj nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2008 10 21, 13:50)
Visą mėnesį vargstam su kosuliu ir kažkokia vidine sloga. Nėra plaučių uždegimo, bet ir negerėja  verysad.gif  Ir sloga tokia kažkur giliai nosytėj, kai kosėja ir kvapas toks bjaurus iš gerklės (gydytoja sako iš nosiaryklės). Jau visokius vaistus išbandėm, nebežinom ko griebtis  verysad.gif Dienomis šlapiai kosėja, o naktimis pora kartų kaip priepuoliai užeina, tai sausai kosėja. Daug girdėjau apie juodajį ridiką, sako labai padeda, reikia su medum duot  ax.gif  Gal žinot mamytės kur jo gaut, nes pas mus provincijoj nerandu  g.gif


Labukas. smile.gif o kur jus provincijoj gyvenat? nes man atrodo kad turguj tu ridiku tai turetu but, bent jau pas nus vilniuje 'hales' turgaveteje tai tikrai yra mirksiukas.gif mes tai patis isauginam nes savo darzeli turim ax.gif nuo kosulio tai liuxpadeda net suaugusiems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 10 20, 15:11)
Labai aciu, bandysiu kazka pritaikyti.Va ir as norejau pagarinti  kai verdu bulves, deja ....nors ir kartu su manimi po ranksluosciu jis nelenda.kazkokius ir as nupirkau nuo alergijos vaistukus, gal reiktu pabandyti suduoti? Gal kartais atlaisvintu g.gif dienos metu dar pragyvename, bet kai ateina naktis man paciai jau baisu darosi, nes nezinau kiek vaikas pamiegos.



Mano mama daug metu stradalino nuo slogos ir uzgultos nosies. Ji litrais pildavo i nosi lashus.
Tai nupirkom oro valtyuva su ozonatorium thumbup.gif
Jau metus nenaudoja jokiu lasu thumbup.gif
Be to ta firma duoda ji nemokamai isbandyti pora dienu, tik uzstata palieki. Jei nenori pirkti, pinigus grazina 4u.gif
O vaistai nuo alergijos nepadeda deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rjv: 21 spalio 2008 - 19:35
QUOTE(jolax @ 2008 10 21, 11:11)
Pries praeita nakti ismirkem kojytes karstame vandenyje su druska (na kaip gandro dar nebuvo  biggrin.gif ) ir istryniau krutinyte bei nugaryte tokia makaliuze; degtine su medumi ir uzdejau maisiukus .Tikiuosi nors temperatura nebesukils. nuo kosulio dar duodu raudono ridiko sultis su medumi. Bndysim gal bulves dar deti (kazkada esu dejusi, tik ne per nakti, pasededavom ramiai kol atves). Tik va man labiausiai nerima kelia ta nosyte, nes del jos ir tas rytinis kosulys mus kankina.

Aš ne per naktį laikau bulves ,tik koki 20 min laikau ,turėjau omeny ,kad prieš naktį.
o su medum atsargiai ,gali labai erzinti ,gal yra alergiškas ,o tu to nežinai? Mano uošvienė nealergiška ,tačiau jei tik užsideda medaus kai kosi ,pradeda dusti ,nebeina atsikosėti.
Jei mažiukas leidžia ,po mirkymo kojytes reiktų apmauti vilnonėm kojinytėm ,ir eiti miegoti ,dar būt gerai ,kad lovoj karštos arbatos išgertų.
Tie visi kompresai tinka ir tik sloguojant ,nes jei vaikutis iškosėja nutekančias gleives ,tai thumbup.gif gydytojai liepia dirginti gerklytę ,kad vaikas atsikosėtų .
Bandykit pašokinėti ant batuto [jei yra galimybė ] ,vaikutis sušyla ,snarglai atsipalaiduoja .' atšoka ' ,lengviau eina išpūst .Mes šokinėjam ir namie ant lovos ,ir kur tik galim,nuo stalų ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(rjv @ 2008 10 21, 20:33)
Mano mama daug metu stradalino nuo slogos ir uzgultos nosies. Ji litrais pildavo i nosi lashus.
Tai nupirkom oro valtyuva su ozonatorium  thumbup.gif
Jau metus nenaudoja jokiu lasu  thumbup.gif
Be to ta firma duoda ji nemokamai isbandyti pora dienu, tik uzstata palieki. Jei nenori pirkti, pinigus grazina 4u.gif
O vaistai nuo alergijos nepadeda deja.

Lašų kuo mažiau į nosį reikia ,geriausia išvis nieko nelašinti ,o pagarinti natrio chloridu arba Ventolin ,arba girdyti Sinupret ,Actifed ,Gelomyrtol ax.gif
Ir koks veikimas to ozonatoriaus ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 21 spalio 2008 - 21:39