Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga, nosies užgulimas

Turiu aš čia tokį klausimą...
Mano vaikui ilgai buvo užsikimšusi nosis, na, išskyros tekėjo į nosiaryklę. Pradėjau naudoti olynth VP elektrinį garintuvą (su eukaliptu ). Po dviejų naktų pradėjo išskyros tekėti lauk. Tai, ar man čia reikėtų suprasti, kad kažkiek atsilaisvino kvėpavimo takai ir šis reikalas eina geryn? Na, bet, kad jau keturios dienos kaip lakstau paskui vaiką su nosinėm ir liepiu pūsti nosytę... Kiek čia laiko turi valytis ta nosis?
Atsakyti
Mano mažiukui dabar 9 mėn. Kai jis pasigauna slogytę, neišgydo nei jūros vanduo Hummer, nei lašiukai Vibrocil, nei kitokie vaistai. Tuomet gydytoja rekomendavo "IMMUWASH" ( 50 ml purškalo buteliukas, kainavo 30 lt ). Tai jūros vanduo su kažkokiais priedais. Nuo jo sloga išnyksta vos per porą-trejetą dienų bigsmile.gif bigsmile.gif geresnio vaistuko nosytei nežinau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 10 25, 18:45)
Jurgutėle, tiesiog taip pataikiau (netaikiau konkrečiai). Nes kiek pastebiu, vis mini tuos pačius.
Dėl Coryzalia ir influcid. Šiaip, Influcid yra pakankamai švelnaus poveikio (ten tik D potencijos homeopatiniai vaistai). Coryzalia - jeigu vien tik sloga, bet ji viena retai kada pasirodo (dažniausiai ir kt. peršalimo požymiai).
Pvz. nuo peršalimo pakankamai universalus Homeovox (jau pusę giminės apdalinau  doh.gif ). Be to, jo stiprumas didesnis, nei DHU firmos vaistų, todėl norimą poveikį galima greičiau pasiekti. Nesakau, kad padės visais atvejais, bet jame yra keli vaistai, kurie apima daug simptomų.

Dar yra Naso-heel. Šitas daugiau slogai, kai veliasi nosiaryklėj ir niekas neišsipučia (bent išbandžiau būtent tokiu variantu).
Heel'o aprašyme: rinito gydymui su sinusitu arba be, esant paburkusiems sinusams, spaudimo pojūčiui, skausminga ir sausa gleivinė.

aišku ax.gif tiesiog jau man atsibodo kartoti [čia turiu omeny ne forume ,bet pvz LoR gydytojams ,kad praktiškai niekas mūsų nosies neatlaisvina ax.gif ] Jie sako ,tai gal kokį Protorgol išbandykit ,Viešpatie ,viskas ,atrodo ,jau išbandyta ,ką tik kur nugirstu ,tą ir darau ,paleistuvė ,bulvės ,kojos druskoj ,jūra kiekvieną beveik savaitgalį [ten atsidaro bent jau tam kartui nosis thumbup.gif ]
Kai nuvažiavom į Kauną pas Šaulį ,pradėjau jam pasakot kaip mums 3 savaites slogos tęsiasi ,kaip mes visokiais būdais bandom ją atlaisvint ,kad praktiškai sloguojant be Rhinomer nevaikštom ,nes kai išpučia ,dar 'damušu su traukikliu ] ,tai jis man šypsodamasis ir sako ,N a,man atrodo jūs be reikalo panikuojat ,ir iš tikro taip blogai nėra blink.gif Tai ką galiu atsakyt ? juk tai aš kasdien matau kaip nosis kemšasi ir kemšasi ,ir galo nematyt , ir snargliai nė per kur neteka ,o jie tik pačiupinėja ir sako ,tai gal kokių lašiukų? ax.gif Gl Actifed ,bet juk tas Actifed sustabdo nosies varvėjimą ,o mums reik visiškai kitokio poveikio unsure.gif Be to ,jisjuk migdo ir t.t. žodžiu ,esu prieš šitą vaistą.
Obuoliux ,ačiū už visus suminėtus vaistukus ,kai prireiks ,tikrai išbandysiu 4u.gif Tik pas mumi nėra specialios homeopatinės vaistinės ,tikiuosi rasiu šiaip kurioj nors biggrin.gif Apie tą Hameyox pirmą kartą išgirdau g.gif
Atsakyti
Obuoliux ,turiu klausimėlį ax.gif Radau tik tokius vaistus Homeovox,ar čia tie patys? Nes apie šituos tai parašyta ,kad nuo užkimimo ,balso stygų pertempimo ,tai kažin ar čia tie patys? Tinka ir nuo beprasidedančios slogos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 26 spalio 2008 - 21:04
Iš slogos ir kosulio neišbrendam, o dar roto/noro virusas užpuolė mano zuikį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rylinga @ 2008 10 27, 20:23)
Iš slogos ir kosulio neišbrendam, o dar roto/noro virusas užpuolė mano zuikį  doh.gif

tai ar nepadėjo tas oro drėkintuvas? Aplamai ką jis daro ,pučia vaistukus ,ar nea? Kodėl vadinasi Olynth? Kur jį pirkote?
Ir kaip mažiuko sveikatytė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 29, 12:25)
tai ar nepadėjo tas oro drėkintuvas? Aplamai ką jis daro ,pučia vaistukus ,ar nea? Kodėl vadinasi Olynth? Kur jį pirkote?
Ir kaip mažiuko sveikatytė? 4u.gif



Pasirodo, ne virusas čia buvo, o organizmo apsinuodijimas. Na, vaikas vėmė ir viduriavo tik vieną dieną. Nežinau nuo ko čia jis apsinuodijo, tik ne nuo maisto. Arba per daug jau per tą gydymosi laiką gavo gysločių sirupo/užpilo arba į Coryzalia taip sureagavo organizmas. Pradėjau jam girdyti coryzalia, o sekantį rytą vargšiukas skundėsi, kad pilvuką skaudą ir prasidėjo...

Nežinau, kodėl vadinasi Olynth, na čia toks elektrinis garintuvas, bet ne drėkintuvas. Į rozetę įsikiša. Aš tai pirkau Camelios vaistinėje, bet manau ir kitose turėtų būti. Šiaip tai per google įsivesk Olynth VP elektrinis garintuvas ir galėsi išsamiau paskaityti.

Buvom šiandien pas gydytoją. Sakė, kad ant tonzilių matosi pūlinukai, jaučiasi bronchuose pašiurkštėjimas. Išrašė septynioms dienoms antibiotikų. Paprašiau, kad kraujo tyrimą padarytų, esu linkusi tik tuomet girdyti vaikui antibiotikus, jei tyrimai rodys uždegimą. O šiaip tai snarglys teka ir teka jam iš nosies. Jau buvo pradėjęs geltonuoti, bet nzn ar čia sutapimas, ar nuo ramunėlių ir liepžiedžių arbatų vėl praskaidrėjo. Šiaip tai niekaip nesuprantu, kodėl maniškiui temperatūra nekyla, jei jau pūlinukai ant tonzilių darosi ir sekretas geltonuoja. Dar pora kartų žalių skreplių atkosėjo.

Šiaip pagalvojau, kad geras homeopatas be problemų šitą ligą išgydytų. Jau mąstau, kad reikėtų pradėti homeopato paieškas, nes pagalvoju, kad belankant darželį teks dažnai maitintis antibiotikais g.gif
Atsakyti
O as noreciau paklausti kiek laiko vaikas gali koseti? Na atrodo jau isbridom is visu bronchitu, atkritimo, uzsitesusio nosies uzgulimo, nu bet kosulys isliko iki siol. Lapkricio 3 d. jau bus menuo kaip koseja.aisku dabar kosulys mazesnis, labiausiai koseja ryte, ir kazkaip pavakariais. Kosulys dregnas, jauciasi kad atsikoseja.Na bet pradedu nerimauti...Nejau tiek ilgai ir geriant visokiausiu vaistu tas kosulys laikosi. Juk ir juodaji ridika su medum tebegeriam ir prospanas mums kaip duona ir homeopatinius vaistukus geriam. O kosulys pilnumoj nesibaigia verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Rylinga @ 2008 10 30, 00:33)


Buvom šiandien pas gydytoją. Sakė, kad ant tonzilių matosi pūlinukai, jaučiasi bronchuose pašiurkštėjimas. Išrašė septynioms dienoms antibiotikų. Paprašiau, kad kraujo tyrimą padarytų, esu linkusi tik tuomet girdyti vaikui antibiotikus, jei tyrimai rodys uždegimą. O



Ir as manyciau , kad dar pakentekite su antibijotikais. Nezinau, bet man dabar tas zodis ANTIBIJOTIKAI toki siurpuli kelia. Mes labai sunkiai atsigavom po ju vartojimo. Vaikas buvo vangus, viduriavo, zodziu nebuvo jokio ,,gyvenimo dziaugsmo". O nustojus juos vartoti po keliu dienu vel atkritome (nors i darzeli nenuejome). Manau bandykite dar gydytis beju. Aisku idealiausia butu pasirodyti homeopatui.
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 10 30, 09:22)
O as noreciau paklausti kiek laiko vaikas gali koseti? Na atrodo jau isbridom is visu bronchitu, atkritimo, uzsitesusio nosies uzgulimo, nu bet kosulys isliko iki siol. Lapkricio 3 d. jau bus menuo kaip koseja.aisku dabar kosulys mazesnis, labiausiai koseja ryte, ir kazkaip pavakariais. Kosulys dregnas, jauciasi kad atsikoseja.Na bet pradedu nerimauti...Nejau tiek ilgai ir geriant visokiausiu vaistu tas kosulys laikosi. Juk ir juodaji ridika su medum tebegeriam ir prospanas mums kaip duona ir homeopatinius vaistukus geriam. O kosulys pilnumoj nesibaigia verysad.gif
Papildyta:
Ir as manyciau , kad dar pakentekite su antibijotikais. Nezinau, bet man dabar tas zodis ANTIBIJOTIKAI toki siurpuli kelia. Mes labai sunkiai atsigavom po ju vartojimo. Vaikas buvo vangus, viduriavo, zodziu nebuvo jokio ,,gyvenimo dziaugsmo". O nustojus juos vartoti po keliu dienu vel atkritome (nors i darzeli nenuejome). Manau bandykite dar gydytis beju. Aisku idealiausia butu pasirodyti homeopatui.

Mano vaikutis praktiskai menesi laiko kosejo (ir dabar pakosti) sad.gif Temperaturos nera.. neinam i darza.. tik nosyte kemsas.. va del kosulio siunte mus i Tuberkuliozine ligonine-poliklinika, tai ten sako viskas gerai.. (krauja tyre, plaucius sviete, mantu dare)matos kad yra plautukai sudirginti.. truputi yra eritrocitu nusedimas virs normos..bet tik tai .. tai viena musu kosulio priezastis - adenoidai.. Tai teks operuoti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysniuke1: 30 spalio 2008 - 09:37
QUOTE(vysniuke1 @ 2008 10 30, 10:35)
Mano vaikutis praktiskai menesi laiko kosejo (ir dabar pakosti) sad.gif Temperaturos nera.. neinam i darza.. tik nosyte kemsas.. va del kosulio siunte mus i Tuberkuliozine ligonine-poliklinika, tai ten sako viskas gerai.. (krauja tyre, plaucius sviete, mantu dare)matos kad yra plautukai sudirginti.. truputi yra  eritrocitu nusedimas virs normos..bet tik tai .. tai viena musu kosulio priezastis - adenoidai..  Tai teks operuoti  verysad.gif


Vaje nejau ir mums reikes eti i tuberkuliozini doh.gif siaubasss , kad iklimpom si karta mes su ta liga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolax @ 2008 10 30, 08:22)
Ir as manyciau , kad dar pakentekite su antibijotikais. Nezinau, bet man dabar tas zodis ANTIBIJOTIKAI toki siurpuli kelia. Mes labai sunkiai atsigavom po ju vartojimo. Vaikas buvo vangus, viduriavo, zodziu nebuvo jokio ,,gyvenimo dziaugsmo". O nustojus juos vartoti po keliu dienu vel atkritome (nors i darzeli nenuejome). Manau bandykite dar gydytis beju. Aisku idealiausia butu pasirodyti homeopatui.


Na, kraujas mažiaus kol kas geras (o gydytoja jau buvo įsitikinusi, kad kraujas rodys uždegimą). Mano mamos draugę sveikatos klausimais konsultuoja homeopatė, ji ja labai patenkinta, o ir gyvena ta homeopatė mūsų rajone. Tai užsirašėme pas ją lapkričio penktai dienai. Eina sau, dar visa savaitė liko, kad iki tol nepablogėtų...O šiaip tai ji mums telefonu patarė ką gerti, labai tikiuosi, kad vaistus "pataikė" tuos.
Atsakyti
Jurgutėle, Homeovox tinka beprasidedančiam peršalimui (yra visas kompleksas - Aconitum, Belladonna, Ferrum phosphoricum, Hepar sulfuris, kuris gali sustabdyti negalavimą). Taip pat ir vos prasidedančiai slogai.
Šiaip, geriausia, kai pati daugiau - mažiau žinai, kokie homeopatiniai tinka esant peršalimui (homeopatijos temoje yra pakankamai nuorodų).
Atsakyti