Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano mylimas autistas

QUOTE(metaliste @ 2011 08 05, 12:24)

1.tevai kaltina uz toki anuka
2.nuo draugu nusisukau, o gal jie nusisuke
vyras isvaziaves, o ir santykiai nekokie
3.darbas nemielas, sergant depresija "pats tas" dirbti pardavimuose  doh.gif
bet reikia man matomai stipresnes pagalbos
4.sian vos nuo tilto nenusokau, viena babulka "davare" pavadino mano vaika issigimeliu, ir kad sedeciau su tokiu namie ko vedzioju


Gal merginos ir ne i tema parasysiu db, bet pan labai istrigo sis posta metalistes, nes dalis jos pasakytu zodziu galiu prisitaikyti ir sau.

1.Mano uosvene kaltina mus su vyru, kad mes nemokame elgtis su vaiku ir todel jis toks-kad tokios ligos kaip autizmas nera isvis pagal ja. Pagal ja mes kalti-ji nustume nuo saves (nors iki dabar 5 metu bernas miega pas mus per viduri lovoje, nes mat tik taip jis ramiai uzmiega). Ir svarbiausia kad paciai tie anukai nei rupi nei ka, nei dabojus yra, per 3 menesius 1val pamato ir varo po to.
2. Žinoma žmoniu ratas kuris buvo iki vaiko ir kuris yra dabar sumazejo, bet tuos kas liko db tikrai galiu vadinti draugais.
3. o mane tik darbas ir gelbeja nuo slogiu minciu
4.o vat su tokiom babulkom ir man tenka pakovoti, nes pas mono berniuka irgi buna isterijos priepoliu ant zemes kritimu viesose vietose, tai irgi isgisrstu - ot motina su vaiku nesusitvarko- as tada joms taip garsiai-o ka, vaikui ant kaktos neigalumo pazymejima priklijuoti man reikia pagal jus ar ka, ir geriau vietoj kritikos ka patartumet, gedos tokiu metu turetumet-tada pacios kaip burokai israusta, ior tada tik- atsiprasau, atsiprasau...



na paskaitineju kartais as jusu temele, tik dazniausiai nieko neparasau..... kartais is jusu pasisemiu stiprybes judeti pirmyn...
Atsakyti
QUOTE(euphoria_mi @ 2011 08 07, 12:04)
O as norejau paklausti tokio klausimuko, bet tikrai suprasiu,jei meatsakysit.

Tiesiog kadangi dauguma cia vyrukus auginam, tai labai idomu, o kaip paaugliu reikaliukai su priesingos lyties atstovemis? Ar rodo koki susidomejima ir aplamai kaip yra su seksualumu, ar jau pastebejot kokiu dalyku siuo klausimu... g.gif
Smagumelis. As kazkaip labai tikiu, kad geros emocijos, pojuciai jiems duoda labai daug naudos (kaip ir visiems kitiems zmonems turbut), nes ant saviskio labai matau. Vakar vel nulekem i vandens pramogu parka, nu tai dziaugsmas neispasakytas vaikui, o ir vakare namie grizes na toks apsipatenkikines lakstte... smile.gif

mes su vyru kartais pajuokaujam, kad pas maniski labai isreikstas edipo kompleksas bigsmile.gif (per didelis prisirisimas prie motinos ir tevo atstumimas) . kiek zinau, tau tai susije su lyt. vystymusi, pasireiskia pas vienu daugiau, kitus-maziau. nors vos pries pora metu tetis buvo viskas.
Sveikos visos.


QUOTE(Pou @ 2011 08 07, 13:20)
Maniškis puikiai gaudosi savaitės dienose. Ir laike. Ir neužmiršta, ką aš pažadu. Pvz. sakau, kad kitą savaitę penktadienį važiuosim ten ir ten. Tai jis kitą savaitę ketvirtadienį man tą primena.


maniskis irgi puikiai skiria savaites dienas, metu laikus, menesius, taciau laikrodis jo kol kas nedomina. taip pat atstumas, kt. matavimo vienetai... tiesa, temperatura dar dar, nes tai susije su skalbyklem doh.gif

QUOTE(Atėnė V @ 2011 08 07, 18:36)
Pleže garsiai komentuoja poilsiautojų avalynę, garsiai įvardina, kieno batai neoriginalūs, kieno nenuvalyti, kam kitais metais reikėtų nusipirkti kitus croksus... doh.gif

QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 08 07, 19:42)
Laba.
Mes šian tai ten, tai šen.
Važiavom į Rietavą, galvojau ką darželiui nupirkt. Bet nieko tinkamo neradau. Jokūbas tik traktoių pasigavo, nes močiutė buvo pinigėlių davusi.

Pakui į kaimelį užsukom, ten bočiaus du traktoriai, vištas pagainiojo, po bulvių laukus pabraidė... Liūdna, kad prosenelės privengia. Ji taip Jokūbą myli, o šitas neina net artyn  verysad.gif


maniskis tiesiai rezia prie svecio ar siaip zmogaus, su kuriuo bendraujam 'sitas man nepatinka, bjaurus, kada iseis?' ir dar pavartoja savo sugalvota pavadinima jam doh.gif .mociutei rezia, kad ji sena, gydytojai - tau smirda is burnos, teciui - 'vel atvaziavo sitas'.... prie to dar iskreipia veida, rodo pasibjaurejima verysad.gif
aiskink neaiskines... nors yra zmoniu, kurie jam patinka ir del kuriu stengiasi, ir nebutinai jie jauni ir grazus, nelabai suprantu koki rakteli jie turi i vaikio sirdi
Atsakyti
QUOTE(Sigita-Dani @ 2011 08 07, 22:47)
Gal merginos ir ne i tema parasysiu db, bet pan labai istrigo sis posta metalistes, nes dalis jos pasakytu zodziu galiu prisitaikyti ir sau.

1.Mano uosvene kaltina mus su vyru, kad mes nemokame elgtis su vaiku ir todel jis toks-kad tokios ligos kaip autizmas nera isvis pagal ja. Pagal ja mes kalti-ji nustume nuo saves (nors iki dabar 5 metu bernas miega pas mus per viduri lovoje, nes mat tik taip jis ramiai uzmiega). Ir  svarbiausia kad paciai tie anukai nei rupi nei ka, nei dabojus yra, per 3 menesius 1val pamato ir varo po to.
2. Žinoma žmoniu ratas kuris buvo iki vaiko ir kuris yra dabar sumazejo, bet tuos kas liko db tikrai galiu vadinti draugais.
3. o mane tik darbas ir gelbeja nuo slogiu minciu
4.o vat su tokiom babulkom ir man tenka pakovoti, nes pas mono berniuka irgi buna isterijos priepoliu ant zemes kritimu viesose vietose, tai irgi isgisrstu - ot motina su vaiku nesusitvarko- as tada joms taip garsiai-o ka, vaikui ant kaktos neigalumo pazymejima priklijuoti man reikia pagal jus ar ka, ir geriau vietoj kritikos ka patartumet, gedos tokiu metu turetumet-tada pacios kaip burokai israusta, ior tada tik- atsiprasau, atsiprasau...
na paskaitineju kartais as jusu temele, tik dazniausiai nieko neparasau..... kartais is jusu pasisemiu stiprybes judeti pirmyn...


Labuka. As taip pat elgiuosi, jei manasis kazkaip kitaip elgiasi viesai, ar suerzina kitus. Pasakau, kad jis autistas, kad nieko su juo negalima padaryti. Ir tada jokiu nesusipratimu nekyla.
O kad uosviene nesupranta kas tai autizmas ir man pazistama. Ji pyksta ant manes, kad neduodu vaistu. Ji mano, kad duociau kokiu tableciu ir pasveiktu jis.
O del laiko suvokimo labai padejo kalendorius. Jis pats perstumia dienas kasryta o as jam parodau, kad va ta diena vaziuosim pas senelius, o ta diena vaziuosim i miesta. Nu jis ir laukia. Kartais slapcia perstumia per kelias dienas ir vedasi mane parodyti, kad jau viskas, vaziuojam brol biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vega2: 08 rugpjūčio 2011 - 09:37
QUOTE(La pluie @ 2011 08 05, 15:18)
mes gyvenam 10 aukste, o kaimyne, gyvenanti 11 aukste visam namuo skundziasi, kad jai gyvenima gadina mano sunus, nes istisai garsiai begioja po namus  biggrin.gif  juk visada atsiras zmoniu, kuriems kazkas kazkada netiks ar nepatiks  irnesakyk.gif 
siaip as demesio i replikas nekreipiu, bet va metalistes vietoje nebuciau susiturejusi ir buciau tikrai pasiuntusi kuo toliau ta moteriske.


pas mus kaimynai rinko parasuskad man iskviesti policija ir vaiku teises, nes as savo vaika lupu, ypac naktim doh.gif

QUOTE(Cukraus pudra @ 2011 08 05, 15:20)

Lubom lakstot? laugh.gif
Nelabai kreipiu ir aš jei savo komentarų nesako mano vaikui. Kartais tik pagalvoju, kad lazda du galus turi.



kuo toliau tuo labiau galvoju kad nebuna lazda su dviem galais....


QUOTE(Biufka @ 2011 08 05, 17:16)
Na, mums šiek tiek mažiau, nei du metai pra4jo, dar tik pusantrų, bet aš irgi nesusitaikau, kažin kas jau čia gali su tuo susitaikyt.  g.gif Na, kažkaip galiu priimti, suprasti, patikėti, priimti tą faktą, sąmoningai suvokti, kad taip, mano vaikas autistas, bet susitaikyt su tuo negaliu.
Man tai nieko nuostabaus, kad tu negali su tuo susitaikyt.
Taip kad negalvok apie save, kad esi kažkokia nesveika. Nes tai netiesa.
Skaičiau kažkur (gal tokio tipo knygose, kaip "Jūsų pasąmonės galia", kad nereikia apie save galvoti, rašyti, kalbėti neigiamai, nes mūsų pasąmonė tai priima ir tai įgyvendina. Nuoširdžiai patarčiau apei save galvoti geriau.
Aš gyvenime irgi esu (gal jau galiu rašyti, kad "buvau", arba "kartais būnu") pernelyg liūdna, pavargus, nusiminus ir bejėgė, nemokanti laimingai gyventi, pesimistė, nesugebanti susidoroti su problemomis. O kai paaiškėjo, kad mano mažasis yra autistas, išvis palūžau. Dabar stengiuosi kapstytis iš tokios būsenos.

Vienu žodžiu, ką aš norėjau pasakyt - neišeik iš šios temos, tikrai nesėdėk viena su savo bėda, tikiuosi, kad vis tiek vienaip ar kitaip rasi čia palaikymą, paguodą ir draugių. 4u.gif
Aš nemanau, kad pvz. galiu suprasti ir palaikyti kiekvieną žmogų,
juk renkamės tuos, kurie mums patinka, kuriems mes patinkam, ir negalim būti draugu kiekvienam sutiktam žmogui. Tačiau vis tiek kažkam juk galim būti draugais.

O tavo vaikas ar kalba (ar moka kalbėti ir suprasti ką kalba kiti), kad jam ne vidutinę, o lengva negalią rašys?

Būtinai nueik pas kitą psichoterapeutę, psichologę, ar ką nors, kas tau padėtų. 4u.gif

O dėl ortopedinių įdėklų reikia pasiteirauti (tik aš nežinau, kur, gal savo poliklinikoje kur nors paklausk), aš taip suprantu, kad duoda nemokamai vieną porą per metus gal tiems, kuriems priklauso pagal ligos kodą.
Pvz., maniškis tik autistas, tai jam jokių ortopedinių įdėklų nekompensuotų,-  aš taip įsivaizduoju, nes jam su judėjimo aparatu lyg ir normaliai viskas, na, yra jis nerangus šiek tiek, su stambiąja motorika nėr viskas gerai, tam ir gauna mankštas darželyje, tačiau jei jam būtų kokia plokščiapadystė, tai abejoju, kad kompensuotų supinatorius. g.gif

neiseisiu aciu 4u.gif
nezinau kaip dirbti su savim, velnias net nezinau kaip priejima prie vaiko rasti
labai jis prie manes p-risirises, ypac kai vyras isvaziavo, bet pas mano mama pabuna, o siaip as salia turiu buti visada.
anskciau labai pergyvenau kad nesako mama, dabar gi visur reikia nereikia rekia mama akeik bet ko, kad ir tam paciam kambary pabuti, siaip klauso, issikyrus isterijas, pardej pasiperkam vezime pasodinus, o jis man su pirstu rodo kur vaziuoti ir rekia mama cia (sultys, sokoladai, zaislai), kaip ir minejau kazkada skaito, raso, zino abecele, ir skaicius iki 100, sako sudetingus zodzius konkorezis kokoezezis, sesiolika sesioiika, na skaiciuoja jis neprastai, labai domina kompas, lando po interneta, zaidzia zaidimus, ir pan., kalba nekokia, tarkim jei nori i lauka, sako ne mama einam i laika, o i auka tiesiog, suptis tai suptis, ciuozt cuost, kamuojis, atodusas (autobusas), anksciau buvo isterijos lipti i bet koki, dabar pasakau kad laukiam 55, tai sedi ir sako atodusas keki keki paf baba, kai pamato autobusa rekia mama musu smile.gif tualeto reikalai tvarkoj, nakti nori sysiu atsikelia nusiima pamperi (del viso pikto naktim dedu) ir eina , gryzta ir eina lovon miegot, supranta kai nori valgyti gerti, kai kazka reikia duoti mamai, bet kalba tokia, atsistoja ant stalo ir sako ikikis (ta prasme ateik mama ir imk ant ranku, as laikysiuosi ir nesk mane ), na ir pan, jsi pasako ko nori bet tas yra zodis, arba du, zino jei kalbu su kokiu zmogum sutiktu pasako ada dia (laba diena ) ir iso ejo arba ate ate, indus plaunu, sunesa man viska, gaminam kartu pica , kai nori kakavos bega i virtuve atidaro saldytuva isisma piena ir rekia mama kavava smile.gif
labai idmu traukiniai masinos autobusai lektuvai , lelios (jaja aziuoja) zino baldus, kazkiek darzoviu su vaisiais, kalendoriaus nepazysta savaiciu dienu irgi, patinka dviratis, bet nemoka vaziuoti, kieme laksto, vaikai nedomina nebent jei prieis prie jo, tada domisi, zaidzia , zaidimai tokie, tarkim dvi masinas sumusa ir rekia tsh aarija, suniuka myzdina, maitina, migdo, niuniuoja lopsine, jei suniukas verkia, tada ramina, kaip leliuka (tas fisher price suo), zoo patiko gyvates balta meska ir pauksciai, ribotas tas kalbos suvokimas, neupranta kas yra sesuo, ar nori seses, kai klausi koks tavo vardas sako ijas (rimas), kiek tau metu, isdidziai kekuji ir paordo dar, bet siaip kazkokio dialogo rimtesnio neispesi, nezinau kodel lengva, gal tikrai taupymo tikslais "istrauke".
po dodeliu reikalu rekia mama kakakojai smile.gif apsirengti gali batus su lipukais, guminius, kelnes kelnaites, megstini su uztrauktuku, maike ar pedkelnes tai ne, kai ka kisu (tarkim banana) sakau rimai, nori banana, jis galva makaluoja ir sako nenoji, kai pardej sultis renkasi duodu sakau issirink kokiu nori arba modeliuka, tai pasirenka koki nori, va taip ir gyvenam, i akis ziuri man, artimiem, i svetimus net neziuri kai kalbina, gali padaryti ate ate ziuredamas i kita puse ne i zmogu, zino kad zmones turi vardus, kas cia i klausima atsako, mano vardas zinoma mama smile.gif arba laksto namie atbega apsikabina stipriai ir sako iju iju mama, arba atsistoja i akis ziuri ir sako mama mamo mama as taje iju smile.gif kai klausi kur tete sako tete anbjijoj, ir rodo i kompa, kai sakau paskambink tetei eina skaipa atsidaro paspaudzia vyro vardo ikonele ir skambinti, ir kalba jie ten kazka, tas jam savo masineles rodo, moka mintinia mano batai buvo du, as turejau triratuka ir du gaidelius padainuoti, zino kas yra batai striuke, kelnes kelnaites, maike smile.gif
na kaip metuku, pusantru vakas skaitau tas kalbos suvokimas, o kalba irgi gal, as neiznau, zinau ka daro ir ka turetu ir tiek...

o siaip as agresyvi, vaika ginu nuo visokiu bobu, bet tuo metu tiesiog sutrikusi buvoau ir tiek, nors dabar mastau reikejo i snuki tai bobai uzvaziuoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo metaliste: 08 rugpjūčio 2011 - 10:57
QUOTE(metaliste @ 2011 08 08, 11:48)
pas mus kaimynai rinko parasuskad man iskviesti policija ir vaiku teises, nes as savo vaika lupu, ypac naktim  doh.gif
kuo toliau tuo labiau galvoju kad nebuna lazda su dviem galais....
neiseisiu aciu  4u.gif
nezinau kaip dirbti su savim, velnias net nezinau kaip priejima prie vaiko rasti
labai jis prie manes p-risirises, ypac kai vyras isvaziavo, bet pas mano mama pabuna, o siaip as salia turiu buti visada.
anskciau labai pergyvenau kad nesako mama, dabar gi visur reikia nereikia rekia mama akeik  bet ko, kad ir tam paciam kambary pabuti, siaip klauso, issikyrus isterijas, pardej pasiperkam vezime pasodinus, o jis man su pirstu rodo kur vaziuoti ir rekia mama cia (sultys, sokoladai, zaislai), kaip ir minejau kazkada skaito, raso, zino abecele, ir skaicius iki 100, sako sudetingus zodzius konkorezis kokoezezis, sesiolika sesioiika, na skaiciuoja jis neprastai, labai domina kompas, lando po interneta, zaidzia zaidimus, ir pan., kalba nekokia, tarkim jei nori i lauka, sako ne mama einam i laika, o i auka tiesiog, suptis tai suptis, ciuozt cuost, kamuojis, atodusas (autobusas), anksciau buvo isterijos lipti i bet koki, dabar pasakau kad laukiam 55, tai sedi ir sako atodusas keki keki paf baba, kai pamato autobusa rekia mama musu smile.gif tualeto reikalai tvarkoj, nakti nori sysiu atsikelia nusiima pamperi (del viso pikto naktim dedu) ir eina , gryzta ir eina lovon miegot, supranta kai nori valgyti gerti, kai kazka reikia duoti mamai, bet kalba tokia, atsistoja ant stalo ir sako ikikis (ta prasme ateik mama ir imk ant ranku, as laikysiuosi ir nesk mane ), na ir pan, jsi pasako ko nori bet tas yra zodis, arba du, zino jei kalbu su kokiu zmogum sutiktu pasako ada dia (laba diena ) ir iso ejo arba ate ate, indus plaunu, sunesa man viska, gaminam kartu pica , kai nori kakavos bega i virtuve atidaro saldytuva isisma piena ir rekia mama kavava smile.gif
labai idmu traukiniai masinos autobusai lektuvai , lelios (jaja aziuoja) zino baldus, kazkiek darzoviu su vaisiais, kalendoriaus nepazysta savaiciu dienu irgi, patinka dviratis, bet nemoka vaziuoti, kieme laksto, vaikai nedomina nebent jei prieis prie jo, tada domisi, zaidzia , zaidimai tokie, tarkim dvi masinas sumusa ir rekia tsh aarija, suniuka myzdina, maitina, migdo, niuniuoja lopsine, jei suniukas verkia, tada ramina, kaip leliuka (tas fisher price suo), zoo patiko gyvates balta meska ir pauksciai, ribotas tas kalbos suvokimas, neupranta kas yra sesuo, ar nori seses, kai klausi koks tavo vardas sako ijas (rimas), kiek tau metu, isdidziai kekuji ir paordo dar, bet siaip kazkokio dialogo rimtesnio neispesi, nezinau kodel lengva, gal tikrai taupymo tikslais "istrauke".
po dodeliu reikalu rekia mama kakakojai smile.gif apsirengti gali batus su lipukais, guminius, kelnes kelnaites, megstini su uztrauktuku, maike ar pedkelnes tai ne, kai ka kisu (tarkim banana) sakau rimai, nori banana, jis galva makaluoja ir sako nenoji, kai pardej sultis renkasi duodu sakau issirink kokiu nori arba modeliuka, tai pasirenka koki nori, va taip ir gyvenam, i akis ziuri man, artimiem, i svetimus net neziuri kai kalbina, gali padaryti ate ate ziuredamas i kita puse ne i zmogu, zino kad zmones turi vardus, kas cia i klausima atsako, mano vardas zinoma mama smile.gif arba laksto namie atbega apsikabina stipriai ir sako iju iju mama, arba atsistoja i akis ziuri ir sako mama mamo mama as taje iju smile.gif kai klausi kur tete sako tete anbjijoj, ir rodo i kompa, kai sakau paskambink tetei eina skaipa atsidaro paspaudzia vyro vardo ikonele ir skambinti, ir kalba jie ten kazka, tas jam savo masineles rodo, moka mintinia mano batai buvo du, as turejau triratuka ir du gaidelius padainuoti, zino kas yra batai striuke, kelnes kelnaites, maike smile.gif
na kaip metuku, pusantru vakas skaitau tas kalbos suvokimas, o kalba irgi gal, as neiznau, zinau ka daro ir ka turetu ir tiek...

o siaip as agresyvi, vaika ginu nuo visokiu bobu, bet tuo metu tiesiog sutrikusi buvoau ir tiek, nors dabar mastau reikejo i snuki tai bobai uzvaziuoti


Tai pas tave vaikas dar palyginti labai daug kalba, nes maniskis isvis su kalba beveik nejuda, nors ir dedam i ja labai daug pastangu. Ir siaip, mano vaikas kantrybe nepasizymi, jei reikia laukti-tai iskarto isterijos prasideda. Tai tau nera del ko nusiminti- buna ir blogiau.
Atsakyti
QUOTE(Sigita-Dani @ 2011 08 08, 12:09)
Tai pas tave vaikas dar palyginti labai daug kalba, nes maniskis isvis su kalba beveik nejuda, nors ir dedam i ja labai daug pastangu. Ir siaip, mano vaikas kantrybe nepasizymi, jei reikia laukti-tai iskarto isterijos prasideda. Tai tau nera del ko nusiminti- buna ir blogiau.

4u.gif
o jus bandet vaistuku? mum va rimo neurologe siulo kazkokias tabletes israsyti, kur skatina kalba ir pan, pamirsau pavadinima, tik as kazkiek baiminuosi, bet sake receptinis viskas ok... tai mastau ar verta?
Atsakyti
QUOTE(metaliste @ 2011 08 08, 12:24)
4u.gif
o jus bandet vaistuku? mum va rimo neurologe siulo kazkokias tabletes israsyti, kur skatina kalba ir pan, pamirsau pavadinima, tik as kazkiek baiminuosi, bet sake receptinis viskas ok... tai mastau ar verta?

mums niekas jokiu vaistu net nesiule, nors kartais galvoju kad reiktu- nes tie isteriniai priepuoliai ir hiteraktyvumas nera i nauda.
Atsakyti
QUOTE(Sigita-Dani @ 2011 08 08, 12:33)
mums niekas jokiu vaistu net nesiule, nors kartais galvoju kad reiktu- nes tie isteriniai priepuoliai ir hiteraktyvumas nera i nauda.

o pas mus kazkoks hipoaktyvumas, nu ir dar demesio sutrikimas kas kisa koja tikrai , galvoju gal tikrai reiketu tu vaistuku, pagerintu gal, pagreitintu kalba ir pan?
gal galetu cia pasisakyti mamytes, jei girdet kazka, tik su gyd pasitarusios ir receptinius, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kosemalose @ 2011 08 08, 09:48)
maniskis tiesiai rezia prie svecio ar siaip zmogaus, su kuriuo bendraujam 'sitas man nepatinka, bjaurus, kada iseis?' ir dar pavartoja savo sugalvota pavadinima jam  doh.gif .mociutei rezia, kad ji sena, gydytojai - tau smirda is burnos, teciui - 'vel atvaziavo sitas'.... prie to dar iskreipia veida, rodo pasibjaurejima verysad.gif
aiskink neaiskines... nors yra zmoniu, kurie jam patinka ir del kuriu stengiasi, ir nebutinai jie jauni ir grazus, nelabai suprantu koki rakteli jie turi i vaikio sirdi


Mano vaikas jei šnekėtų šitiek gal irgi būtų panašu.
Atsakyti
QUOTE(metaliste @ 2011 08 08, 12:24)
4u.gif
o jus bandet vaistuku? mum va rimo neurologe siulo kazkokias tabletes israsyti, kur skatina kalba ir pan, pamirsau pavadinima, tik as kazkiek baiminuosi, bet sake receptinis viskas ok... tai mastau ar verta?


idomu kas per vaistukai g.gif kai pas mus nera beveik visai tos kalbos,nera net mama....
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2011 08 02, 09:58)
Kokios įdomios istorijos.
Kažkaip maloniai palietė širdį.

F, man labai smagu ir malonu, kad mes su tavimi susitikome gyvai. 4u.gif Gaila, kad taip trumpai ir kažkaip na, net nežinau kaip čia pasakius, kad kavineje, kad valgant, kad mažai laiko buvo pasikalbėti, kad nėra galimybės bendrauti dažniau ir kitokiose aplinkose. Kadangi tai buvo pirmas susitikimas, tai gal viskas normaliai, mes susipažinome ir tiek.
Man atrodo, kad labai įdomu būtų pasikalbėti kažkaip taip, kaip tu kalbiesi su savo vyru, kaip jūs kalbatės, aptariate, kąžką nagrinėjate, išsiaiškinate.

Taip, ir man smagu, kad susitikom ir susipažinom smile.gif
Su vyru anksčiau daugiau diskutuodavom, visokiom filosofinėm, socialinėm temom. Paskui jis susirgo depresija ir tada jau nelabai pavykdavo diskutuoti. Jis ėmė bijoti diskusijų, ėmė bijoti pralaimėti, bijojo, kad jo idėjos ir argumentai pasirodys diskusijoj nieko verti. Tai dabar mažiau visokias temas nagrinėjam, o daugiau žaidžiam, linksminamės.
Atsakyti
Labuka mergaites 4u.gif

Kaip ir minejau turiu tris angliskas knygas:

Stuart Nicklen "Weird, wild and wonderful. A Naturally Autistic Tale"
Ellen Notbohm/Veronica Zysk "1001 Great ideas for teaching & raising children with Autism or Asperger's"
Ellen Notbohm "Ten things every child with autism wishes you knew"

Paskutines dvi labai giria, jos yra visiskai naujos rolleyes.gif

Galiu nemokamai persiusti i Vilniu, Kauna, Siaulius. Visur kitur reiktu apsimoketi pasto islaidas.
Nenoreciau uzvesti cia nepasidalinimo situacijos, tai is karto sakau, kad man nesvarbu, galite ir keistis veliau tomis knygomis ir t.t. ir pan.

Atsakyti