Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(bonza @ 2011 07 05, 22:35)
gal galit tu milkshake putu tikslesni pavadinima parasyt? suviliojot kokosu  wub.gif



g.gif labai keista, kad kazkam kvepia kokosu... Pati jas turejau, taciau kvapas toks pat kaip ir visu kitu milk shake priemoniu, t.y. saldus karamelis pieninis. Ir joks kokosas neuzsiuodzia... unsure.gif
Atsakyti
Dvynuke, o jus tiek visko kasdien su savim ir tampotes blink.gif ar kazka ne taip supratau ax.gif
kaip smashbox ta dezute, kur seseliai ir skaistaliukai? 4u.gif nu jau kaaaip graziai aatrodo wub.gif
kaip CK skaistaliukai? ax.gif
kaip YSL tusas? ka daro? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NickaD @ 2011 07 05, 22:10)
Vo čia tai mažas krepšelis thumbup.gif  kad man taip pavyktų. smile.gif

O aš tokio nenorėčiau schmoll.gif
Bet kiekvienam pagal poreikius biggrin.gif


Dvynuke - Naked spalvos kokios bigsmile.gif
Kaip patinka UrbanD akių bazė?
Kaip vertintumėt Givenchy - pudrytė ar skaistaliukai ten?

Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2011 07 06, 09:39)
Dvynuke, o jus tiek visko kasdien su savim ir tampotes  blink.gif  ar kazka ne taip supratau  ax.gif
kaip smashbox ta dezute, kur seseliai ir skaistaliukai?  4u.gif  nu jau kaaaip graziai aatrodo  wub.gif
kaip CK skaistaliukai?  ax.gif
kaip YSL tusas? ka daro?  4u.gif

gerai supratai,tamprausi kasdien,nes dazniausiai nuvaziavus i darba pasidazau arba stovedama kamsty biggrin.gif nebent pradedu darba veliau tada namie biggrin.gif siaip tas viskas telpa kosmetinej na ji nemaza,bet kai viskas susideda tada tikrai sunki biggrin.gif
smashbox,skaistaliukai man patinka,tik biski reikia pasidegint,kad spalva graziau ziuretusi.seseliukai sakyciau is tu kur norint spalva isgaut reikia padirbet,noretusi,kad butu biski minkstesni,bet spalvytes tikrai vyke.
CK neseniai pirkti,pakolkas tepiausi jais tik keleta kartu,pirmi ispudziai tikrai minkstuciai tik vel gi as jiem pakolkas sakyciau esu per balta biggrin.gif
YSL tusas,man pats geriausias kiekviena karta budama oro uoste jo uzsitavarinu biggrin.gif naudoju jau tikriausiai kokia 10 tutele ir nezadu keist.jisai man patankina blakstienas truputi ir isilgina kaip reikalas,nes megstu as leliu blakstienas biggrin.gif mano pacios jos nemenkos tai situo kai patepu-tikros veduokles.

QUOTE(NORIKA @ 2011 07 06, 11:11)
O aš tokio nenorėčiau  schmoll.gif  
Bet kiekvienam pagal poreikius  biggrin.gif
Dvynuke - Naked spalvos kokios  bigsmile.gif
Kaip patinka UrbanD akių bazė?
Kaip vertintumėt Givenchy - pudrytė ar skaistaliukai ten?

del bazes tai turiu dar artdeco tepliojama pirstu,kazkaip sunku man jas palyginti,nes artdeco jau tikriausiai keletos metu senumo ir pakietejusi.turint galvoj,kad man jokie seseliai nesilaiko be pagrindo su sita baze pilna darbo diena isbunu su seseliais ir nesvarbu ar silta ar salta.zinoma naudojimas daug patogesnis nei artdeco del sepetelio,bet vel gi artdeco gerokai pigiau tai nepasakyciau,kad verta butu vien del sepetelio 10eu ar daugiau moketi.artdeco puikiai atliko savo darba,tik dabar kazkaip pradejo nebelaikyt,bet matyt del to,kad pakietejo.tik va kas kardinaliai skirtinga,artdeco daugiau spalvos palieka po saves,urban decay vokus palieka praktiskai naturalios tavo spalvos.
givenchy pudryte,turi truputka blizguciu,tokia kasdieniam naudojimui arba ''nepastebimam makiazui'' naudoti pats tas.kvepia labai fainai,bet cia tas daiktas,kurio antra karta nepirkciau.tas kiekvienas kvadratelis savo tarsi dezute turi kuo daugiau isnaudoji tuo sunkesnis naudojimas darosi,geriau butu viskas i viena sulieta.beje dezute miniaturine tai pats i rankine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dvynuke85: 06 liepos 2011 - 10:48
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 06, 01:09)

Dvynuke, puikus krepšelis thumbup.gif Laukiam kitos dalies 4u.gif

Turiu kelis klausimus:
1. Kur pirkai Urban Decay paletę?
2. Kokie artdeco šešėlių numeriukai?
3. Kaip tau tas Kirkland šepetėlių rinkinukas? Ir kur pirkai jį?
4. Kokia tavo oda ir kaip tau Clinique anti blemish skysta pudra?
Atsakyti
[quote=dvynuke85,2011 07 06, 00:09]
lb fainas kosmetikos krepselis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 06, 00:38)
Man naked pati paciausia palete,tiek spalvos,tiek tekstura,pigmentacija zodziu man thumbup.gif
Pore ten kazkas biggrin.gif geras daiktas baliui ir viska tikrai graziai uzpildo turiu galvoj dideles poras ir siaip oda padaro kaip kudikio subiniukas biggrin.gif bet niekam nepaslaptis jisai padarytas silicono pagrindu kasdien to naudot tikrai ne ne. Beje pora man nekemsa kas lb keista.
Dior hilighteris mane biski nervina,nes poras paryskina jei netycia ant sepecio per daug uzkabini,bet spalvyte man asmeniskai labai patinka.
Clinique pudryte sakyciau labai vykes produktas. Labai graziai ant veiduko dengiasi,labai lengvute man asmeniskai sitas priduktas vos ne metu pirkinys taip pat ir anti blemish kremine esu patenkinta. Kaip tau ji?



Bet yra ir neigiamu atsiliepimu apie ja.. kad nelaiko ir t.t unsure.gif
bigsmile.gif reiks pasidomet
mhm, tikrai isryskina poras drinks_cheers.gif
as tai ja gavau dovanu.. man ji tinkama, kai labai karsta diena, kad uztvirtint makiaza 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 06, 11:53)
Dvynuke, puikus krepšelis thumbup.gif Laukiam kitos dalies  4u.gif

Turiu kelis klausimus:
1. Kur pirkai Urban Decay paletę?
2. Kokie artdeco šešėlių numeriukai?
3. Kaip tau tas Kirkland šepetėlių rinkinukas? Ir kur pirkai jį?
4. Kokia tavo oda ir kaip tau Clinique anti blemish skysta pudra?

*pirkau ja DEBENHAMS dubline 4u.gif
*nepamenu cia is tu kur po viena galima nusipirkt ir susidet i dezute,atrodo,kad stalciuke dar yra dangteliui,paziuresiu ju.
*kirkland sepeciai man labai patiko,labai svelnus,nesiseria pirkau juos is paneles per sklebimus sumokejau berods 10eu.visiskai papigiai,bet kokybe ju verta thumbup.gif
*mano oda sakyciau misri,kakta labai riebi,zandukai normalus.vienintele krempudra,kuri laikosi gana ilgai ir nekemsa poru 4u.gif

QUOTE(amber123 @ 2011 07 06, 13:45)
*Bet yra ir neigiamu atsiliepimu apie ja.. kad nelaiko ir t.t  unsure.gif
bigsmile.gif reiks pasidomet
mhm, tikrai isryskina poras drinks_cheers.gif
as tai ja gavau dovanu.. man ji tinkama, kai labai karsta diena, kad uztvirtint makiaza 4u.gif

*manau kaip ir viskas,vieniem taip kitiem kitaip.
*zinok apmelavau as tave blush2.gif pas mane clinique super powder blush2.gif
pasistengsiu parodyt veido prieziuros priemones neuzilgo 4u.gif
dar del loreal bronzerio kazkas vakar klause,patikrinau tikrai blond dvispalvis.
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 06, 15:17)
*mano oda sakyciau misri,kakta labai riebi,zandukai normalus.vienintele krempudra,kuri laikosi gana ilgai ir nekemsa poru 4u.gif

O kaip vasarą ji - ar neapsunkina odos?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 06, 14:24)
O kaip vasarą ji - ar neapsunkina odos?

Nueik i dieninio vakarinio makiazo tema,ten yra mano fotke su ja 4u.gif
Atsakyti
Mano dekoras ir kvepalai:

kvepalai
user posted image

makiažui veideliui
user posted image

akių šešėliai
user posted image

kitos akių makiažo priemonės ir šepetėliai
user posted image

nagų priežiūrai
user posted image

Kas pamiršo patekti į kadrą ( nagų lako valiklis, purškalas padų nuospaudoms šalinti ir sviestmedžio sviestas,kurį naudoju pėdoms, alkūnėms ir vietoj rankų kremo vakarais (dieną nenaudoju rankų kremo))
user posted image

tuoj įdėsiu ir priežiūros priemones unsure.gif
Papildyta:
elementariai higienai
user posted image

veidui
user posted image

kūnui
user posted image

(pamiršau kremus nuo saulės nufotkinti - turiu Garnier su spf 10 purškiamą ir Natur&sun irgi spf 10 i6 Kvapų namų). Į Dr. Hauschka stiklinį buteliuką dabar supiltas KN aliejų mišinys nuo celiulito.

plaukų pagr. priežiūra
user posted image

plaukų papildoma priežiūra
user posted image

natūralios palukų priežiūros priemonės
user posted image
Papildyta:
blogą foto priemonių kūnui įdėjau,o akoreguot neleidžia,tai čia dedu.


kūnui
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 06 liepos 2011 - 15:20
Kas ten Argile veidui ir kaip?
Ir kempinėlės veidui kartais ne Annemarie Borlind?
Atsakyti