Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

sultry 4u.gif domina kaip patinka ir kaip naudoji visas naturalias plauku priemones kurios prasideda nuo AZ proteino
taip pat kaip tau Dr. organics vit.E balzamas
Dr. hauschkos aliejukas ten berods? kaip patinka, ar gerai drekina?
Kaip patinka St. Moriz savaiminio idegio putos?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 07 06, 17:26)

Sultry, užpilsiu klausimais biggrin.gif

1. Kas ten iš MAC pirmoje foto? Maskuoklis? Kaip jis?
2. Kaip Anemarie Borlind pudra? Patinka? kaip maskuoja, išsilaiko?
3. Kaip laikosi ir ar gerai pigmentuoti Isadora ir Hauschkos šešėliai?
4. Kaip Weledos levandų dušo gelis?
5. Kas ten iš Eubionos plaukams? Kaip patinka ir kokie jūsų plaukai?
6. Kaip tas Batiste sausas šampūnas?
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 07 06, 16:26)
Mano dekoras ir kvepalai:


kaip tas catrice concealeris?
patinka tau bed head putos?
manosios blyn stovi nenaudojamos,kazkaip neprilipo g.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 07 06, 17:28)
Kas ten Argile veidui ir kaip?
Ir kempinėlės veidui kartais ne Annemarie Borlind?

Argile žalias molis (jau paruoštas kaip košelė). Pravalo odelę, tačiau man baltas molis (va toks: user posted image) daug labiau patiko, tai šitą "damušinėju".
kempinėlės iš Eurokos, firmos nepamenu.. 4u.gif

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 07 06, 17:37)
sultry  4u.gif domina kaip patinka ir kaip naudoji visas naturalias plauku priemones kurios prasideda nuo AZ proteino
taip pat kaip tau Dr. organics vit.E balzamas
Dr. hauschkos aliejukas ten berods? kaip patinka, ar gerai drekina?
Kaip patinka St. Moriz savaiminio idegio putos?
Aciu 4u.gif


Kokosų aliejų tepu nakčiai įlašinus kažkurio iš et.aliejų (ten levandos, atlasinių kedrų EA ir et.aliejų mišinys "Sklandus virsmas" iš KN. mišinio sudėtis - Kardamonas, bergamotė, citrina,kiparisas ir santalas.).
Proteinus irgi arba lašinu nakčiai į kokosų aliejų arba lašinu į saują į plaukų kaukę kažkurią iš natūralių ir laikau kaip įprasta kaukei.

Dr.Organic balzamas visai nieko, gan skystokas. šiaip iš natūralių balzamų man geriausias kol kas Sante. Bet žadu balzamų atsisakyt, kai pabaigsiu šį ir Eubionos ir vėl naudoti tik kaukes (mano plaukai banguoti, sausi,tad reikia nemažai drėkinimo). Kaukės palaikymas kad ir minutę man įprastai labiau pasiteisina nei balzamo naudojimas.

Ten tik Dr. Hauschka buteliukas,o supiltas ten dabar KN aliejų mišinys nuo celiulito biggrin.gif naudoju nereguliariai, tad apart drėkinimo ir švelnumo nepastebiu nieko smile.gif kvapas truputį nervina, nes ilgai laikosi.

Įdegio putos patinka savo greitu efektu ir suteikiama spalva, tačiau reikia jų tepant nepadaugint antraip nueina "burbulais" blush2.gif 4u.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2011 07 06, 17:40)
Sultry, užpilsiu klausimais biggrin.gif

1. Kas ten iš MAC pirmoje foto? Maskuoklis? Kaip jis?
2. Kaip Anemarie Borlind pudra? Patinka? kaip maskuoja, išsilaiko?
3. Kaip laikosi ir ar gerai pigmentuoti Isadora ir Hauschkos šešėliai?
4. Kaip Weledos levandų dušo gelis?
5. Kas ten iš Eubionos plaukams? Kaip patinka ir kokie jūsų plaukai?
6. Kaip tas Batiste sausas šampūnas?

pilkit pilkit smile.gif

1. MAC tūbelė- tai paakių maskuoklis, o MAC apskritas indelis - tai akių vokų prep+prime.
maskuoklis visai patinka (žinant, kad esu išbandžius jų begales), gan neblogai maskuoja net mano amžinai juodai-violetiniai-mėlynai baisius paakius biggrin.gif
o prep/prime tikrai vertas dėmeso šešėlių pagrindas,labai gerai tepasi/skirstosi, tik reikia nepadauginti jo smile.gif prieš tai turėjau Artdeco pagrindą, tai irgi laikė gerai,bet labai sunkiai tepėsi ir uskietėjo (turėjau tą mažą statinaitę).

2. Pudra patinka, palygina odos spalva (ko aš iš pudros ir noriu pagrinde), lengvai skirstosi, spalva gan intensyvi,tai tepu maišydama su kremu. dėl maskavimo negaliu labai komentuot, nes ne tuo tikslu dažniausiai naudoju blush2.gif esu labai nekompetetinga pudrų naudotoja,nes nedaug jų esu turėjusi,tad ir dėl išlaikymo sunku komentuoti man. na, laiko, nėra taip,kad po poros valandų kaip nesidažius unsure.gif o dar atsižvelgus, kad ji iš natūralesnių,tai esu ja patenkinta. gal net labiau nei prieš tai naudota skysta Dr. Hauschka pudra.

3. Dr. H šešėliai vieni mano mylimiausių, ypač šviesi spalvytė (net dangtelis nulūžo nuo dažno naudojimo doh.gif ) Spalvos tikrai neblogai pigmentuotos, o dėl laikymosi man visi šešėliai neblogai laiko,o su šešėlių pagrindu laiko super biggrin.gif
Isadora tik vakar gavau siuntinį, tai spalvos puikios wub.gif , tik ta tamsiausia tokia su mažiau pigmento, bet ji man mažiausiai iš visų reikalinga, nes panašią turiu iš Make up store (ta pilka juoda). o dėl laikymosi vėliau galėsiu komentuoti,nes ant akių dar nebandžiau blush2.gif

šešėlių tai norėčiau atsikratyti kai kurių ir pasilikti tik Make up store, dr. H ir Isadora, nes nemėgstu gausos (taip taip, man čia jau gausa/netvarka doh.gif ) makiažo srityje... bet pagailiu išmest (laiks nuo laiko visgi prisireikia...)

4. Weledos dušgeliai man iš viso tobuli, taupūs,gerai putoja su kempine. Dievinu šaltalankių kvapo dušgelį Weledos, o šį kvapą gavau dovanų, bet irgi neerzina, toks gaivos kvapas.

5. Eubionos plaukų balzamas ir kaukė. Abu geri,bet kaukė geresnė biggrin.gif Mano plaukai garbiniuoti, banguoti, sausoki, buvo dažyti, o dabar atauginu natūralią spalvą. Turėjau ir Eubionos šampūną repair, subaigiau iki paskutinio lašo neseniai,tai tik geri atsiliepimai buvo- švelnus, tirštokas, gero kvapo ir poveikio. ir vėlgi, prie natūralesnių.

6. Batista šampūnas buvo "eksperimento" tikslu pirktas pirmas mano sausas šampūnas. Nepateisinau šito pirkinio,bet pasilikau ekstra atvejui. Nepatiko man tas miltų principas, man reikalingas vanduo, o ir ant tamsių plaukų kažkaip neišsišukuoja tas baltumas pilnai, arba aš ča tiesiog "kompleksuoju". Ateityje norėčiau kokį geresnės firmos analogiškos paskirties daiktą išbandyti.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 06 liepos 2011 - 16:15
kaip Biodermos savaiminis veidui (bonnie)? pati turiu, tai man labai patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dvynuke85 @ 2011 07 06, 17:59)
kaip tas catrice concealeris?
patinka tau bed head putos?
manosios blyn stovi nenaudojamos,kazkaip neprilipo g.gif


Catrice dar tik pora kartų bandžiau, nemanau, kad įeis į mano top pirkinių sąrašą.

TBH putos man lipina per daug (nes labai jau lengvai jų padauginu) ir kvapas saldainių intensyvus erzina. Net vyr. lyties draugas numetė komentarą, kad kokią čia gumą į plaukus įsivėliau, kad taip kvepia biggrin.gif
ieškosiu joms pamainos,manau.
aš kvapams kosmetikoje jautri, tai man putos vien dėl to schmoll.gif , o visa kta daugmaž ok su jomis. 4u.gif


QUOTE(SaiMita @ 2011 07 06, 18:13)
kaip Biodermos savaiminis veidui (bonnie)? pati turiu, tai man labai patinka  wub.gif

drinks_cheers.gif wub.gif puikus jis... palaipsniui įdega odelė, spalva graži, o pats kremas tirštas ir dar padrėkina. labai gali būti,kad pabaigusi kartosiu (o čia jau didelis komplimentas prekei iš mano pusės lotuliukas.gif ). 4u.gif
Papildyta:
Ramintėle 26, pamiršau Jums pakomentuoti apie jazminų eleksyrą iš KN doh.gif
aš dievinu jazminų kvapą, tai man vien dėl to jis thumbup.gif būna atsisuku šiaip pauostyt blush2.gif

o naudoju kartais plaukų galams įtrinti (šaknis tepu kokosu,o galus jazminais) arba pamaišau tiesiog su kokosu, nes vieną naudoti būtų prabanga. Man atrodo,ka plaukams blizgesio priduoda kažkiek ax.gif

bandžiau ir veidui naudoti, bet neprilipo man (neprilipo ir natūralūs aliejai veidui, nors nat. priemones mėgstu ir esu nemažai bandžius). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 06 liepos 2011 - 16:26
QUOTE(Sultry @ 2011 07 06, 17:19)

drinks_cheers.gif  wub.gif  puikus jis... palaipsniui įdega odelė, spalva graži, o pats kremas tirštas ir dar padrėkina. labai gali būti,kad pabaigusi kartosiu (o čia jau didelis komplimentas prekei iš mano pusės  lotuliukas.gif ). 4u.gif


manau, kad ir as kartosiu wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Agnesun, kaip tau:
*Under20 makizo pagr.
*Vandini losjonas kunui
*Garnier pure active kremas
*Avono aliejukas plaukams zalias
aciu 4u.gif


Sultry mane domina sios priemones:
*MF tusas
*Isadora palete, ir kur pirkta
*Essence valiklis nagu
*Freeman kauke
*Pora zodziu apie kiekviena Biodermos sensibio ir hydrabio produkta
*Laveros roziu kauke
*ir hempz kokios ten priemones/ ir kaip patinka?
dekui smile.gif bigsmile.gif


Atsakyti
Sultry, simpatiškas krepšiukas 4u.gif

QUOTE(Sultry @ 2011 07 06, 16:11)
2. Pudra patinka, palygina odos spalva (ko aš iš pudros ir noriu pagrinde), lengvai skirstosi, spalva gan intensyvi,tai tepu maišydama su kremu. dėl maskavimo negaliu labai komentuot, nes ne tuo tikslu dažniausiai naudoju  blush2.gif  esu labai nekompetetinga pudrų naudotoja,nes nedaug jų esu turėjusi,tad ir dėl išlaikymo sunku komentuoti man. na, laiko, nėra taip,kad po poros valandų kaip nesidažius  unsure.gif o dar atsižvelgus, kad ji iš natūralesnių,tai esu ja patenkinta. gal net labiau nei prieš tai naudota skysta Dr. Hauschka pudra.

4. Weledos dušgeliai man iš viso tobuli, taupūs,gerai putoja su kempine. Dievinu šaltalankių kvapo dušgelį Weledos, o šį kvapą gavau dovanų, bet irgi neerzina, toks gaivos kvapas.

5. Eubionos plaukų balzamas ir kaukė. Abu geri,bet kaukė geresnė  biggrin.gif  Mano plaukai garbiniuoti, banguoti, sausoki, buvo dažyti, o dabar atauginu natūralią spalvą. Turėjau ir Eubionos šampūną repair, subaigiau iki paskutinio lašo neseniai,tai tik geri atsiliepimai buvo- švelnus, tirštokas, gero kvapo ir poveikio. ir vėlgi, prie natūralesnių.


Kokią spalvą Borlind pudros turit, kad intensyvi?

Aha, Weledos tie dušo pieneliai faini drinks_cheers.gif ech, seniai turėjau...

Kodėl Eubiona prie natūralesnių? Juk turi BDIH sertifikatą, tai natūrali unsure.gif
Atsakyti
Sultry man taip pat smalsu apie HEMPZ priemones ir kuris nagų lakas mėgstamiausias (geriausias) ? smile.gif
Atsakyti
Mano turtai smile.gif

Nagams
user posted image

Lūpdažiai
user posted image

Lūpų blizgesiai
user posted image

Veidui
user posted image

Kūnui
user posted image

Plaukams
user posted image

Pieštukai ir pravedimai
user posted image

Šepetėliai
user posted image


Papildyta:
Makiažui
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

Kvepalai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olivia. @ 2011 07 06, 19:23)
Sultry mane domina sios priemones:
*MF tusas
*Isadora palete, ir kur pirkta
*Essence valiklis nagu
*Freeman kauke
*Pora zodziu apie kiekviena Biodermos sensibio ir hydrabio produkta
*Laveros roziu kauke
*ir hempz kokios ten priemones/ ir kaip patinka?
dekui  smile.gif   bigsmile.gif


MF tušas dažo puikiai, bet valgo blakstienas ir uždžiuvo labai greitai. jau reiktų jį mesti laukan,tiesą sakant.

Isadora paletę jau aprašiau aukščiau,o pirkta per SM, tačiau nauja.

Essence laba gerai valo, neerzina kvapas ir pgus. pirkau neseniai pagal SM atsiliepimus,nenuvylė.

Freeman irgi tik vieną kartą bandžiau, patiko, pigi,didelė talpa, bandysiu dar sykį ir žiūrėsiu, gal pakeis šveitiklį, nes pirkau su šia mintim. ji be grūdelių.


Biodermos turiu Hydrabio serumą ir Rich kremą. abiem patenkinta, geri kvapai ir pakanka drėkinimo. taip pat labai patogios sterilios pakuotės.

Biodermos prausiklis dar neilgai naudoju,bet nusimato būti taupus. Jis tinka ir kūnui,bet kūnui dar nebandžiau. Kol kas veid odos nedžiovina, gan gerai plauna makiažą (akims turiu kitą priemonę- Coslys).

Biodermos įdegio kremas puikus,irgi rašiau atsiliepimą aukščiau..
Paakių kremas Biodermos labai lengvos,malonios tekstūros, greitai ir gerai susigeria. man reikia tik drėkinimo kol kas,tai tą daro neblogai (bet aš paakių oda ir be kremo nesiskundžiu, čia labiau profilaktika.)

Atrodo viskas ką turiu veidui Biodermos blush2.gif (esu dar ir hydrabio bei sensibio vandenis bandžius, abu puikūs ir akims valyt labai super. reiks grįžt kada vėl prie jų).

Lavera rožių kaukė jau į pabaigą, tad galiu drąsiai sakyti,kad pateisino lūkesčius- ir kvapas,ir tirštumas/tekstūra, ir poveikis (padrėkina,pamaitina).

hempz yra purškalas leave in detangler ir kremas garbanoms curl control.

garbanų kremu esu tkrai patenkinta, nes paryškina,paformuoja natūralias garbanas. mastau apie pakartojimą, nes jau nebe daug likę.

o purškalas toks "joks", man kai nesivelia į kaltūnus plaukai,tai turbūt ir nematau rezultato.
kvapas priemonių kanapinis,tad atsargiai, nes gali nepatikt smile.gif 4u.gif

QUOTE(Placebo. @ 2011 07 06, 20:09)
Sultry, simpatiškas krepšiukas 4u.gif
Kokią spalvą Borlind pudros turit, kad intensyvi?

Aha, Weledos tie dušo pieneliai faini drinks_cheers.gif  ech, seniai turėjau...

Kodėl Eubiona prie natūralesnių? Juk turi BDIH sertifikatą, tai natūrali unsure.gif

Ačiū. 4u.gif

spalva - nr. 18 Almond. ( vidutinė tokia, nedaug įdegusiai odai)

dėl natūralumo: tsakant, nėra nieko, ko nebūtų galima suklastoti,tad ir į sertifikuotą kosmetiką žiūriu su sveika abejone. (maždaug, geriau nei nesertifikuota galbūt, bet kas ten žino iš tikro smile.gif)



QUOTE(agnite @ 2011 07 06, 20:10)
Sultry man taip pat smalsu apie HEMPZ priemones ir kuris nagų lakas mėgstamiausias (geriausias) ?  smile.gif



mėgstamiausias vienbalsiai ir be dvejonių China glaze raudonas ( jau kelintas iš eilės toks perkamas). mano klasikiniam nagų lakų skonui jis tobulas biggrin.gif

o į darbą tai mėgstamas Artdeco (rašo,kad balina nagus ir tikrai nusilakavus pats nagas (tas kur baltuoja) toks baltesnis būna doh.gif lotuliukas.gif ), tik jis greit tirštėja,o ir didesnio kiekio nemačiau pirkti.

dar Orly stiprinantis bespalvis einamas ir Manhattan rausvas.

visi kiti "kokiai nors progai" pirkti ir daugiau nelabai naudojami doh.gif


p.s. atsiminiau,kad priemonių lūpoms neįdėjau, bet naudoju tik vazeliną (laveros wub.gif ) ir kelis lūpų blizgesius (EL ir Dr. H einamiausi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sultry: 06 liepos 2011 - 18:29