Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

sultry, ar naudojate veido tonika? Berods nepamaciau nuotraukose ax.gif
Ir kuri priemone is Biodermos labiausiai patinka?
Atsakyti
sultry, kaip tas baltas artdeco nagu lakas? ar netepa druziais, as panasios spalvos turiu, nu nevertas savo kainos schmoll.gif , gal su tamsesniias kitaip....
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2011 07 05, 23:35)
gal galit tu milkshake putu tikslesni pavadinima parasyt? suviliojot kokosu  wub.gif


Milk_Shake conditioning whipped cream smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Climent @ 2011 07 06, 00:02)
Patiko krepšelio pateikimas  4u.gif

Kokia jūsų nuomonė apie avon 'inscadessense' kvepaliukus ? rolleyes.gif

ir domina atsiliepimai apie syoss kondicionierių ir gliss kur šampūną, ar patinka?


inscadessense kvepaliukai tokie daugiau stipresnio kvapo, tokios savimi pasitikinčios, stiprios moters kvapas. Laikosi gan neblogai, sakyčiau visai gerai, tačiau kitą kartą tokių nebepirkčiau, nes galbūt tas kvapas ne man. smile.gif

Syoss kondicionierius labai geras, nesulipina plaukų, jie tampa švelnūs ir manau lengviau iššukuojami.
Gliss kur šampūnas ir gan geras, tik galbūt plaukai po jo galėtų būti šiek tiek švelnesni, bet taip stiprių nusiskundimų neturiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 07 07, 09:08)
Nepastebėjau ar klausė kas ar ne, bet kaip jums Keune šampūnas?


Patinka thumbup.gif Prieš tai naudojau Tigi firmos drėkinantį ir plaukai buvo labai prastai atrodantys. Kaip minėjau plaukus šviesinu, tad Keune šitas drėkinantis šampūnas man labai patinka. Taupiai naudojas, neriebalina plauko, bet padrėkina. Tačiau po jo vistiek būtinai reik kondicionieriaus.
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 06, 21:02)
China Glaze vienintelis trūkumas-kaina. Laikosi idealiai, tepasi taip pat. Bet radau alternatyvą Catrice nagų lakus. Esu girdėjus, kad kažkam catrice blogai laiko, tačiau kaip jau minėjau prieš tai, man nagų lakai net pigiausi laikosi neblogai išskyrus INGLOT.


Turiu keletą china glaze lakų, bet man visai jie nelaiko, ypač ant rankų nagų... Vieną dieną išlaiko, o antrą/trečią jau pradeda lupinėtis doh.gif Bet spalvos jų gražios... rolleyes.gif


QUOTE(Sunreja @ 2011 07 07, 09:20)
O La Prairie is tikro laikosi ziauriai ilgai, turbut net Chanel tiek nelaiko, kaip sie - No 1 of all times  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Turiu Chanel Chance, tai vienas pš'yyykas išlieka visą amžinybę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 07 06, 16:26)

Papasakokite apie purškalą padų nuospaudoms šalinti: kur įsigijot, kaip veikia, ar esate patenkinta g.gif
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 06, 19:19)

Kokie jūsų plaukai? Papasakokite apie plaukų priežiūros priemones, apie kurias dar plačiau nerašėte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 06, 20:55)
Rimell nagų laką gavau dovanų pirkdama internetu, man nepatinka jo šepetėlis, per platus, labai sunku gražiai neišeinant už kraštų padengti laką. Reikia dviejų sluoksnių būtinai, ant nago džiūsta iš tiesų labai greitai  bigsmile.gif  Laikosi taip pat gerai. Mačiau dabar Droge su akcija apie 9LT kainuoja.

O man kaip tik patinka kad platus sepetelis thumbup.gif Lakuojant susiformuoja tiesiai ant nago ir graziai nusilakuoja. Nors gal del to, kad mano nagai is platesniu..siauruciams gal ir netinka g.gif Turiu bordine spalva, tai uztenka vieno gero sluoksnio ir is tiesu greitai nudziusta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 07, 16:21)
Patinka  thumbup.gif  Prieš tai naudojau Tigi firmos drėkinantį ir plaukai buvo labai prastai atrodantys. Kaip minėjau plaukus šviesinu, tad Keune šitas drėkinantis šampūnas man labai patinka. Taupiai naudojas, neriebalina plauko, bet padrėkina. Tačiau po jo vistiek būtinai reik kondicionieriaus.


Man TIGI buvo kažkoks nesusipratimas blush2.gif Dabar kirpėja kaip tik siūlo Keune išbandyti, tai visai norėčiau. thumbup.gif Aš irgi šviesinu plaukus...
O kondicionierių visada aš naudoju, neišvengiamai.. Bet ar šis Keune šampūnas labai plauką suvelia ar kaip? Nes esu tokių turėjusi, kad nėjo net ištrinkti galvos, sulipo ir viskas..Nenorėčiau vėl tokio šampūno įsigyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2011 07 07, 19:02)
Kokie jūsų plaukai? Papasakokite apie plaukų priežiūros priemones, apie kurias dar plačiau nerašėte  mirksiukas.gif

Mano plaukai ilgi, per visą ilgį šviesinti, blond, sausoki. Keune Silver Reflex pilkinantis šampūnas mano nuolat naudojamas, jau ntasis buteliukas. Jis kiek pasausina plauką, bet minimaliai, tačiau tobulai man nuiima geltonumą. Esu bandžius begalę pilkinančių šampūnų, bet šis pats pačiausias. O kita priemonė tai Protein Spray purškiamas kondicionierius, kurį galima nuplauti arba palikti. Kaip jau atsakiau prieš tai Malenai, Keune proteino purškiklis patinka, tačiau mano šviesintiems plaukams jo mažokai. Nors kaip ir patariama stipresniam poveikiui jį naudoju apipurškiant ir nenuplaunant, bet plaukai prašosi balzamo. Pastebėjau jis idealus lankantis soliariume ir deginantis saulėje.

QUOTE(agnite @ 2011 07 07, 19:27)
Bet ar šis Keune šampūnas labai plauką suvelia ar kaip? Nes esu tokių turėjusi, kad nėjo net ištrinkti galvos, sulipo ir viskas..Nenorėčiau vėl tokio šampūno įsigyti  smile.gif


Ne, tikrai nevelia plauko, tokių veliančių ir aš esu turėjus. Juo išplovus galvą plaukai gan slidūs ir padrėkinti atrodo, tačiau aš kasdien plaukus džiovinu fenu, o jau tada man ir pasijaučia, kad trūksta drėgnumo plaukui. Įdomu, koks efektas būtų, jei plaukai džiūtų natūraliai g.gif Kažkaip su šiuo šampūnu neteko išbandyt to.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2011 07 07, 16:54)

Turiu Chanel Chance, tai vienas pš'yyykas išlieka visą amžinybę  biggrin.gif


O jus pabandykit La Prairie mirksiukas.gif
Atsakyti
-Jzh_, laabai gražus krepšas wub.gif Chanel Chance ir aš turiu gautus dovanų, bet vis neprisijaukinu kvapo doh.gif o kvepia tikrai ilgai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 07, 23:17)

Ne, tikrai nevelia plauko, tokių veliančių ir aš esu turėjus. Juo išplovus galvą plaukai gan slidūs ir padrėkinti atrodo, tačiau aš kasdien plaukus džiovinu fenu, o jau tada man ir pasijaučia, kad trūksta drėgnumo plaukui. Įdomu, koks efektas būtų, jei plaukai džiūtų natūraliai g.gif  Kažkaip su šiuo šampūnu neteko išbandyt to.


Man natūraliai kai išdžiūsta būna švelnesni, bet negražiai atrodo blush2.gif O tai džiovinat karšta ar šalta srove? smile.gif
Imsiu ir aš Keune šampūną. cool.gif Labai noriu išbandyti, o gal pagaliau ir atrasiu favoritą biggrin.gif
Atsakyti