Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:52)
Sveikos, mergaitės  4u.gif


O kuno ir plauku priemoniu neturit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 18:52)
Ačiū visoms už dėmesį  biggrin.gif

Tikėjausi gerokai gausesnio arsenalo, nes iš pasisakymų, akivaizdu, kad dažytis mėgstate 4u.gif krepšelis patiko, mano stiliaus, pati turiu visko mažiau (skaičiuojant šešėlių spalvas ir nagų lakus), tik pudrų turiu keletą.
Šiaip klausimėlis, kodėl laikote krepšelyje nemėgstamus dalykus?
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 06 19, 20:48)
Nu bet net nusikeikiau garsiai - keleta sios firmos nagu laku esu nusiziurejus, bet gyvai nera kur paziuret, internete irgi swatch'ai tokie nekokie, o kaina siu laku (ypac jei dar siunciantis), tia ohoho gaunasi. Gerai, kad ir susilaikiau ju nepirkus...  ax.gif

O krepselis mazas, bet grazus 4u.gif

Tikrai drinks_cheers.gif Kiek žinau, mano vyras už jį mokėjo apie 70 lt doh.gif

Ačiū blush2.gif

QUOTE(mylimaa @ 2011 06 19, 22:07)
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:52)

o kur perkat tusa Uma Wander ball? smile.gif suzavejo aprasymas, bet kazkaip nebuvau uzmacius kur ax.gif

Eurokosuose yra Uma stendas 4u.gif

QUOTE(Sunreja @ 2011 06 19, 22:52)
O kuno ir plauku priemoniu neturit?  g.gif

Turiu, nelabai norėjau kelti, nes nieko ypatingo, bet gavau net prašymus į a.ž. biggrin.gif

QUOTE(Tikrė @ 2011 06 20, 12:07)
Tikėjausi gerokai gausesnio arsenalo, nes iš pasisakymų, akivaizdu, kad dažytis mėgstate 4u.gif krepšelis patiko, mano stiliaus, pati turiu visko mažiau (skaičiuojant šešėlių spalvas ir nagų lakus), tik pudrų turiu keletą.
Šiaip klausimėlis, kodėl laikote krepšelyje nemėgstamus dalykus?

Dažytis labai mėgstu, bet dar mėgstu taupyti biggrin.gif Stengiuosi pirkti taip, kad priemonės neužsigulėtų ax.gif

Geras klausimas 4u.gif Man pačiai atrodė, kad taip nėra. Aš dažnai ką nors atiduodu, parduodu per SM. Bet kai vakar aprašinėjau savo "turtus", suvokiau, kad visgi yra tokių priemonių, kurios nelabai patinka.
Sakykim taip, niekur negaliu dėti dovanotus daiktus, mat dovanoja vyras, kuris po to stebi, ar aš tomis priemonėmis naudojuosi blush2.gif Man morališkai lengviau palaikyti tokią priemonę kosmetinėje iki galiojimo pabaigos, o paskui ramia sąžine išmesti.
Visai kas kita, kai perku pati. Netiko - atiduodu, parduodu ar net išmetu be didelio gailesčio..
Papildyta:
Tęsiu. Dabar kosmetiniai šepetėliai. Jų turiu minimumą ir kasdien plaunu. Visi iš coastal scents, tik pats pirmas iš Essence LE. Naudoju taip: Essence - skaistalams arba bronzantui, antrą kirstą - kontūravimui, trečias - biriam maskuokliui, šiuo metu tokio neturiu, tad šepetėlis laikinai nenaudojamas, kabuki - skaistalams, likę šepetėliai akių makiažui

user posted image

Plaukams:

šampūnas Viteks Dead sea - šampūnas kaip šampūnas, nieko ypatingo, bet ir priekaištų neturiu. Gerai plauna ir plaukai ilgai išlieka švarūs. Aš plaunu galvą tik kas 5 dieną.
Babuška Agafja serumas plaukams, skatinantis augimą - iš tikrųjų skatina augimą, nebent tai sutapimas, kad plaukai pradėjo augti sparčiau biggrin.gif
Babuška Agafja kaukė plaukams - labai gera kaukė, glotnina, švelnina, nenumuša apimties. Mano plaukai po jos kaip šilkiniai
Natura siberika kaukė plaukams, skatinanti augimą - nelabai patinka, plaukai negražiai krinta, greičiau riebaluojasi
Gliss kur purškiklis - apsauga plaukų galiukams nuo skilinėjimo. Ko gero padeda, bet mano plaukų galiukai ir taip nelinkę skilinėt, tad.. g.gif
plaukų lakas Margarita - patinka, kad nelipina plaukų, bet naudojuosi kartą į sezoną, kasdienai nieko nereikia
plaukų dažai putų pavidalo, spalva blackbrown
Apie plaukus - tiesūs, ilgi (iki nugaros vidurio), sausi, absoliučiai neproblemiški, paklusnūs, sveiki, nebent norėčiau daugiau apimties rolleyes.gif

user posted image



Papildyta:
Kūnui. Kelios švaros priemonės:

Babuška Agafja pirties muilas - turėjau tokį juodą, dabar naudoju baltą - labai patinka, konsistencija, kvapas, gera sudėtis, smagu naudotis
Zelenaja Apteka, intymios higienos prausiklis - patinka, bet aš jiems matyt visai neišranki, nes patiko visi bandyti
Palmolive skystas rankų muilas, juo taip pat plaunu ir šepetėlius
Čistaja linija šveitiklis - šiaip skirtas veidui, bet pakankamai šiurkštus, kad tiktų kūnui

user posted image

Sekančioje nuotraukoje yra:
Kylie Minogue Sexy darling kvapo kūno losjonas - mano vyras labai mėgsta man dovanoti tokius kvapnius losjonus, o aš jų nemėgstu, nes kvapą tai jie priduoda, o drėkinimo jokio
Čistaja linija stangrinantis kūno losjonas- lengvas, skystas, greitai įsigeria, malonaus sausainių kvapo, drėkinimas minimalus
Eveline Hydra extreme 3d SPA - kaip nekeista, tikrai gerai drėkina, patogus dozatorius, malonus kvapas, patinka
Algabo mėtinis talkas- karštą vasarą be jo iš namų neinu ax.gif
Ciate Glo Lily Glo vėsinantis losjonas kojoms - naudoju visam kūnui vėsinti karštą vasaros dieną
Fitnes kaukė nuo celiulito - naudoju po sporto, po maistine plėvele. Aplamai Fitnes serijos priemonės lieknėjimui ir anticeliulitinės yra pačios veiksmingiausios iš visų bandytų, jos tiesiog daro stebuklus smile.gif
Eveline slim Extrim 3d - panašu, kad nelabai veiksmingas, lyginant su Fitnes
Eveline serumas biustui - nusipirkau ir tik namuose pamačiau, kad maitinančiom nerekomenduojamas. Tad kol kas stovi
Driclor nuo prakaito - asmeniškai man nelabai padeda

user posted image
Atsakyti
Kojytėms ir rankytėms:

2 nuostabūs Titania įrankiai pedikiūrui - pirmas yra metalinė tarka iš vienos pusės ir įprasta pemza iš kitos; antras - ypač veiksmingas pėdų skutiklis
Ekskliuziv kosmetik kremas kojoms nuo nuovargio - labai patinka, gaivus, lengvas, greitai įsigeria, nepalieka plėvelės, nuima nuovargį, vėsina
du rankų kremai iš Natura siberika - drėkinamasis ir skirtas iki 40 metų nuo senėjimo. Rankų kremai iš NS man pranoko TBS ir L'occitane! Geresnių, tiesą pasakius, neturėjau smile.gif

user posted image

Veidui:

tonikas Green style - labai patinka, gaivus, malonus, gerai valo, patinka ir kvapas; juo valau veido ir kaklo odą rytais
Eveline miceliarinis skystis - atstoja makiažo valiklį, pienelį, toniką ir prausiklį vakarais
kremukai Natura siberica sausai odai - labai patinka, duodu 10 balų
kaukė Natura siberica sausai odai - gera, bet neypatinga
šveitiklis Černyj žemčug, serija 26 - 35 metai - malonus, skaniai kvepia, smulkus, kreminės konsistencijos

Apie odą - normali, linkusi į sausumą, beprobleminė absoliučiai, raukšlių yra priklausančių pagal amžių biggrin.gif

user posted image

Na ir paskutinė nuotraukytė. Įdegis. Nesideginu, bet kadangi daug būnu gamtoje (mėgstu turistinius žygius), pagal poreikį naudojuosi kremu Bioderma su SPF 50. Pantenolo putos - gaivina ir vėsina po ilgo buvimo saulėje. Savaiminis Kolastyna.

user posted image
Atsakyti
Gražus ir saikingas krepšys ne kosminėmis kainomis thumbup.gif . man tokio nepavyksta susikomplektuoti doh.gif

klausimai:
1. Eveline miceliarinis skystis - atstoja makiažo valiklį, pienelį, toniką ir prausiklį vakarais

kur perkat? kokia kaina? gal bandėt Biodermos sensibio H2O ir galit palyginti? manau, jūsiškis turėtų būti panaši, tik pigesnė alternatyva ax.gif

2. kur pirkti CS šepetėliai? ar patenkinta jų kokybe? kokios maždaug kainos? ir gal galite išvardinti numeriukus šepetėlių.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2011 06 20, 14:36)
Gražus ir saikingas krepšys ne kosminėmis kainomis  thumbup.gif . man tokio nepavyksta susikomplektuoti  doh.gif

klausimai:
1. Eveline miceliarinis skystis - atstoja makiažo valiklį, pienelį, toniką ir prausiklį vakarais

kur perkat? kokia kaina? gal bandėt Biodermos sensibio H2O ir galit palyginti? manau, jūsiškis turėtų būti panaši, tik pigesnė alternatyva  ax.gif

2. kur pirkti CS šepetėliai? ar patenkinta jų kokybe?  kokios maždaug kainos? ir gal galite išvardinti numeriukus šepetėlių..  blush2.gif  4u.gif

Eveline miceliarinį skystį pirkau Latvijoje, bet šią savaitę mačiau tokį parduotuvėje Martina, kaina apie 8 - 9 lt. Biodermos H2O bandžiau, bet seniai ir tiksliai nepamenu, kas ten kaip buvo blush2.gif Dar bandžiau Green style miceliarinį, palyginti Eveline geriau, nes gerai nuvalo net ir ryškų makiažą, oda po jo sudrėkinta ir net nereikalauja kremo.

CS šepetėliai pirkti iš coastalscents.com. Kokybe esu visiškai patenkinta. Šitie šepetėliai gyvena pas mane jau 2 metai. Kainos daugumos po 2 dol, pristatymas nuo 1,30 dol.
Numeriukai yra tik ant kai kurių:
kontūravimui IB106 angle blush
lenktas pravedimui C217 bent liner
šešėliams minkštas kirstas C150 angle fluff
blenderis IB119 deluxe crease
raukšlei C138 round contour

CS puslapyje yra labai daug įvairių šepetėlių, reikės man ne už ilgo papildyti kolekciją, nes atsirado daug naujų, kurių nebuvo tuo metu, kai pirkau savuosius rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 12:19)
Geras klausimas  4u.gif  Man pačiai atrodė, kad taip nėra. Aš dažnai ką nors atiduodu, parduodu per SM. Bet kai vakar aprašinėjau savo "turtus", suvokiau, kad visgi yra tokių priemonių, kurios nelabai patinka.
Sakykim taip, niekur negaliu dėti dovanotus daiktus, mat dovanoja vyras, kuris po to stebi, ar aš tomis priemonėmis naudojuosi  blush2.gif  Man morališkai lengviau palaikyti tokią priemonę kosmetinėje iki galiojimo pabaigos, o paskui ramia sąžine išmesti.
Visai kas kita, kai perku pati. Netiko - atiduodu, parduodu ar net išmetu be didelio gailesčio..

Supratau 4u.gif aš saviškį "išdresiravau", kad nedovanotų nieko, nes noriu išvengti tokių sandėliavimų ax.gif
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 12:19)
Tęsiu. Dabar kosmetiniai šepetėliai. Jų turiu minimumą ir kasdien plaunu.

kur džiovinate kasdien plaudama? plaunate iš karto po pasidažymo ar vakarais?

beje ir kitų priemonių krepšelis labai patiko, toks apgalvotas nuo pradžių iki galo 4u.gif baltai pavydžiu neproblematiškos odos ir plaukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 13:19)
niekur negaliu dėti dovanotus daiktus, mat dovanoja vyras, kuris po to stebi, ar aš tomis priemonėmis naudojuosi  blush2.gif 

blink.gif Nu nieko sau....
maniškiui tai giliai dzin ką, ko, kiek naudoju, net ir jo dovanotus ax.gif jei imtų dar kontroliuot kiek ir ko tepu ant savęs, tikrai išmuščiau vieną akį, kad mažiau stebėtų lotuliukas.gif O jei rimtai - tiesiog atsisakyčiau tokių dovanotų, dėl kurių paskui jausčiausi įsipareigojus naudoti, nepaisant to - tiko priemonė ar ne, o gal tiesiog nepatiko doh.gif


Man dėja Jūsų krepšas nepatiko, atleiskit už tiesmuką nuomonę.... blush2.gif Nepakenčiu rusiškos kosmetikos, o pas jus matau jos nemažai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 13:35)


fainiai apraset savo turimus turtus, beveik kiekviena, tad ir klausimu per daug nekyla. paziurejus i krepseli atrodo kad nera pas jumis nenaudojamos kosmetikos, ne i tema gal cia, bet patinka si savybe, man reiketu mokintis to 4u.gif
man irgi cs sepeteliai patinka wub.gif norejau kazkada to kirsto, pagrinde skaistalams, bet paskaiciau kad mazokas, o konturavimui kaip ir nereikejo tai nusprendziau nepirkt. dabar is jusu nuotraukos matau kad tikrai mazokas. beje, turiu titania ta antra daikciuka, kazkada bandziau mamai ****** tvarkyt, tai persistengiau ir supjausciau siek tiek, dabar bijau prisiliest prie jo nors asmeneliu pilnas pakelis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 21 birželio 2011 - 00:00
QUOTE(Portishead @ 2011 06 21, 00:56)
norejau kazkada to kirsto, pagrinde skaistalams, bet paskaiciau kad mazokas, o konturavimui kaip ir nereikejo tai nusprendziau nepirkt. dabar is jusu nuotraukos matau kad tikrai mazokas.


As turiu ta kirsta sepeteli, tai pagrinde skaistalams ir naudoju (retsykiais konturavimui arba svytejimo priemonei tept) - dydis kaip tik ir labai patogus, didesnio man jau nereikia skaistalams.
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 06 20, 15:38)

kur džiovinate kasdien plaudama? plaunate iš karto po pasidažymo ar vakarais?




Plaunu paprastai vakarais, o džiovinu paprasčiausiai išdėliojusi ant stalo biggrin.gif
QUOTE(NORIKA @ 2011 06 20, 16:33)
tikrai išmuščiau vieną akį, kad mažiau stebėtų  lotuliukas.gif 

Man dėja Jūsų krepšas nepatiko, atleiskit už tiesmuką nuomonę.... blush2.gif  Nepakenčiu rusiškos kosmetikos, o pas jus matau jos  nemažai...  doh.gif

Geras biggrin.gif

Nieko tokio, negali gi visiems patikti, ačiū už atvirumą smile.gif

QUOTE(Portishead @ 2011 06 21, 00:56)
QUOTE(dontstop @ 2011 06 20, 13:35)


norejau kazkada to kirsto, pagrinde skaistalams, bet paskaiciau kad mazokas, o konturavimui kaip ir nereikejo tai nusprendziau nepirkt. dabar is jusu nuotraukos matau kad tikrai mazokas.

beje, turiu titania ta antra daikciuka, kazkada bandziau mamai ****** tvarkyt, tai persistengiau ir supjausciau siek tiek, dabar bijau prisiliest prie jo nors asmeneliu pilnas pakelis verysad.gif

Mažokas unsure.gif Jei tepu juo skaistalus, dar praeinu ant viršaus su kabuki ir išsklaidau, kitaip lieka dryžis..

Tikrai, reikia atsargiai su juo, teko ir man persistengt blush2.gif
Atsakyti
Donstop, mielas kasikiukas drinks_cheers.gif man asmeniskai rusika kosmetika netrukdo.. pati daug ka isbandzius, ir tikrai neblogu yra daiktu drinks_cheers.gif
Kaip tau self taneris tas kolastynos? kaip skaistalai su shimeriu golden rose?
Atsakyti