Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

QUOTE(dontstop @ 2011 06 21, 07:27)
Plaunu paprastai vakarais, o džiovinu paprasčiausiai išdėliojusi ant stalo  biggrin.gif


man neišdžiūna iki ryto g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2011 06 21, 08:30)
Donstop, mielas kasikiukas  drinks_cheers.gif man asmeniskai rusika kosmetika netrukdo.. pati daug ka isbandzius, ir tikrai neblogu yra daiktu  drinks_cheers.gif
Kaip tau self taneris tas kolastynos? kaip skaistalai su shimeriu golden rose?

Ačiū 4u.gif Man labai patinka Kolastyna, šiai dienai jis man geriausias, nors esu bandžius ir geresnių, bet jie dingo iš prekybos unsure.gif Lyginant su kitais, šiuo metu parduodamais LT, šitas first.gif , bet kadangi visgi netobulas (nepatinka kvapas ir jis gan šviesokas), tai galvoju artimiausiu metu pabadyti kažkokį nusipirkti iš užsienio internetinių parduotuvių g.gif

Skaistalai Golden rose manau, kad labai labai geri. Jų neįtikėtinai smulkūs blizgučiai, net ne blizgučiai, bet vientisas drėgnas švytėjimas. Spalvos priduoda minimaliai, ne dėl pigmentiškumo stokos, o tiesiog atspalvis sakyčiau man per šviesus blush2.gif Vos vos natūraliai rausvas. Jie nėra itin blizgūs, galima naudoti ir dienai (visgi į darbą aš jais nesidažyčiau g.gif ). Aš daugiau naudoju juos tokiom progom, kai, pvz dieną einam pietauti į restoraną ar pan. Dar vienas trūkumas/privalumas (kaip kam lotuliukas.gif ) - jie itin itin ekonomiški. Aš juos turiu jau virš dviejų metų. Jei nuotraukoje ir matosi, kad kažkiek yra išnaudota, tai tik dėl to, kad jie buvo nukritę, ir dalis nuskilo biggrin.gif Aš nekasdien pasidažau skaitalais, bet visgi per tą laiką, kaip juos turiu, spėjau išnaudoti kitus skaitalus pilną pakuotę, o ant šitų nė nesimato, kad būtų kas nors kabinta. Jų turbūt užtektų visam gyvenimui blink.gif

QUOTE(Tikrė @ 2011 06 21, 08:33)
man neišdžiūna iki ryto g.gif

Chmm, netgi tokie, kurie skirti akims? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 21, 12:35)
Chmm, netgi tokie, kurie skirti akims? unsure.gif


tie išdžiūna, bet visi didesni ne g.gif na menka tragedija iš tiesų, neturiu poreikio juos kasdien plauti ax.gif tik šiaip nustebau, kad netingit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 06 21, 15:17)
tie išdžiūna, bet visi didesni ne g.gif na menka tragedija iš tiesų, neturiu poreikio juos kasdien plauti ax.gif tik šiaip nustebau, kad netingit 4u.gif

Didesni galbūt ir man neišdžiūna g.gif Aš juos ne kasdien naudoju (kartą į savaitę ar net rečiau), todėl tiksliai net nežinau, kada jie išdžiūna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 06 21, 08:33)
man neišdžiūna iki ryto g.gif


Man irgi ne, na seseliu, tai isdziuna, o pudru, skaistalu ir pan dideli nelabai.... Dar kai silta, tai greiciau dziusta, bet vesesniu oru, tai laaabai ilgai tenka dziovint. Gundausi Sigma sepeteliu dziovikliu (TOKIU) - idomu kaip is tikro veikia, o jei veikia, tai labai naudingas dalykas, nes dazausi praktiskai kasdien, tai taikau sepetelius plaut pries laisvadieni, kad ilgiau isdziutu, arba plaunu vienus vienu metu, kitus kitu, nes po kelis turiu kiekvienam dalykui, tai plaunu, kad tureciau kuo pakeist. 4u.gif
Atsakyti
man tai isdziuna per nakti ir pudru ir seseliu thumbup.gif as isplovus nupurtau gerai vandeni ir pastatau i stikline prie lango ar ziema prie radijatoriaus ir viskas kuo puikiausia isdziuna thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 21, 13:35)
Skaistalai Golden rose manau,



O kur ju buna? bigsmile.gif kokia kaina?
Atsakyti
Kazkam geriau Chanel, kazkam rusiska. cool.gif Tolerancijos damos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 06 21, 21:09)
Kazkam geriau Chanel, kazkam rusiska.  cool.gif Tolerancijos damos 4u.gif



Pati turiu ir chanel ir rusisku taip kad.. smile.gif visks cia normaliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2011 06 21, 15:34)
man tai isdziuna per nakti ir pudru ir seseliu  thumbup.gif  as isplovus nupurtau gerai vandeni ir pastatau i stikline prie lango ar ziema prie radijatoriaus ir viskas kuo puikiausia isdziuna  thumbup.gif



As vonioje i stikline idedu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2011 06 21, 21:09)
Kazkam geriau Chanel, kazkam rusiska.  cool.gif Tolerancijos damos 4u.gif

ZBITKA, labai taikliai pastebėjote drinks_cheers.gif Retkarčiais ir aš užsuku į šią temą ir matau, kad metai iš metų čia moterims tolerancijos pritrūksta... Deja, toks lietuviškas mentalitetas matyt... Anaiptol, kiekviena renkasi tai, kas jai atrodo geriausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 06 21, 05:10)
As turiu ta kirsta sepeteli, tai pagrinde skaistalams ir naudoju (retsykiais konturavimui arba svytejimo priemonei tept) - dydis kaip tik ir labai patogus, didesnio man jau nereikia skaistalams.


na man tikrai mazokas butu. siuo metu naudoju si
user posted image

dydis kaip tik, ne per mazas ir ne per didelis, apskritai puikus sepetelis skaistalams. 4u.gif
Atsakyti