Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XI

QUOTE(it's not me @ 2011 06 14, 21:21)
Priklausomai nuo "įkvėpimo" ir tempo apie 30-40 minučių  smile.gif

Aš irgi panašiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 06 14, 19:47)
Laaaaaabdien is Rygos!!!!

šaunuolė 4u.gif pavydžiu wub.gif

QUOTE(ausrinelt @ 2011 06 14, 21:00)
Apie batus - bėgioju dabar su naujais - Adidas adiSTAR Salvation
Pastebėjau, kad mėgstat internetu pirkti..

kokie fainūs wub.gif svarbiausia,patogūs thumbup.gif
taip,internetas....bet aš kolkas negaliu,turbūt ilgai negalėsiu ir,be abejo,nenorėsiu mokėti mūsiškoms parduotuvėms,užsikėlusioms kainas keleriopai,net pyktis ima palyginus kainas doh.gif
Atsakyti
Aš susitrumpinau savo krosiukus, bėgioju apie 40 - 50 min ir kas antrą dieną, nebe kasdien, nes jau keliai pradėjo neraminti... Tai vienas, tai kitas skauda, tai abu... verysad.gif Pradėjau pirtis propaguoti, stuburo stiprinimo programą ir vaikščiojimą kitom dienom smile.gif Skaitau Milnerio knygelę "Renkuosi bėgimą", seną tokią, 87 m. bigsmile.gif bet įdomu kaip... thumbup.gif Tai jis rašo kad negerai kasdienis bėgimas, organizmas nespėja atsigauti po krūvio, nors šiaip knygoj labai motyvuoja bėgioti. Bet gal iš tiesų geriau kartais tiesiog greitu žingsniu prasieiti... g.gif
Atsakyti
Labas rytas...
Kap noriu bėgt, bet negaliu... nespėsiu... karšto vandens nėr, tai reikia kalnus kaitint... verysad.gif Nu nieko, nuo rytojaus visos likusos savaitėsdienos be trukdžių biggrin.gif

Nelabai įsivaizduoju, kaip galėčiau tokius batukus internetu prkt blush2.gif Dėl dydžio... sportbčius aplamai jaučiu pirmą kart per savo gyvenimą pirkau, neskaitant vaikystės, fiznio pamokoms. Ir tai tada mama pirko. Užtat supratimo apie juos neturiu. Kai pirkau, pasičiupau 39 dydį, kaip žmoniškiems batams (šiaip 38-39 nešioju) ir stop, nė š tolo kojos neįkišau. Aišku pirkau visišką pigiaką, nes nemaniau, kad man patiks bėgot, tai, kad dūšios neskaudėtų. Dabar galvoju, kad visai noriu gerus nusipirkt, bet tai kaip su tais sportbačių dydžiais... g.gif Arba reik į žmonišką krautuvę nueit, išsirinkt modelį ir dydį, o tada jau tokių pačių internete pigiau ieškot biggrin.gif
Atsakyti
Ai... gal nepavėluosiu... begu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(stirnike @ 2011 06 15, 00:24)
Skaitau Milnerio knygelę "Renkuosi bėgimą", seną tokią, 87 m. bigsmile.gif bet įdomu kaip... thumbup.gif Tai jis rašo kad negerai kasdienis bėgimas, organizmas nespėja atsigauti po krūvio, nors šiaip knygoj labai motyvuoja bėgioti. Bet gal iš tiesų geriau kartais tiesiog greitu žingsniu prasieiti...  g.gif


Tai prekyboj, aisku, jos nera? Mestelk ikvepianciu citatu, ka? Protingu minciu. please!!!

Aga, batai labai svarbu. Vienus begimui jau ismeciau, sunesiojau kaip kokia Egle zalciu karaliene (buvo medziaginiai, lengvi lengvi, rodos kojos taip ir nesa begimui). Dabar tokius sporto salej skirtus usidedu. Kietu padu, begasi, bet jau ne taip...Galvoju gal reikia tuos dabar MAximinius laivelio padu, bet ne is MAximos pirkt? Ka manot??? Turet but gal labai patogu, a???

Lekiu i Rigos senamiesti, bet sikart ne begiot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2011 06 15, 06:13)
Labas rytas...
Kap noriu bėgt, bet negaliu... nespėsiu... karšto vandens nėr, tai reikia kalnus kaitint...  verysad.gif  Nu nieko, nuo rytojaus visos likusos savaitėsdienos be trukdžių biggrin.gif

Nelabai įsivaizduoju, kaip galėčiau tokius batukus internetu prkt  blush2.gif  Dėl dydžio... sportbčius aplamai jaučiu pirmą kart per savo gyvenimą pirkau, neskaitant vaikystės, fiznio pamokoms. Ir tai tada mama pirko. Užtat supratimo apie juos neturiu. Kai pirkau, pasičiupau 39 dydį, kaip žmoniškiems batams (šiaip 38-39 nešioju) ir stop, nė š tolo kojos neįkišau. Aišku pirkau visišką pigiaką, nes nemaniau, kad man patiks bėgot, tai, kad dūšios neskaudėtų. Dabar galvoju, kad visai noriu gerus nusipirkt, bet tai kaip su tais sportbačių dydžiais...  g.gif Arba reik į žmonišką krautuvę nueit, išsirinkt modelį ir dydį, o tada jau tokių pačių internete pigiau ieškot biggrin.gif


Perku internetu, bet pradžioj konsultuojuosi ir matuojuosi parduotuvėje. Išsimatuoju, išsirenku modelį, o paskui tą patį perku internetu smile.gif. Dvigubos kainos mokėti ranka nu niekaip nekyla schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 06 15, 08:47)
Galvoju gal reikia tuos dabar MAximinius laivelio padu, bet ne is MAximos pirkt? Ka manot??? Turet but gal labai patogu, a???





MBT batai nera skirti begimui schmoll.gif Nelabai ir pabegsit su jais, ypac ilgai ir didelius atstumus. Juos nusipirkus net vaiksciot pataria pradet nuo 10-15 min kasdien, nes negalima per daug.
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 06 15, 08:47)
Tai prekyboj, aisku, jos nera? Mestelk ikvepianciu citatu, ka? Protingu minciu. please!!!

Imetu nuoroda, yra prekyboj, sena labai knyga, prie senų ieškoti:
http://www.sena.lt/n...si_begima/82463
aš bibliotekoj radau... mirksiukas.gif Atskirų citatų beveik ir nėra, ten tiesiog žmogus aprašo kaip jis siekė rezultatų ir šiaip apie bėgimą, mane tai motyvuoja kiek pastebėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2011 06 15, 11:04)
MBT batai nera skirti begimui  schmoll.gif Nelabai ir pabegsit su jais, ypac ilgai ir didelius atstumus. Juos nusipirkus net vaiksciot pataria pradet nuo 10-15 min kasdien, nes negalima per daug.


prasau papunkciui isvardyt, kokie turi but begimo batai. reik ir man isigyt.
Ir nesulaukiu komentaru: kas pasikeite, begikes, jusu kune? Klauisu begiojanciuju su stazu siokiu tokiu cool.gif Idomu, kokia jusu mityba ir kg santykis begiojant. Ar be treniruokliu ir tik begiojant po 30-40 min islaikysim grakstuma, ryskias kojas, lengvuma, mazas apimtis?...Aisku, po kroso nereikia apsigyvent saldytuve

Aciu. Traukiam link Saremu salu. Kepu minti, kad ryt ten tarp akmenuotos pakrantes pavyks prasibegt wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo faustluk: 16 birželio 2011 - 07:21
Linkejimai is Kuuresaare. Pasiilgau namu! Sakiau sau, kad desiu pliusiukus, kur begiojau krosa. Dar taip nebuvo, kad kelciausi 6val ryto ir su vejeliu..2x Nida, Saaremu saloj ir apie Talino pakrante jau mastau...Rugsejy Graikija.. Butu man kas isbures, kad taip bus- netikeciau. Bet kaip geeeeera!
Man tik idomu baisiausiai, koks bus fizinis organizmo stovis po intensyvaus begiojimo, kad ir po 3men, po pusmecio.. g.gif kaip reguos koju muskulatura? Gal suvarysiu sanarius?
Eiiiiiiii, ekspertes begikes su stazu, kur jus????
Atsakyti
O aš šiandien visai nepabėgau... sad.gif vietoj keturių ratų parke vos du įveikaiu ir tau pusiau bėgdama, pusiau eidama.... tai nusprendžiau nebesikankint ir pabrukus uodegą spūdinau namo sad.gif Nu labai ne kaip miegojau šiąnakt... o gal rimtai dar kažkiek įtakos galėjo turęt, kad vakar kraujo daviau...
Atsakyti