Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas XI

QUOTE(it's not me @ 2011 06 17, 12:30)
O aš šiandien visai nepabėgau... sad.gif vietoj keturių ratų parke vos du įveikaiu ir tau pusiau bėgdama, pusiau eidama.... tai nusprendžiau nebesikankint ir pabrukus uodegą spūdinau namo sad.gif Nu labai ne kaip miegojau šiąnakt... o gal rimtai dar kažkiek įtakos galėjo turęt, kad vakar kraujo daviau...

tai taip, as esu girdejus kad po kraujo davimo net kelias dienas negalima sportuot g.gif
Atsakyti
Nu va ką tik paskaičiau. Kraujo davimo dieną patartina nespotuoti smile.gif Nu tai primeskim šį rytą dar tai pačiai parai biggrin.gif reiškias ryt bus viskas ok smile.gif
Atsakyti
Nu, Jus duodat! As krosa net Taline prasinegau ir spejau jau namo grizt, o cia nei sluchu neu duchu bigsmile.gif

Turiu ideja fix...
Girdejau apie maratona Vilniuje, bet nieko daugiau. Gal kas gali placiau???? Kokia distancija? Kaip ilgai? Kokio pasiruosimo reiktu? A? Gal kas is artimuju/pazistamu bego? Kada ruostis pradet ir kaip? Zinau, kas R. KAzlas ir G. Vaitkeviciute is musu zvaizdyno, o daugiau info nulis.
Prasau, netylt!!!
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2011 06 19, 18:32)
Nu, Jus duodat! As krosa net Taline prasinegau ir spejau jau namo grizt, o cia nei sluchu neu duchu bigsmile.gif

Turiu ideja fix...
Girdejau apie maratona Vilniuje, bet nieko daugiau. Gal kas gali placiau???? Kokia distancija? Kaip ilgai? Kokio pasiruosimo reiktu? A? Gal kas is artimuju/pazistamu bego? Kada ruostis pradet ir kaip? Zinau, kas R. KAzlas ir G. Vaitkeviciute is musu zvaizdyno, o daugiau info nulis.
Prasau, netylt!!!


Nesuprantu, kam čia taip rėkaut? unsure.gif
Visa reikalinga ir ne tik info surašyta oficialiam Vilniaus maratono puslapy. Yra 3 distancijos: 4 km, 21 km ir 42 km. Jei tikrai įdomu, tai pasiskaitysit plačiau.

O mes bėgiojam. Ir Vilniaus maratonui ruošiamės cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hazelnut: 20 birželio 2011 - 06:42
aga, paziurejau. Aciu. Bet vistiek kyla klausimu

21km man cia kosmosas. Gal pamastyciau apie 4 km ruoza. O tai ka dabar daryt reiktu? Situs 4km prasibeg ziurint i chronometra? Ar cia tie 4 km yra zuikio baikos, reiktu ziuret rimciau? Pasnekam ka?
Atsakyti
oho,kokios šaunulės,maratonui ruošiatės bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
gal aš irgi pamąstysiu apie tai,po kokių 10 metelių,jeigu nebūsiu subyrėjus dar lotuliukas.gif
Atsakyti
Pusėje mararono mielai pabėgčiau. Bet.. Mokestis dabar geriausiu atveju 60lt (o vėliau registruojantis - 80lt). Turint omeny, kad į jokius prizus nepretenduoju, man per brangu tokį startinį mokestį mokėti tiesiog už padalyvavimą iš idėjos.
Atsakyti
Sveikos.
Pirmą kartą po ilgoooos pertraukos (T.y. mokyklos laikų laugh.gif ) šįryt išbėgau pabėgioti. Pradžiai gavosi 10 minučių (2 ratai aplink parką) bet kadangi jau jutosi kojoms gerokai, tai nusprendžiau nepersistengti. Rytoj bandysiu 3 apibėgti ir taip didinsiu smile.gif
O kaip jūs darydavot? Ar gerai aš čia darau taip?

Bet va, kas mane labiausiai nudžiugino, tai puiki nuotaika po rytinio pasilakstymo. Ir savijauta tokia "lengva". Nu žodžiu laaabai patinka man visa tai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colere @ 2011 06 20, 16:30)
Sveikos.
Pirmą kartą po ilgoooos pertraukos (T.y. mokyklos laikų laugh.gif ) šįryt išbėgau pabėgioti. Pradžiai gavosi 10 minučių (2 ratai aplink parką) bet kadangi jau jutosi kojoms gerokai, tai nusprendžiau nepersistengti. Rytoj bandysiu 3 apibėgti ir taip didinsiu smile.gif
O kaip jūs darydavot? Ar gerai aš čia darau taip?

Bet va, kas mane labiausiai nudžiugino, tai puiki nuotaika po rytinio pasilakstymo. Ir savijauta tokia "lengva". Nu žodžiu laaabai patinka man visa tai. smile.gif

man rods,labai gerai,pradžiai ir nereikia persistengti drinks_cheers.gif apšilimo pratimukų nepamiršai?
Atsakyti


MO, kaip tu? Begioji jau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2011 06 20, 21:59)
MO, kaip tu? Begioji jau?  4u.gif

ryt jau nekantrauju iš ryto maut į trasą wub.gif MB atostogauja,o šiaip kaip ir negaliu,nėra kas vaikų pasaugo.... tai naudosiuosi progom wub.gif nors man sudarė programą sportui namuose,ir ten neįtrauktas bėgiojimas,nes ir taip intensyvi programa,bet sakiau žiūrėsim,jeigu ištempsiu,tai būtinai blush2.gif tik klubai dar skauda unsure.gif
Atsakyti
Lyja sad.gif
Atsakyti