Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu. III d.

Mergaites
Jei nesunku, brukstelkit alieju savybes muile
Irasysiu pas save 4u.gif
Atsakyti

Ingrid2, šilko muilas gaminamas į jį įdedant laukinio (tussah) šilko. Šilkas ištirpinamas šarme prieš jį sumaišant su aliejais.
/quote]
o ka silkas duoda muilui? ir kur to silko galima gaut?
Papildyta:
[quote=xrenka,2011 06 14, 21:25]

In pot swirl pamokėlė

As biski nesupratau, tai pagal ta buda spalvos maisomos ir muilas ispilstomas nesulaukus pedsako? o tai kaip cia taip? ar pedsakas nera svarbiausias muilo gaminimo procese? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 06 15, 09:48)
Dabar susimąsčiau. Kokį kokosų aliejų jūs naudojate: rafinuotą, nerafinuotą, dezodoruotą? Ir kaip manote, koks geriausias?  unsure.gif


As naudoju nerafinuota. Ne tik kokosu, bet ir kitus aliejus. Kadangi noriu kuo kokybiskesnio muilo ir be jokios chemijos smile.gif, o tiek rafinuotam, tiek dezodoruotam jos yra.
Geriausias yra tas, kuris tinka tau mirksiukas.gif . Kiekvienas renkasi tai, ko tikisi is to muilo gaut smile.gif
Papildyta:
QUOTE(agee @ 2011 06 15, 13:21)
Aš visus aliejus nerafinuotos naudojau. Dabar esu nusipirkus mažą kiekį rafinuoto kokosų aliejaus, virsiu muilą, tik nežinau, ar realiai jausis koks skirtumas tarp muilo iš rafinuoto ir nerafinuoto aliejaus  g.gif


aisku, kad realiai nesijaus skirtumas smile.gif. ir is rafinuoto, ir is nerafinuoto gaunasi toks pats gerai besimuiluojantis muilas. skiriasi tik savybes, kuriu "nesimato" - nerafinuotas isgaunamas naturaliai, nenaudojat jokiu priedu, o rafinuota gaunamas po chemines rafinacijos, t.y. pilant i ji tam tikras medziagas, kurios pagerina aliejaus skoni, spalva, skaidruma ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 16, 00:03)
As biski nesupratau, tai pagal ta buda spalvos maisomos ir muilas ispilstomas nesulaukus pedsako? o tai kaip cia taip? ar pedsakas nera svarbiausias muilo gaminimo procese?  o ka silkas duoda muilui? ir kur to silko galima gaut?





sito ir as nelabai supratau g.gif blush2.gif
Atsakyti
Panašiai - tai nėra konkrečiai šito maišymo būdo bruožas, tiesiog ši muilo virėja yra patyrusi, gerai žino savo receptą, todėl gali sau leisti nelaukti tikro pėdsako, o sumaišyti spalvas ir kvapus vos pasiekusi "emulsifikaciją" (net nežinau, ar yra toks žodis lietuviškas biggrin.gif). Kuo "lengvesnis" pėdsakas, tuo gražesni raštai muile gaunasi.
O nuo šilko ir muilas, ir jo puta tampa "šilkine". Be to, tikima, kad šilkas puoselėja odą ir plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 10:11)
Panašiai - tai nėra konkrečiai šito maišymo būdo bruožas, tiesiog ši muilo virėja yra patyrusi, gerai žino savo receptą, todėl gali sau leisti nelaukti tikro pėdsako, o sumaišyti spalvas ir kvapus vos pasiekusi "emulsifikaciją" (net nežinau, ar yra toks žodis lietuviškas biggrin.gif). Kuo "lengvesnis" pėdsakas, tuo gražesni raštai muile gaunasi.
O nuo šilko ir muilas, ir jo puta tampa "šilkine". Be to, tikima, kad šilkas puoselėja odą ir plaukus.



o geras bigsmile.gif as net nezinojau, kad galima nesulaukt pedsako blush2.gif nu bet as dar DAAAAAUG ko nezinau ax.gif
o kur to silko gaut ir kokiu pavidalu ax.gif ?
Atsakyti
Aš siunčiuosi su visom kitom savo priemonėm. Galbūt vilnos pardavėjai turėtų smile.gif O atrodo paprastai - kuokštai natūralaus, pilkšvai gelsvo šilko.
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 10:33)
Aš siunčiuosi su visom kitom savo priemonėm. Galbūt vilnos pardavėjai turėtų smile.gif O atrodo paprastai - kuokštai natūralaus, pilkšvai gelsvo šilko.



o tai jis tirpsta kazkaip su aliejais ?ar ji su sarmu reikia tirpint?
Atsakyti
Šilką dėti reikia į vandens/šarmo tirpalą. Jis ten pamažu ištirpsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 10:49)
Šilką dėti reikia į vandens/šarmo tirpalą. Jis ten pamažu ištirpsta smile.gif



LABAI aciu uz informacija 4u.gif
Atsakyti
g.gif Turiu dar klausima smile.gif

kaip buna muilai apvalus - ar imanoma pvz supilti i va tokia forma mase ( pries tai i ja sviestini popieriu kazkaip idet - o paskui istraukus muilus supjaustyt) ? Kaip manot? Gautusi kazkas?

user posted image

cia tos storos dezes nuo torres brendzio blush2.gif gal uz forta pasitarnautu
Papildyta:
Kazkada sukau galva kaip graziai ipakuoti muilus , pvz dovanojimui smile.gif radau va toki varianta nebloga - visai man patiko ( vietoj padekliuko galima paprasta medzio zieve naudot - tik per miska pereit reikia lotuliukas.gif )

ar nieko kad muilai vienas ant kito ir lieciasi g.gif ?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 16 birželio 2011 - 10:28
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 09:33)
Aš siunčiuosi su visom kitom savo priemonėm. Galbūt vilnos pardavėjai turėtų smile.gif O atrodo paprastai - kuokštai natūralaus, pilkšvai gelsvo šilko.


Ir as esu baisiai dekinga uz sia info. Neikainojamas dalykas smile.gif. Kazi ar muilo virejai imanoma pasiekti busena, kai atrodod, kad zinai jau viska? g.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 09:49)
Šilką dėti reikia į vandens/šarmo tirpalą. Jis ten pamažu ištirpsta smile.gif



O kiek jo reikia deti i kilograma alieju?
Atsakyti

o kur to silko gaut ir kokiu pavidalu ax.gif ?
[/quote]
Aš kosmetikos gamybai priemones siunčiuosi iš Aroma-zone. Ten yra ir skysto šilko, ir šilko miltelių. Manau, kad tiktų ir muilui.
Kuo daugiau domiuosi muilais ir perskaitau, tuo daugiau nežinau unsure.gif . Vakar rusiškame puslapyje skaičiau apie priedus, dažus, pagerinimus ir t.t. Radau, kad į muilą po pėdsako galima dėti citrinos sulčių. Visai norėčiau pabandyti, būtų ph mažesnis, muilas švelnesnis, bet argi nesutrauktų muilo?
Atsakyti