Įkraunama...
Įkraunama...

Muilo gamyba su šarmu. III d.

QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 16, 12:29)
Kuo daugiau domiuosi muilais ir perskaitau, tuo daugiau nežinau unsure.gif . Vakar rusiškame puslapyje skaičiau apie priedus, dažus, pagerinimus ir t.t. Radau, kad į muilą po pėdsako galima dėti citrinos sulčių. Visai norėčiau pabandyti, būtų ph mažesnis, muilas švelnesnis, bet argi nesutrauktų muilo?



tai gal i muila VISKA det galima g.gif lotuliukas.gif ? tik po pedsako ax.gif reikes isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva number 1: 16 birželio 2011 - 11:34
QUOTE(Ingrid2 @ 2011 06 16, 11:28)
Ir as esu baisiai dekinga uz sia info. Neikainojamas dalykas smile.gif. Kazi ar muilo virejai imanoma pasiekti busena, kai atrodod, kad zinai jau viska?  g.gif  lotuliukas.gif

O kiek jo reikia deti i kilograma alieju?


Niekada nematuoju, kuokštelį tiesiog atskiriu iš akies ir metu lotuliukas.gif
Nežinau, ar tokią būseną įmanoma pasiekt. Gal per kokį dešimtmetį biggrin.gif Va, aš jau du metai labai įtemptai domiuosi, bet galo dar nesimato - vis dar laikau save pradedančiąja doh.gif

QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 16, 11:29)
Aš kosmetikos gamybai priemones siunčiuosi iš Aroma-zone. Ten yra ir skysto šilko, ir šilko miltelių. Manau, kad tiktų ir muilui.
Kuo daugiau domiuosi muilais ir perskaitau, tuo daugiau nežinau unsure.gif . Vakar rusiškame puslapyje skaičiau apie priedus, dažus, pagerinimus ir t.t. Radau, kad į muilą po pėdsako galima dėti citrinos sulčių. Visai norėčiau pabandyti, būtų ph mažesnis, muilas švelnesnis, bet argi nesutrauktų muilo?

Dėl citrinos sulčių nežinau - kiek esu skaičiusi, kas bandė, tai visi susidurdavo su problemom, kartais išvis gaudavo šarmingą košę nuo tų citrinos sulčių. Aš kažkaip nerizikuoju rolleyes.gif Nors gal koks visai nedidelis kiekis ir nepridarytų baisių bėdų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 16 birželio 2011 - 12:54
Vis ruošiaus nufotografuoti savo šokoladinį muilą ir jo pakuotę ir prisiruošiau tik šį vakarą. Nuotraukos tragiškos, reiks perfotografuot, kai vėl kada nors prisiruošiu doh.gif Realiai viskas geriau atrodo....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2011 06 16, 20:44)
Vis ruošiaus nufotografuoti savo šokoladinį muilą ir jo pakuotę ir prisiruošiau tik šį vakarą. Nuotraukos tragiškos, reiks perfotografuot, kai vėl kada nors prisiruošiu  doh.gif Realiai viskas geriau atrodo....
user posted image

Labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
agee, labai gražu wink.gif Man štampas patinka. Aš irgi noriu pasigaminti, bet niekaip neprisiruošiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evah: 16 birželio 2011 - 20:07
QUOTE(Evah @ 2011 06 16, 21:06)
agee, labai gražu wink.gif Man štampas patinka. Aš irgi noriu pasigaminti, bet niekaip neprisiruošiu.

Jei ne paslaptis, kaip galima štampą pasidaryti? blush2.gif
Atsakyti
Jokios paslapties - aš va planuoju užsisakyti pas ką nors, kad pagamintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2011 06 16, 20:44)
Vis ruošiaus nufotografuoti savo šokoladinį muilą ir jo pakuotę ir prisiruošiau tik šį vakarą. Nuotraukos tragiškos, reiks perfotografuot, kai vėl kada nors prisiruošiu  doh.gif Realiai viskas geriau atrodo....



pakuote thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu pasiguosti unsure.gif
Šiandien sulaukiau siuntinuko su visokiais milteliais: dumblių, burokėlių, pasukų, ramunėlių ir kitais pagerinimais. Jau taip įsisvajojau, prisiskaičiavau ką virsiu, pasiruošiau, o svarstyklės- neįsijungia doh.gif . Pakeičiau elementus- neveikia doh.gif . Apvažiavau elektronikos parduotuves- ten visos tik po gramą mažiausiai sveria doh.gif . Tai skubiai sėdau prie kompo, užsisakiau kitas, bet atkeliaus tik kitą savaitę, o mano gėrybės taip akis bado verysad.gif .
Atsakyti
Aš neturiu svarstyklių, kurios dešimtosiom gramo dalim sveria, naudoju, kurios kas gramą sveria.
Atsakyti
QUOTE(agee @ 2011 06 17, 16:02)
Aš neturiu svarstyklių, kurios dešimtosiom gramo dalim sveria, naudoju, kurios kas gramą sveria.

Aš taip pat drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 06 17, 16:44)
Aš taip pat drinks_cheers.gif

Aš gaminuosi kremukus, tai prireikia ir 0,1 tikslumo, ir tiksliau. Nors daug ką galima atmatuoti mililitrais, matavimo šaukšteliais, bet ne viską mirksiukas.gif .
Ir muilo gamybai norėjau tikslumo, nors aišku, pusės gramo paklaida nieko blogo nepadarytų.
Atsakyti