Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas

QUOTE(popcornas @ 2013 02 02, 03:35)
Pvz as megstu kai namie sedziu vakare isijungti sviesas, kad butu laaabai sviesu, tiesiog man taip patinka smile.gif Taciau mano draugui tai labai nepatinka, jam vakare norisi priblesusio, romantisko apsvietimo.


thumbup.gif
Labai svarbu sau aiškiai pasakyti ko nori. Nes vieniem tikrai norisi, kad būtų daug šviesiau nei kitiem. Yra daugybė zonų, kur reikia labai individualiai išsiaiškinti užsakovo poreikius. Bet kad reikalinga daugiau nei vienas apšvietimo taškas kambaryje, tai faktas. Nes yra kuriamos atskiros scenos, įvairiai nuotaikai ir poreikiams 4u.gif
Atsakyti
O gal kas apie miegamojo apsvietima gali mane apsviesti smile.gif Galvoju daryti viena dideli sviestuva lubose, ir prie lovos 2 sieninius. Nors man labiau patinka ta svelni sviesa is lubose pasleptu sviestuvu nei viena kabanti lempa. Tai 3 lygiu apsvietimo turbut nereikia miegamajam, tik jei pvz, daryt ta paslepta, tai kiek ju daryt? Per 2 sienas lygiagreciai turbut bus tamsoka? Kambarys nedidelis, ~16kv.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 02 05, 14:30)
O gal kas apie miegamojo apsvietima gali mane apsviesti smile.gif Galvoju daryti viena dideli sviestuva lubose, ir prie lovos 2 sieninius. Nors man labiau patinka ta svelni sviesa is lubose pasleptu sviestuvu nei viena kabanti lempa. Tai 3 lygiu apsvietimo turbut nereikia miegamajam, tik jei pvz, daryt ta paslepta, tai kiek ju daryt? Per 2 sienas lygiagreciai turbut bus tamsoka? Kambarys nedidelis, ~16kv.


Mes neseniai įsirenginėjome butą, visus darbus suplanuoti ir įgyvendinti padėjo architektė. Miegamaje darėme trijų lygių apšvietimą: viena lempa ant lubų, kitos trys lemputės lubose palei sieną (ne hologenai, o tokios nedidės lemputės ant lubų, šviečiančios švelnia, neįkyria šviesa) ir dvi kempos prie lovos ant sienos. Kadangi mūsų miegamasis mažesnis nei 16 kv., tai šviesos daug, bet visus apšvietimus naudojame atskirai, priklausomai nuo poreikio. Kai įsirenginėjome, galvojau, kad per daug bus lempų tokiame nedideliame kambaryje, bet dabar tikrai nesigailiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 02 05, 15:30)
O gal kas apie miegamojo apsvietima gali mane apsviesti smile.gif Galvoju daryti viena dideli sviestuva lubose, ir prie lovos 2 sieninius. Nors man labiau patinka ta svelni sviesa is lubose pasleptu sviestuvu nei viena kabanti lempa. Tai 3 lygiu apsvietimo turbut nereikia miegamajam, tik jei pvz, daryt ta paslepta, tai kiek ju daryt? Per 2 sienas lygiagreciai turbut bus tamsoka? Kambarys nedidelis, ~16kv.


Būtinai pasidarykit:
1. Apšvietimą prie lovos. Šviestuvai gali būti sieniniai, gali būti pastatomi ant spintelės.
2. Jei patinka paslėptas apšvietimas, pasidarykit jį. O kurioje sienoje daryti, reikia jau į jūsų plana žvilgterėti, ką išakcentuoti.
3. Centrinis šviestuvas kaip ir nebūtinas. Na kartais jis būna tiesiog gražus ir norisi jį pasikabinti.
4. Dar kartais prie drabužių spintos montuojame šviestuvus, kad atsidarius spintą nebūtų tamsu.
Galit kokį gražų pastatomą šviestuvą ant palangės ar komodos pasistatyti, ar toršerią, jei kokį minkštą krėslą turite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sanndrute @ 2013 02 05, 15:50)
Kai įsirenginėjome, galvojau, kad per daug bus lempų tokiame nedideliame kambaryje, bet dabar tikrai nesigailiu smile.gif


Kad niekad nebūna per daug, juk varijuoji pagal poreikį ir nuotaiką, na nebent tikrai jau daug prisimuontuoji šviestuvų....
Atsakyti
Sveikos mergaitės,
aš irgi suku galvą dėl apšvietimo. Svetainę kolkas atidėjau į šalį, perėjau prie miegamojo. Miegamasis nedidelis, 13.5 kv. Numatytas apšvietimas prie lovos. O dėl kito tai nžn. Nes lubos bus šlaitinės. Pakabinamas kaip ir netiktų greičiausiai. Tai lieka paslėptas. Tik nesumąstau kur jį daryt. Gaila neturiu foto butent to kambario apie kuri sneku, bet cia kazkiek matos.
Pats galutinis kambarys, kur matosi prancuziskas balkonelis ir langas taip auksciau.
user posted image


O cia tas pats kambarys desiniau :
user posted image

Gal kas pasidalins mintimis. Butu didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Loora reikėtų planelio su baldais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Astuliukas @ 2013 02 06, 13:14)
Loora reikėtų planelio su baldais  mirksiukas.gif

Kambaryje numatyta tik lova, galvugalis ten prie tos sienos kur langas aukstai. Ir spintutes prie lovos. Bus atskira drabuzine, tai spintu nereikia. Idomu kuom reikes dengti ta langeli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanndrute @ 2013 02 05, 15:50)
Mes neseniai įsirenginėjome butą, visus darbus suplanuoti ir įgyvendinti padėjo architektė. Miegamaje darėme trijų lygių apšvietimą: viena lempa ant lubų, kitos trys lemputės lubose palei sieną (ne hologenai, o tokios nedidės lemputės ant lubų, šviečiančios švelnia, neįkyria šviesa) ir dvi kempos prie lovos ant sienos. Kadangi mūsų miegamasis mažesnis nei 16 kv., tai šviesos daug, bet visus apšvietimus naudojame atskirai, priklausomai nuo poreikio. Kai įsirenginėjome, galvojau, kad per daug bus lempų tokiame nedideliame kambaryje, bet dabar tikrai nesigailiu smile.gif

Jau ir as linkstu prie 3 lygiu apsvietimo. Nes nesinori pamazinti sviesos. Aisku, gal miegamajam daug ir nereikia, bet geriau sviesiau nei tamsiau biggrin.gif

QUOTE(Astuliukas @ 2013 02 06, 10:45)
Būtinai pasidarykit:
1. Apšvietimą prie lovos. Šviestuvai gali būti sieniniai, gali būti pastatomi ant spintelės.
2. Jei patinka paslėptas apšvietimas, pasidarykit jį. O kurioje sienoje daryti, reikia jau į jūsų plana žvilgterėti, ką išakcentuoti.
3. Centrinis šviestuvas kaip ir nebūtinas. Na kartais jis būna tiesiog gražus ir norisi jį pasikabinti.
4. Dar kartais prie drabužių spintos montuojame šviestuvus, kad atsidarius spintą nebūtų tamsu.
Galit kokį gražų pastatomą šviestuvą ant palangės ar komodos pasistatyti, ar toršerią, jei kokį minkštą krėslą turite  smile.gif
Papildyta:
Kad niekad nebūna per daug, juk varijuoji pagal poreikį ir nuotaiką, na nebent tikrai jau daug prisimuontuoji šviestuvų....

Aciu uz naudingus ir aiskius patarimus.
Miegamasis musu stai toks. Ir skirtingom spalvom nupiesiau atskirus apsvietimus. Gal galima kazkaip ismaniau ta paslepta apsvietima isdelioti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2013 02 06, 13:52)
Kambaryje numatyta tik lova, galvugalis ten prie tos sienos kur langas aukstai. Ir spintutes prie lovos. Bus atskira drabuzine, tai spintu nereikia. Idomu kuom reikes dengti ta langeli  g.gif

GAl kas turit kokiu minciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loora @ 2013 02 07, 21:51)
GAl kas turit kokiu minciu  4u.gif


Siulyciau imontuoti apsvietima mazdaug metras nuo tos sienos, kuri pries langa. Virs galvugalio net nedeciau. Pas mus panasus isplanavimas,tik langas sone.
Atsakyti
Neblogas straipsnis apie apšvietimą smile.gif

http://lzinios.lt/Na...rabanga-taupyti
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2013 02 08, 11:58)
Siulyciau imontuoti apsvietima mazdaug metras nuo tos sienos, kuri pries langa. Virs galvugalio net nedeciau. Pas mus panasus isplanavimas,tik langas sone.

Cia Jus turit omeny sieną, kuri yra priešais tą prancuziska balkoneli?
Atsakyti