Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas

QUOTE(Barboraaa @ 2011 08 28, 09:53)
g.gif man keista,kad nera brangu,gal ten ne litais, o kas supainiota? Palyginus su tuo kuo kiti prekiauja. Gal kas pirkot iš ten?


tikrai ne litais smile.gif ten ir parasyta, kad - doleriais.. Jeiu ko nors nesupainiojau- ten isparduotuve JAV. Bet gal kas is internetiniu parduotuviu uzsakineja, gali ir tiksliau papasakoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrapo: 28 rugpjūčio 2011 - 17:28
QUOTE(Ausrapo @ 2011 08 28, 17:27)
tikrai ne litais smile.gif ten ir parasyta, kad - doleriais.. Jeiu ko nors nesupainiojau- ten isparduotuve JAV. Bet gal kas is internetiniu parduotuviu uzsakineja, gali ir tiksliau papasakoti g.gif

Pas mane vistiek litais rodo doh.gif dėkui. 4u.gif
Atsakyti
man irgi aktuali tema sviestuvu .
nu juos issirinkt kaip sunku doh.gif o norisi ydomiu ...
buvau radus labai neblogu uzsienio el parduotuvej vienoj .ale gi adreso neuzsirasiau ir nebeatgaminu .gal kas uzmatet kur - citrina perpjauta -lubinis sviestuvas.nu grozis neispasakytas
Atsakyti
QUOTE(Barboraaa @ 2011 08 28, 08:53)
g.gif man keista,kad nera brangu,gal ten ne litais, o kas supainiota? Palyginus su tuo kuo kiti prekiauja. Gal kas pirkot iš ten?


Juk raso kainas litais mirksiukas.gif Arba paspaudus US puslapi - doleriais. nepamirskit dar shipingas, taxai ir muitas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki , gal žinot kas Kaune gali nebrangiai paprojektuoti apšvietimą svetainei ir koridoriui. Koridorius ilgokas, norisi naktinio apšvietimo, bet nesinorėtų padaryti "lėktuvų nusileidimo taką".
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 08 30, 12:06)
Juk raso kainas litais mirksiukas.gif  Arba paspaudus US puslapi - doleriais. nepamirskit dar shipingas, taxai ir muitas mirksiukas.gif

biggrin.gif bandėm vakar,tai kaip paskaičiavo 700 su trupučiu gavosi doh.gif už tiek tai ir čia rasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2011 08 30, 13:06)
Juk raso kainas litais mirksiukas.gif  Arba paspaudus US puslapi - doleriais. nepamirskit dar shipingas, taxai ir muitas mirksiukas.gif


o svarbiausiai nepamirskit,kad elektros itampa US ir LT skiriasi 4u.gif Todel pries perkant reiktu issiaiskinti ar tiks 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
Nerealūs toršeriukai smile.gif


user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
reikia patarimo.kaip apsviest siena, ant kurios bus sukabinta daug nuotrauku.esme tame, kad siena labai didele- per 2 aukstus, prie laiptu...jei apsvietima daryt virsuj- apacia tamsi, kazkur per viduri bra sukist- vaizdas netas bus...siena alia tokia(tik gabaritu kitu):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2011 08 30, 14:40)
Sveiki , gal žinot kas Kaune gali nebrangiai paprojektuoti apšvietimą svetainei ir koridoriui. Koridorius ilgokas, norisi naktinio apšvietimo, bet nesinorėtų padaryti "lėktuvų nusileidimo taką".


man ir galvos skausmas kolidoriaus apsvietimas doh.gif nenoriu pakabinamu lubu, noriu kazkokiu graziu minimaliu sviestuvu, kokiu palei lubas, ar taip kazko g.gif reikia vedzioti elektra, kad galetume kviesti meistrus dazyti sienas ir uzbaigti juoduosius darbus.
Atsakyti
Snail,

Mes irgi tokioje pačioje situacijoje su koridoriaus apšvietimu doh.gif jis pas mus gana ilgas ir gale užsisuka. Kokius variantus svarstote? gal galite pasidalinti idėjom? ax.gif Mes dar kol kas be jokio varianto.

Dėkui
Atsakyti
QUOTE(Alancius @ 2011 11 08, 19:44)
Snail,

Mes irgi tokioje pačioje situacijoje su koridoriaus apšvietimu  doh.gif  jis pas mus gana ilgas ir gale užsisuka. Kokius variantus svarstote? gal galite pasidalinti idėjom?  ax.gif  Mes dar kol kas be jokio varianto.

Dėkui


zinau, tik tai kad darysime jungiklius abiejuose galuose, ta prasme ieinant uzdegam sviesa, o gale isjungiam, kad nereiktu vaikstinet po tamsa, uzgesinus sviesa.
Atsakyti