Įkraunama...
Įkraunama...

Apšvietimas

QUOTE(ronikea @ 2011 11 17, 16:59)
Inga_, pirkau šviestuvą iš šios internetinės parduotuvės http://www.e-sviestuvai.lt, likau labai patenkinta, pakankamai greitai pristatė (per paštą), po to dar paskambino pasitikslinti ar viskas tvarkoj, ar nesudužęs, ar nėra kokio broko... Be to atsiskaičiau atsiimdama prekę, tai ta rizika kiek mažesnė dėl apgavysčių. smile.gif


Aš tai nedrįsau ten pirkt internetu, tai nukeliavom su savuoju "homo sapiens" į jų šviestuvų saloną... O varge, geriau jau būčiau internetu pirkus arba viena ėjusi tongue.gif Kai pamatė mano brangusis ten tų visokių "žaisliukų" - LED'ų, distancinių pultelių, šviesinių laidelių... Bet užtat parduotuvės vadovė saldainiais pavaišino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2011 11 09, 13:50)
Aciu  4u.gif  apie tai ir galvoju - lubinius sviestuvus, galiu nufotografuoti kolidoriu, bet nelabai kas ten matosi, nes remontas tik dar pradedamas, zinau, tik kad noriu kazko minimalaus, modernaus. va idomu kur yra lubiniu idomiu sviestuvu  g.gif


Gal patiktų:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
o kokios kainytes siu sviestuvu?

user posted image

user posted image

Atsakyti
Sveikos,gal zinot Kaune kur didesnis butu pasirinkimas visokiu halogeniuku,ieskau i vonia ir virtuve ka nors idomesnio ax.gif
Atsakyti
sveikos. beveik baigiam susitvarkyti virtuve...daug smulkmenu dar liko, bet va didziausias galvosukis liko apsvietimas valgomojoj dalyje ir virs stalo doh.gif galva nebeisnesa doh.gif imetu fotkes...ten daugiau yra,kad bendra vaizda pamatytumet. gal kokiu patarimu turit g.gif
Virtuve
Atsakyti
gal kas gali rekomenduoti taupu sviestuva kuriuo butu galima apsviesti nakties metu dideli plota kaip arkinis sandelys
Atsakyti
Ka grazaus/idomaus kabinate i vonia/WC? smile.gif
Atsakyti
Ar halogenines lemputes daug ima elektros? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eljerny @ 2012 01 22, 18:51)
Ka grazaus/idomaus kabinate i vonia/WC?  smile.gif


Ir man labai aktualu butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jova @ 2012 01 23, 19:00)
Ir man labai aktualu butu 4u.gif


Ruggiu kompanija siulo dušo formos šviestuvus:

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šviesos idėja: 24 sausio 2012 - 11:32
QUOTE(Šviesos idėja @ 2012 01 24, 11:31)
Ruggiu kompanija siulo dušo formos šviestuvus:


Megstu neiprastus daiktus, bet sis ne schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 24 sausio 2012 - 11:38
QUOTE(Šviesos idėja @ 2012 01 24, 13:31)
Ruggiu kompanija siulo dušo formos šviestuvus:

user posted image
user posted image



kažin kiek jisai šviesos duoda g.gif
Atsakyti