Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

Man parode po 10 min II kai buvo like 4 dienos iki mm.
Atsakyti
Sveikos merginos,

pasakykite man ar man vaidenasi, ar yra antras brūkšniukas unsure.gif bet aš jį matau, net per porą metrų stovėdama.. pasidariau šįryt EasyCup testą, pirmomis minutėmis nieko neužmačiau, tai pažiūrėjau į laikrodį, kad po 10 minučių dar patikrinti ir patikrinu ir matau vaiduoklį, galvoju akyse aptemo... ištraukiau net juostelę iš puodelio, bet ten tikrai antra linija matosi...

paskutinės mmm buvo rugpjūčio 4 d., rugpjūčio 15 d. buvo nesaugūs lytiniai santykiai, kitos mmm turėtų būti pirmadienį-antradienį.. ar įmanoma, kad testas rodo nėštumą, ar tikrai man akyse aptemo? unsure.gif nufotografavau su telefonu, tuoj pažiūrėsiu kaip įdėti čia nuotrauką..
Papildyta:gal kas žinote kaip iš kompo įkelti nuotrauką čia?
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Garbanele*: 25 rugpjūčio 2011 - 08:22
QUOTE(*Garbanele* @ 2011 08 25, 08:21)
Sveikos merginos,

Rodo, tikrai rodo, sveikinam drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2011 08 25, 11:12)
Rodo, tikrai rodo, sveikinam  drinks_cheers.gif

Niu gal dar variantas, kad mums abiems vaidenasi unsure.gif lotuliukas.gif negaliu tuo patikėti.. tai dar gal netikėsiu.. reiks rytoj testą pakartoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Garbanele* @ 2011 08 25, 10:21)
Sveikos merginos,

pasakykite man ar man vaidenasi, ar yra antras brūkšniukas  unsure.gif bet aš jį matau, net per porą metrų stovėdama.. pasidariau šįryt EasyCup testą, pirmomis minutėmis nieko neužmačiau, tai pažiūrėjau į laikrodį, kad po 10 minučių dar patikrinti ir patikrinu ir matau vaiduoklį, galvoju akyse aptemo... ištraukiau net juostelę iš puodelio, bet ten tikrai antra linija matosi...

paskutinės mmm buvo rugpjūčio 4 d., rugpjūčio 15 d. buvo nesaugūs lytiniai santykiai, kitos mmm turėtų būti pirmadienį-antradienį.. ar įmanoma, kad testas rodo nėštumą, ar tikrai man akyse aptemo?  unsure.gif nufotografavau su telefonu, tuoj pažiūrėsiu kaip įdėti čia nuotrauką..
Papildyta:gal kas žinote kaip iš kompo įkelti nuotrauką čia?
Papildyta:
user posted image


Ir as manyciau, kad kuo puikiausiai matosi! sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba ryta,
Atejau vel pasidalinti nezinomybes beda smile.gif pries 1,5 sav rasiau kad gadinu testukus,nors iki mm buvo like 5 d,paskui 3 ir tt. Testai neigiami. Iki mm sugadinti 6 ar 7 smile.gif) savijauta kuzdejo kad kazkas ne taip,pilvo putimas,krutines skausmas,mieguistumas. Ytariau kad galejo uzkibt nes per vaisingas dienas abaigem pagal instrukcijas viska smile.gif dabar mm veluoja jau 4 dienos jei imsim cikla 31 dienos,nors mano ciklas 29-30d. Testas neigiamas ir si ryt. Pamaudzia pilva kaip pries mm,bet praeina,vel kartais pamaudzia.. kas cia per biesas m?

Papildyta:
QUOTE(Gintare1987 @ 2011 08 25, 10:10)
Ir as manyciau, kad kuo puikiausiai matosi! sveikinu  mirksiukas.gif

Matau ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Garbanele* @ 2011 08 25, 10:21)
Sveikos merginos,

pasakykite man ar man vaidenasi, ar yra antras brūkšniukas  unsure.gif bet aš jį matau, net per porą metrų stovėdama.. pasidariau šįryt EasyCup testą, pirmomis minutėmis nieko neužmačiau, tai pažiūrėjau į laikrodį, kad po 10 minučių dar patikrinti ir patikrinu ir matau vaiduoklį, galvoju akyse aptemo... ištraukiau net juostelę iš puodelio, bet ten tikrai antra linija matosi...

paskutinės mmm buvo rugpjūčio 4 d., rugpjūčio 15 d. buvo nesaugūs lytiniai santykiai, kitos mmm turėtų būti pirmadienį-antradienį.. ar įmanoma, kad testas rodo nėštumą, ar tikrai man akyse aptemo?  unsure.gif nufotografavau su telefonu, tuoj pažiūrėsiu kaip įdėti čia nuotrauką..
Papildyta:gal kas žinote kaip iš kompo įkelti nuotrauką čia?
Papildyta:
user posted image

as matau grazu vaiduokliuka,tyliai sveikinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2011 08 25, 14:09)
Laba ryta,
Atejau vel pasidalinti  nezinomybes beda smile.gif pries 1,5 sav rasiau kad  gadinu testukus,nors iki mm buvo like 5 d,paskui 3 ir tt. Testai neigiami. Iki mm sugadinti 6 ar 7 smile.gif)  savijauta kuzdejo kad kazkas ne taip,pilvo putimas,krutines skausmas,mieguistumas. Ytariau kad galejo uzkibt nes per vaisingas dienas  abaigem pagal instrukcijas viska smile.gif dabar mm veluoja jau 4 dienos jei imsim cikla 31 dienos,nors mano ciklas 29-30d. Testas  neigiamas ir si ryt. Pamaudzia pilva kaip pries mm,bet praeina,vel kartais pamaudzia.. kas cia per biesas m?

Niu kartais testukai nerodo kurį laiką, kiek esu skaičiusi, šiaip jei mmm vėluoja, o NT nerodo, tai siūlau kraujo tyrimą pasidaryti, jis tikrai jau mmm vėluojant 100 % pasakys ar yra nėštumas, ar ne.. linkiu, kad viskas toliau būtų pagal planus ir instrukcijas 4u.gif

QUOTE(Gintare1987 @ 2011 08 25, 12:10)
Ir as manyciau, kad kuo puikiausiai matosi! sveikinu  mirksiukas.gif

QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2011 08 25, 14:09)
Matau ir as  smile.gif

QUOTE(angel08 @ 2011 08 25, 14:51)
as matau grazu vaiduokliuka,tyliai sveikinu wub.gif

Niu aš dar netikiu, kad galiu būti nėštukė.. bet dėkui už gražius žodžius.. ax.gif bet blyn ryte įdėjus fotkę tikėjausi atsakymo, kad niekas nieko nemato ir nustočiau įsivaizdinti lotuliukas.gif o pasirodo visi mato ir akinių neprašo lotuliukas.gif niu jei testas pasitvirtins, tai pagirsiu EasyCup kaip anksti parodžiusi teigiamą atsakymą, o jei ne, tai barsiu, kad vaiduokliauja be reikalo unsure.gif
ech.. dar tik pusę aštuonių, bet norisi eiti miegoti, kad greičiau rytas ateitų lotuliukas.gif turiu jau testą laukiantį išbandymų ax.gif
Atsakyti
Garbanele sveikinu dar karta 4u.gif o pas mus uk nedaro tyrimo kraujo sad.gif laukiu..mm arba nezinau ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare1987 @ 2011 08 25, 12:10)
Ir as manyciau, kad kuo puikiausiai matosi! sveikinu  mirksiukas.gif

Labutis.Nu as tai kol kas nieko nematau.Matau tik viena juostele.Nes ta kita alia juostele ta kur is kaires puses,bet ten ne juostele,o testo medziageles priklijavimo vieta.Taip kad kol kas nesveikinu,o laukiam jau ryskesniu vaiduokliukuGarbanele 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ryto rasa*: 25 rugpjūčio 2011 - 19:20
QUOTE(*Ryto rasa* @ 2011 08 25, 20:19)
Nes ta kita alia juostele ta kur is kaires puses,bet ten ne juostele,o testo medziageles priklijavimo vieta.


Niu tiek gal dar atskiriu tongue.gif lotuliukas.gif pas mane vaiduoklis dešinėje, ne kairėje pusėje smile.gif (bet vadinasi jo nematai smile.gif ) niu žiūrėsim kaip ryt bus.. sveikinti tai dar anksti tikrai ax.gif
Atsakyti
o man vel uzeina skausdet pilvo apacia, labiau kairiam sone, hmm kas cia darosi sad.gif mm tokios nenormalios ateina, ar jau man galas arteja g.gif
Atsakyti