Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima daryti nėštumo testą?

Labas rytas smile.gif
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2011 08 26, 00:03)
o man vel uzeina skausdet pilvo apacia, labiau kairiam  sone, hmm kas cia darosi sad.gif mm tokios nenormalios ateina, ar jau man galas arteja   g.gif

Niu jei mmm neateina, tai gal nestuke.gif patirties neturiu, bet kiek žinau, tai būna kad ir šoną paskauda ir pilvą mausti pradeda... nors aišku gali būti ir kas nors kito... niu bet jei sąžiningai pagal instrukcijas, tai gal ir užkibo 4u.gif

Papildyta:
Niu va šiandien išbandžiau antrą Easy Cup testuką, tai šiandien stebėjau ir juostelę vaiduoklinę jau įžiūrėjau apie 4 minutę.. bet vaiduoklis unsure.gif

nuėmiau visus priklivajimo elementus, kad netyčia ne ten juostelės nematytumėte smile.gif aš matau savo vaiduoklius.. ir turiu juos jau du.. žiūrėsim kas bus ryt blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Garbanele*: 26 rugpjūčio 2011 - 08:15
QUOTE(*Garbanele* @ 2011 08 26, 09:14)
Papildyta:
Niu va šiandien išbandžiau antrą Easy Cup testuką, tai šiandien stebėjau ir juostelę vaiduoklinę jau įžiūrėjau apie 4 minutę.. bet vaiduoklis unsure.gif

nuėmiau visus priklivajimo elementus, kad netyčia ne ten juostelės nematytumėte smile.gif aš matau savo vaiduoklius.. ir turiu juos jau du.. žiūrėsim kas bus ryt blush2.gif



yra yra tie vaiduokliukai wub.gif o kada mm diena? testai ryskus buna tik jau po jos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dain@ra @ 2011 08 26, 09:19)
yra yra tie vaiduokliukai  wub.gif o kada mm diena? testai ryskus buna tik jau po jos  ax.gif

blush2.gif mmm tai pirmadienį (arba antradienį) ax.gif tai dabar iki tol vien į vaiduoklius žiūrėsiu.. blush2.gif o įdomu kam nors Easy Cup yra pamelavęs ir rodęs vaiduoklius, nors nieko nebuvo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Garbanele* @ 2011 08 26, 09:27)
blush2.gif mmm tai pirmadienį (arba antradienį) ax.gif tai dabar iki tol vien į vaiduoklius žiūrėsiu.. blush2.gif o įdomu kam nors Easy Cup yra pamelavęs ir rodęs vaiduoklius, nors nieko nebuvo?  ax.gif


Šiandien tikrai aiškiai matyti vaiduokliukas 4u.gif Sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Garbanele vaiduokliukai ryskeja smile.gif woohoo smile.gif
O as vis dar pasimetus,kodel testai nerodo? sad.gif nieko nera turbut reiskia,bet. kazkokia nuojauta kuzda kad yra,ir jausmas toks...
Atsakyti
Vakar dariausi dieną testuką juostelę ameritek tai parodė II, o šiandien ryte - II . Žodžiu, likau nesupratusi, ar esu nestuke.gif, nes maniau, kad šiandien turi būti ryškesnis nei vakar... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalnuose @ 2011 08 26, 17:34)
Vakar dariausi dieną testuką juostelę ameritek tai parodė II,  o šiandien ryte - I. Žodžiu, likau nesupratusi, ar esu  nestuke.gif, nes maniau, kad šiandien turi būti ryškesnis nei vakar...  g.gif

o mm veluoja jau?
Atsakyti
Dabar 23 CD, o mano ciklas nuo 26 iki 30 blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalnuose @ 2011 08 26, 20:41)
Dabar 23 CD, o mano ciklas nuo 26 iki 30  blush-anim-cl.gif


taip anksti parode g.gif , ryt ryta pakartociau jusu vietoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2011 08 26, 22:55)
taip anksti parode  g.gif , ryt ryta pakartociau jusu vietoj  blush2.gif



Aš ir šiek tiek nustebau, kad gan anksti parodė, tačiau mano ovuliacijos būna iškart po mmm, tai, matyt, nėra jau taip ir ko stebėtis biggrin.gif
Pirmąjį nestuke.gif man irgi anksti parodė, tačiau tada testų nekartojau, tad ir nerimauti nepradėjau, kaip dabar.
Atsakyti
QUOTE(Kalnuose @ 2011 08 26, 21:20)
Aš ir  šiek tiek nustebau, kad gan anksti parodė, tačiau mano ovuliacijos būna iškart po mmm, tai, matyt, nėra jau taip ir ko stebėtis  biggrin.gif
Pirmąjį  nestuke.gif man irgi anksti parodė, tačiau tada testų nekartojau, tad ir nerimauti nepradėjau, kaip dabar.

tada belieka sveint biggrin.gif 4u.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalnuose @ 2011 08 26, 19:34)
Vakar dariausi dieną testuką juostelę ameritek tai parodė II,  o šiandien ryte - I. Žodžiu, likau nesupratusi, ar esu  nestuke.gif, nes maniau, kad šiandien turi būti ryškesnis nei vakar...  g.gif

Niu tai gal iš vakaro daug skysčių prisigėrei ax.gif arba gal kokį kitą testą bandei? gal mažiau jautrus? ax.gif

QUOTE(ulyte ir mamyte @ 2011 08 26, 22:55)
taip anksti parode  g.gif , ryt ryta pakartociau jusu vietoj  blush2.gif

niu jei pagal ciklo dienas, tai ir man anksti vaiduokliauja 22 CD pirmas vaiduoklis, antras vaiduoklis 23 CD, trečias šiandien lotuliukas.gif - 24 CD, rytoj testo nedarysiu (užteks trijų vaiduoklių kolekcijos blush2.gif ), o pirmadienį jau teoriška mmm diena... tai padarysiu, jei mmm nebus, gal bus ryškus bigsmile.gif o šiaip jei ciklas neilgas, ir juolab jei žino, kad ovuliacija pradžioje, tai tikrai manau, kad gali jau rodyti... aš tai apie ovuliacija tik pagal tąsias išskyras žinau.. testukų niekada nesu bandžiusi daryti, turbūt dėl to, kad dar lialiuko specialiai neplanuoju ax.gif
Atsakyti