Įkraunama...
Įkraunama...

Nida

QUOTE(FoxLady @ 2011 06 23, 08:56)
Dviese vaziuojant 66Lt? Brangu doh.gif Bet taip nesinori i ta Palanga... ax.gif

Galiu pradžiuginti biggrin.gif - ne 66 Lt, o 62,9, nes už vairuojantį nereikia atskirai mokėti, o į Palangą, pritariu, tikrai nevažiuočiau.
Atsakyti
Laba diena,
Sakykit o kokie atsiliepimai apie poilsio namus "Zundelė" Nidoje? Ar ten tinkama vieta poilsiauti su vaikais? g.gif
Ir įdomu, kaip ten kainos ir kokybės santykis?


Būčiau dėkinga už info. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitcka: 26 birželio 2011 - 14:57
QUOTE(gitcka @ 2011 06 26, 15:56)
Laba diena,
Sakykit o kokie atsiliepimai apie poilsio namus "Zundelė" Nidoje? Ar ten tinkama vieta poilsiauti su vaikais? g.gif
Ir įdomu, kaip ten kainos ir kokybės santykis?
Būčiau dėkinga už info. ax.gif

Aš irgi ieškau kambario dviems Nidoje rugpjūčio pradžiai, tai radau apie Zundą tokius atsiliepimus http://www.skundai.lt/?id=5759. Ta Zundelė manau būtų panašiai, jei ne blogiau.
Esu buvusi Nidos kempinge, neskaitant, kad reikia miegoti palapinėje, tai ten sąlygos tikrai geros (dušai, tualetai, man fotoaparatą pakrovė, puodą net paskolino arbatai ar dešrelėms išsivirti). Jau geriau ten. Gaunasi apie 80 lt dviems parai su mašina.
Atsakyti
QUOTE(Tic-Tac @ 2011 06 27, 19:42)
Gal kazka  galite rekomenduoti, jaunai, besilaukianciai porai. Dviviecio kambariukio, su visais patogumais. Svarbiausia kad butu ramybe,l kad nebutu po langais vakareliu ir ttt


siaip Nidoje retai vakareliu po langais pasitaiko ax.gif
o jei nebutina is anksto uzsisakyti, tai ten visada atvaziavus i Nida iki kokios 1 val gali pasiskambinti ar nueiti Nidos kulturos ir turizmo INFO centro numeriukai +370 469 52827,
+370 469 52347.
mes buna nuvaziuojam ir visada issirenkame mums tinkama varianta.Visada pagelbsti 4u.gif
Atsakyti
o as uzrezervavau Zuvedroj savaitele smile.gif buvau pernai ten, patiko.
man rodos siais metais kainos isaugo siek tiek. bet pavyko gauti kambariuka dviem uz 80lt. su balkonu ir be kriaukles.
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti ar ką pasiūlyti 4u.gif
Rugpjūčio mėn norime keturioms dienoms (trims naktims) palikti mašiną Klaipėdoje ar šalia jos (keltu Neringon važiuosime dviračiais). Gal žinote, koks būtų pigiausias saugus variantas? Gal kas už priimtiną mokestį pasiūlyt savo pvz nuosavo kiemo "parkavimo paslaugą"?

Gal kas žino: ar Neringoje, apart Nidos kempingo, dar yra kokių variantų apsistot su kemperiu/prikabinau nameliuu? Gal įmanoma tartis privačioje teritorijoje (tik kaip tada su visais pasijungimais)? Svarstau ateičiai.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 06 30, 22:26)
Gal kas žino: ar Neringoje, apart Nidos kempingo, dar yra kokių variantų apsistot su kemperiu/prikabinau nameliuu? Gal įmanoma tartis privačioje teritorijoje (tik kaip tada su visais pasijungimais)? Svarstau ateičiai.. ax.gif

apart nidos nėra. bet esu mačiusi, kaip stovi juodkrantėje prie bažnyčios toj aikštelėj ir prie prieplaukos kemperiai, bet kaip su pasijungimais nežinau.
Atsakyti
įdomu, o jei tose pajūrio aikštelėse laikyt?
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 06 30, 09:16)
o as uzrezervavau Zuvedroj savaitele smile.gif  buvau pernai ten, patiko.
man rodos siais metais kainos isaugo siek tiek. bet pavyko gauti kambariuka dviem uz 80lt. su balkonu ir be kriaukles.



o kaip ten toj Zuvedroj aplinka(nera tarybiniu laiku)?ar yra TV kambariuose, ir dar gal zinot ar yra kambariu su dusu ir WC?
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2011 07 04, 12:44)
nes ka randi internete tai kaina 130-150 rolleyes.gif

Tai čia dar normali kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 07 04, 12:06)
Tai čia dar normali kaina g.gif


na nemanau , kad uz vienvieti normali kaina, kambarys paprastas, butu lova tik , dusas su wc atskirai smile.gif
dabar butai naujai irengti 4 vietu 130-150, tai manau uz kambari tikrai daug.aisku jei kambarys 3-4 vietu tada normalu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile999: 04 liepos 2011 - 18:41
QUOTE(vile999 @ 2011 07 04, 19:40)
dabar butai naujai irengti 4 vietu  130-150, tai manau uz kambari tikrai daug.aisku jei kambarys 3-4 vietu tada normalu smile.gif


Imkit kompaniją ir nuomokitės pigų butą wink.gif
Beje, keturviečių naujai įrengtų butų už 130 lt Neringoj kažkaip nepastebėjau...Kainos nuo 150 g.gif
Atsakyti