Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(laurinute @ 2011 06 21, 18:18)
Klausiu jusu nuomones jei prie visu dovaneliu sveciams padaryti ir prideti raktu pakabuka is raideliu dideliu pvz uzrasyti Kumai, tetai ir taip toliau kazi ar tinka taip  g.gif


Manau, visai sauni ideja 4u.gif
QUOTE(Gilaja @ 2011 06 22, 00:39)

neatidaro ir man  g.gif gal galėtumėt kontaktais pasidalinti  mirksiukas.gif


Parasiau i AZ 4u.gif

QUOTE(sidrulka @ 2011 06 22, 07:06)


tiesa, vakar dar Mb rado nupirkti tų saldainiukų- jūros akmenukų, tai manau dėsiu į tiulį ir paksui į tais dėželes, dar pridėsiu po saldianiuką su foto ir kalendroiuką

As irgi taip darysiu, dabar tik ieskau balto arba rozinio tiulio .. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglootea @ 2011 06 21, 18:50)
O kokiam mieste tau reikia? As kaune dar zinau kelias vietas


man deja Vilniuje reik blush2.gif
Jauciu teks uzsakineti kokioj Bojoloj ar dar kur, bet taip norejosi naminio unsure.gif

o rozyte superine reiks ir man pabandyti, nes jau beveik viska padariau, o laiko sociai lotuliukas.gif tai kazkaip vakarais nebeturiu ka veikti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 22, 14:05)
As radau kur balionai ir visokie niekuciai gimtadieniams sudeta mirksiukas.gif


tai vadinasi man viskas tvarkoje su rega, o toje maksej tikrai nebuvo, na reiks kitas dar pasefuoti, bet balionu salyje maciau kad tos etiketes po beveik 5 litus, bet nzn kiek ten ju, aisku viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 22, 15:17)
tai vadinasi man viskas tvarkoje su rega, o toje maksej tikrai nebuvo, na reiks kitas dar pasefuoti, bet balionu salyje maciau kad tos etiketes po beveik 5 litus, bet nzn kiek ten ju, aisku viena  g.gif

Viena maximoje mokejau 3Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2011 06 22, 15:24)
Viena maximoje mokejau 3Lt smile.gif

na aisku cia kaip sakoma skonio reikalas, o jos bent jau grazios? nes balionu saly tai tokios man pablukusios, tokios visai be isvaizdos schmoll.gif
Atsakyti
Merginos gal turite kuri padėką Krikšto tėvams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusia @ 2011 06 22, 15:14)
man deja Vilniuje reik  blush2.gif
Jauciu teks uzsakineti kokioj Bojoloj ar dar kur, bet taip norejosi naminio  unsure.gif

o rozyte superine reiks ir man pabandyti, nes jau beveik viska padariau, o laiko sociai  lotuliukas.gif tai kazkaip vakarais nebeturiu ka veikti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Gal darbo nori, bo aš apsirkovus jais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bliamba liko savaite laiko, si savaitgali isvarom i baliu tai atkrenta, vadinas lygiai savaite, pradejau ruostis pusei metu iki krikstynu, o puse darbu nepadarytu dar doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gravkyte @ 2011 06 22, 15:17)
tai vadinasi man viskas tvarkoje su rega, o toje maksej tikrai nebuvo, na reiks kitas dar pasefuoti, bet balionu salyje maciau kad tos etiketes po beveik 5 litus, bet nzn kiek ten ju, aisku viena  g.gif




o jūs nenorit užsisakyti Jums patinkančios etiketės pas mamytes, kurios maketuoja ir turi n gražių pavyzdėlių..... tai kad ir 5 lt sumokėsit, bet turėsit gražią, pagal Jūsų norus ir skonį.... kitos mamytės, net pačios išmoksta maketuoti beisruošdamos krikštynoms biggrin.gif

man dar du mėn likę, bet jau suskatau ruoštis... jau va šnd sumaketavo dėželę, vieną saldainių popieriuką, užsakiau maikutes krikšto tėvams, kraičio skrynią, taupykles seneliams... tik va jau antra diena niekaip neatsiliepia siuvinėtoja g.gif
dbr lieka visokie raštai , įsakymai, padėkos... nunerti drugeliai, na ir aišku dar daug darbelių... ai,dar laikraštukas.... bet kadangi norėsiu įtraukti gyvenimo faktus, tai dar iki kokio rugpjūčio vidurio reikia su juom ištempti... na, taip sakant rinkti info... kas ne iš gyvenimo, susirankiosiu anskčiau...

man net į kitus forumus besiruošiant krikštynoms landžioti nesinori biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 22 birželio 2011 - 16:43
o jūs pačios skaitysit nuo savęs (nuo tėvelių) kokius žodžius savo vaikui ar ne? aš galvoju ar ieškoti kokių gražių žodžių, ar šią ,,estafetę" perleisti krikšto mamai... jau pas mus už stalo tai tikrai niekas neskaitys jokių žodžių- žinau, tik kad bruks atvirukus net nepaskaitę ir tiek biggrin.gif

ir dar.... kokius senoviškus ,,zababonus" darot? na, iš tų , kur ten pastovėt ant akmens, važiuot tiesiausiu keliu, įermukšnio šakelė, palaikyt vaiką virš stalo, įdėt į batuką pinigėlį ir t.t. jau čia sakiua tikrai liepsiu krikšto mamai pasidomėt...
per pirmosios dukros krikštynas kr tėvai aplamai atvažiavo tik į ceremoniją, o virš vaičiš stalo palaikiau mergaitę pati (bet neleidau svečiams per rankas biggrin.gif )

aš galvoju susikviest svečius prieš krikštą į namus (o gal tik su krikštatėviais ir filmatorium (vyro brolio šeima) g.gif ), kad pasodint medelį, po to į bažnyčią, tada į kavinę.... o kada jūs planuojat sodint medelį- nes grįšt po bažnyčios namo, paskui vėl į kavinę, na kažkaip nežinau g.gif pasidalinkit savo mintimis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 22 birželio 2011 - 17:03
QUOTE(sidrulka @ 2011 06 22, 17:00)
* o jūs pačios skaitysit nuo savęs (nuo tėvelių) kokius žodžius savo vaikui ar ne?

** ir dar.... kokius senoviškus ,,zababonus" darot?


* nea smile.gif
** nea smile.gif

Šiandien padariau stalo korteles. Pas mane jos daugiafunkcinės biggrin.gif Stovės ant stalo kaip atvirukas, o viduje ant vienos pusės reikės įrašyt profesija, o kitoje pusėje parašyt palinkėjimą smile.gif
Dariau ant storoko lapo kad gražiai stovėtų, tačiau atspaust ant tokio nepavyko, tad teko viską rašyt ranka doh.gif Nieko, bus autentiški lotuliukas.gif
Papuošiau blizgiu drugeliu.
Gaila kad krikštynos jau šį savaitgalį, nespėsiu jau sugalvot kokių nors papuošimų su drugeliais doh.gif

Baigiau siųti kostiumėlį ir skraistę wub.gif Liko sugalvot ką vaikas devės vakare.
labai tikiuosi kad vis tik bus gražus orai, nes kitaip teks švęst su ploščiu ir botais doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpuryte: 22 birželio 2011 - 17:19
sweikos.as daug skaiciau sia tema del profesiju linkejimu ir pasizadejimu korteliu nusprendziau i wiska padaryti paprasciau tiesiog pririnkau akmenuku didesniu ir duosiu ant ju uzrasyti po silta zodeli (linkejima) ant salto akmenelio smile.gif o profesija islibdyti is modelino smile.gif o pasizadejima ant baliono ir ji paleisti i dangu. o wisiems dalywiams uz pastangas nulibdziau is teslos po medali (meskiuka-meskiuku swente)
konfiti ir burbulai siaip pasismaginti.manau wisai bus neblogai.kazkas naujo bet tuo paciu ir tradiciska. thumbup.gif
Atsakyti