Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

QUOTE(rloreta @ 2011 06 26, 19:45)
Na mes tai dejom i vaikiuko indelius nuo Hipp kosytes,bet manau galima ir i koki molini indeli su dangteliu,esu maciusi labai graziu dekupazuotu stiklainiu butent tokiai kosytei. va  tokius http://public.fotki....ukas-iri-1.html  wub.gif


Neatidaro man šios nuorodos schmoll.gif .

Apie tuos mažuosius indelius tai seniai galvoju,bet va noriu didesnio indo,kurį leisčiau per stalą,kai bus skaitomi pasižadėjimai.Kiekvienas svečias prieš tai gautų po vienkartinį šaukštelį biggrin.gif .
Atsakyti
Labukas,
Pagaliau šiandien susipirkau gėrimus Krikštynoms, Maximoje akcija visam vynui 30% nuolaida.
Rytoj važiuojame matuotis, o gal ir pasiimti jau rūbelių. Labai tikiuosi, kad nereikės taisyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 26, 20:39)
swoon.gif  Cia tikrai tu iskepei?  bigsmile.gif Megi Simpson, o tu nenori kept pardavimui  blush2.gif  As kaip tik ieskau, kas galetu iskept tokiu visokiu grybuku ..

Pati, pati... blush2.gif
Hi-hi, pirmas komercinis pasiulymas lotuliukas.gif Matai, visokiu kitokiu dar iki galo neisbandziau, tik dalimis, tad bijociau padeti tokia svarbia proga biggrin.gif O ir su kliurkom jie gavosi, bet savaites begyje dar tobulinsiuos ax.gif

QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 26, 21:13)
nu va suzinojau kad ten dauguma su nuomotom suknelem bus o mano paprasta tokia, bet ai, tiks, ir taip grazi busiu  lotuliukas.gif

Ai, zinok, ne visada tos nuomotos suknios jau tokios nuostabios yr irnesakyk.gif o tu jauna, grazi mamyte, tai ir be suknios grazi flirt.gif (turiu omeny nuomotos hihihi.gif) Gi svarbiausia, kaip pati jausies ir kad akys spindetu wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2011 06 26, 22:07)
Mums Vilniuje ar aplink ji reiketu  4u.gif ... Alytus tolokai gaunas  drinks_cheers.gif
Jei koki medelyna zinot Vilniuje kur nors, tai buciau labai dekinga, jei parasytumet  4u.gif


važiuojant ukmergės plentu ir į dešinę pasukus link Klevinės už BRC (važiuojant senuoju ukmergės keliu ) yra medelynas,ale nežinau asortimento,o šiaip tai prie banginio lauke prekiauja,dar prie vadinamų ''ukmergės'' senukų medelynas kažkoks prekiauja ir šalia parduotuvės ir kitoj kelio pusėj užrašyta,kad medelynas ir pridėta augalų..,ai dar prie žirmūnų rimi yra lauko prekyba,ir tarp rimi ir thomasphilipso ''žaliasis centras'' ,tai ten lauke daug augalų vazonuose,bet va ar ąžuoliukų yra ,tai tikrai nepasakysiu,nes neieškojau medelių.... labiau į gėles žiūriu biggrin.gif ,va dar dukra sako,kad kalvarijų turgui dirstelt,bet man rodos ten vaismedžiai daugiau...,o dar mintis-gal botanikos sodas prekiauja? ten tokių grožių būna wub.gif
gal yra vilniečių daugiau,parašys kur ką matė

QUOTE(Esha @ 2011 06 26, 22:17)
drinks_cheers.gif  Labiausiai puosia- jaunyste biggrin.gif Ir pasitikejimas savimi smile.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 22:23)
tai ir be suknios grazi  flirt.gif


manau nedaug prieštaraujančių būtų (ypač vakare biggrin.gif )
o jei rimtai,tai tų nuomotų tokių baisių būna.... doh.gif ,be to su etikete atkišta niekas nevaikščios,tai ir nežinos kurios iš kur ta suknelė biggrin.gif ,man tai svarbu ,kad rūbas švarus ir tinkantis būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, na štai mes ir po Krikštynų smile.gif
Ačiū Jums už linkėjimus, manasis krikštukas neapsirgo ir jau tapo naujuoju krikščioniu thumbup.gif
Jei smulkiai tai buvo taip: atvažiavo svečiai pas mus į namus, fotografai taip pat. Buvo švediškas stalas (sumuštinių ir salotų, krias gaminau neštis į gamtą likučiai), tai kol vieni vaišinosi mes su krikšto tėvais aprengėm krikštuką.
Tada važiavome į bažnyčia, pasikrikštinome, mano krikštukas laikėsi didvyriškai kol nereikėjo pilti vandenuko ant galvos. Tada pradėjo verkti, užsimanė kakų, rėkia ant visos bažnyčios A-A ir verkia doh.gif O filmuoja.....juoko buvo biggrin.gif
Po krikšto pasifotografavom prie bažnyčios, tada važiavome į gamą prie marių. Ten buvo fotosesija. Kol vieni fotkinosi kiti užkandžiavo. Krikšto mama atnešė spalvoto popireiaus tad lankstėm ir leidom į marias laivelius su linkėjimais. Gaila vėjas putė grynai į mūsų pusę tai laivelius nešė į krantą. Galų gale jie sušlapo, skendo ir teko ištraukt lotuliukas.gif
Tada važiavome į kavinę, iš karto atnešė karštuosius, tada užvalgę jau pradėjome žaisti žaidimus, dalinti įsakymus ir kt.
krikšto mama buvo prigalvojusi įvairių atrakcijų, aš irgi tai tapruose tarp užkandžiavimų ir žaidėm.
Nežinau kaip pas kitus, bet pas mus viskas ką užsakinėjom iš šaltų liko. Niekas nieko nevalgė. Viską parsinešėm namo. Tad liko šiandienai nes svečiai iš kito miesto tai liko nakvoti.
Gavo mano krikštukas labai gražią krikšto dežę, į kurią dedam visus atsiminimus.
Labai patiko krikštamotės dovanotas "tortas"- į popierines dežutes labai gražiai dekoruotas įdėtas saldainis su krikštuko nuotrauka wub.gif Tos dežutės trikampio formos ir sudėtos gaunasi kaip tortas. Labai gražiai ir skoningai padaryta, patys darė.
Beje jei kam reikia galėtų padaryt. Ten jų sūnus tuom užsiima. thumbup.gif
Dar gavome dovanų viskio butelį, kuris dekupažuotas taip kad liko vietos linkejimams, tai visi parašė ir padėjome saugojimui iki 18metų. smile.gif
Šiandien numatoma buvo sodinti ąžuoliuką, bet orai sutrukdė. Gaila vakar neleidom vandens žibintų, nes jau vaikas norėjo miego.....
Tai tokie įspūdžiai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 21:22)
Neatidaro man šios nuorodos schmoll.gif .

Apie tuos mažuosius indelius tai seniai galvoju,bet va noriu didesnio indo,kurį leisčiau per stalą,kai bus skaitomi pasižadėjimai.Kiekvienas svečias prieš tai gautų po vienkartinį šaukštelį  biggrin.gif .


Aš bandysiu ieškoti kokio ale molinio indelio, tada aprišti jį linine skiautele smile.gif Gi medus meškiukų laikomas moliniuose induose biggrin.gif Nedarysiu daug vienetų, bus vienas ir visi iš jo ragaus mirksiukas.gif

Man krikštynos po savaitės, o dar kiek darbų laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 26, 22:53)
Sveiki, na štai mes ir po Krikštynų  smile.gif


na va kaip smagiai atšventėt thumbup.gif
--------------------------

Kirila-naktų dar daug iki savaitgalio mirksiukas.gif biggrin.gif molinių indelių pas keramikus būna,bet gal tiktų vadinama ''čenakinė''? tas molinis troškinimo indas... jie ir su dangteliais,tai tik aprišti gražiai liktų
Atsakyti
QUOTE(vyšnelė @ 2011 06 26, 21:22)
Apie tuos mažuosius indelius tai seniai galvoju,bet va noriu didesnio indo,kurį leisčiau per stalą,kai bus skaitomi pasižadėjimai.Kiekvienas svečias prieš tai gautų po vienkartinį šaukštelį  biggrin.gif .



QUOTE(Kirila @ 2011 06 26, 22:07)
Aš bandysiu ieškoti kokio ale molinio indelio, tada aprišti jį linine skiautele smile.gif Gi medus meškiukų laikomas moliniuose induose biggrin.gif Nedarysiu daug vienetų, bus vienas ir visi iš jo ragaus  mirksiukas.gif


Jei gerai pamenu abi siaulietes ar bent jau lankotes juose. blush2.gif g.gif
Pabandykit nuvaryt i centrini turgu, ten yra bitininku prekes. Pries kuri laika maciau ten kazkokiu stiklainiuku medui, tokiu grazesniu. Bet va daba ant smugio nepamenu kokie jie ten buvo. Bet yra istrige, kad kazkokie grazus buvo ax.gif

Papildyta:
O daba del sirsiu medaus, pries kiek laiko ji reikia daryti g.gif Ir va is kur spirito gaut doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirila @ 2011 06 26, 22:07)
Man krikštynos po savaitės, o dar kiek darbų laukia  biggrin.gif

Musu ir po savaites, bet as kol kas bent jau laaabai atsiputus lotuliukas.gif Vat rubus visus reik perziureti, batus... suknele man biski pataisyt... gal dar salone apsilankyt, jai istaikysiu laisvo laiko, bet jai ne, tai labai ir nepergyvensiu irnesakyk.gif Nors, tiesa, liko dar vienas svarbiausias darbas doh.gif reik meniu kavineje suderint g.gif

Pumpuryte, sauni svente 4u.gif bet rimtai visas saltas liko g.gif ? Kiek laiko jus sventete? Mes tik pora trejeta val. planuojam pasedet, tai gal ir neverta persistengt? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 26, 22:14)
Ir va is kur spirito gaut doh.gif

Gali paprasyt vaiko gyditojos, kad israsytu receptuka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2011 06 26, 21:53)
Sveiki, na štai mes ir po Krikštynų  smile.gif

Labai sauni svente 4u.gif


Mamos, kurios po krikstynu ir gausit jau nuotraukas, parodykit bnt po viena, juk taip smalsu kaip tie mazi angeleliai atrode wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 22:19)
Gali paprasyt vaiko gyditojos, kad israsytu receptuka  mirksiukas.gif


bigsmile.gif ideja bigsmile.gif O tai kokiam tikslui sakyt, kad reikia g.gif Juk nesakysi, kad krikstynom sirsiu medu daryt reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(into*in @ 2011 06 26, 22:13)
Kirila-naktų dar daug iki savaitgalio  mirksiukas.gif  biggrin.gif molinių indelių pas keramikus būna,bet gal tiktų vadinama ''čenakinė''? tas molinis troškinimo indas... jie ir su dangteliais,tai tik aprišti gražiai liktų


Va aš apie jas irgi pagalvojau, esu lyg Norfoje užmačius nebrangiai pirkti smile.gif biggrin.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 26, 22:14)
Jei gerai pamenu abi siaulietes ar bent jau lankotes juose. blush2.gif  g.gif
Pabandykit nuvaryt i centrini turgu,  ten yra bitininku prekes. Pries kuri laika maciau ten kazkokiu stiklainiuku medui, tokiu grazesniu. Bet va daba ant smugio nepamenu kokie jie ten buvo. Bet yra istrige, kad kazkokie grazus buvo ax.gif

Papildyta:
O daba del sirsiu medaus, pries kiek laiko ji reikia daryti g.gif Ir va is kur spirito gaut doh.gif


Na aš kažkada gyvenus tenai, dabar kaip ir prie Kauno skaitausi biggrin.gif Bet ten likę daug mielų prisiminimų ir viskas pažystama biggrin.gif Nors krišktynos ir ne Šiauliuose, bet daug ką sakausi iš ten: kirpykla, tortas, balionai ir t.t tongue.gif
Šiaip bandysiu darysi penktadienį, nes dėl kiaušinių gali greitai sugesti g.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 26, 22:25)
bigsmile.gif  ideja bigsmile.gif O tai kokiam tikslui sakyt, kad reikia g.gif Juk nesakysi, kad krikstynom sirsiu medu daryt reikia blush2.gif


Sakyk patepti iš vidaus noriu gerklę, ko tai bais skauda lotuliukas.gif
Atsakyti