Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2011,

ai paskaiciau jusu ir jauciu neimsiu tos baltos, nebent dar mamo paklausiu, kad paklaustu savo seses ar ji isvis gers ar baltos imt biggrin.gif nes pas mus visi brendiniai, tik va mb dar ir viskio uzsimane, nors as buvau pries ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 28, 11:37)
Daivuta, tikiuosi klebonas neuzpageidaus pakartoti aukojima blush2.gif  rolleyes.gif




Tada sakyčiau trauk kasos aparatą ir duok čekį biggrin.gif
Atsakyti
del gerimu, ta pas mus 19 zmoniu buvo 2 dezes alaus, 5 buteliai sampano, 2 po 0,7 brendzio, ir degtines po 0,5 3 ar 4 g.gif viskio viena 0,7. Dar sveciai atsiveze degtines, tai zodziu visko liko,antra diena damustas alus, viena bonka palikta sekanciam baliui nestis, kitos per 3 pasisedejimus istustintos lotuliukas.gif o as isgeriau gal 1 taure sampano biggrin.gif nes nerviskai skrandis buvo stojes juodai, nei vagyt nei ka, angliuko priryjau tik biggrin.gif beja pagert megejai beveik visi buve, tai nebuvo taupoma biggrin.gif
Atsakyti
Nu va jau visi darbai su kompiuteriu baigti. Daba reik pradet kratyt pinigine ir eit spausdint viska po truputi ax.gif
---
liko: dabaigt siuvinet uzrasus mociuciu prijuostem; padaryt kaspinukus angeliukam, prisiut uzsegimus ir priklijuot angeliukus; tada saldainiu viniojimas; atminimo dovaneliu dezuciu kirpimas ir klijavimas; sales papuosimo elementu darymas. Darbu nemazai, bet tam turiu dar 25 dienas ax.gif
---
o penktadeinis pries krikstynas, sukimasis virtuvej. Pyrageliu kepimas; sausainiu-suniuku kepimas. Cia uzkandziam gamtoje.
Atsakyti
QUOTE(Viktorija Viltr @ 2011 06 28, 14:50)
del gerimu, ta pas mus 19 zmoniu buvo 2 dezes alaus, 5 buteliai sampano, 2 po 0,7 brendzio, ir degtines po 0,5 3 ar 4  g.gif viskio viena 0,7. Dar sveciai atsiveze degtines, tai zodziu visko liko,antra diena damustas alus, viena bonka palikta sekanciam baliui nestis, kitos per 3 pasisedejimus istustintos  lotuliukas.gif  o as isgeriau gal 1 taure sampano  biggrin.gif  nes nerviskai skrandis buvo stojes juodai, nei vagyt nei ka, angliuko priryjau tik  biggrin.gif beja pagert megejai beveik  visi buve, tai nebuvo taupoma  biggrin.gif


Va, labai aciu uz toki issamu parasyma 4u.gif Nuraminot, kad visko turetu uztekt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 14:10)
Nu va jau visi darbai su kompiuteriu baigti. Daba reik pradet kratyt pinigine ir eit spausdint viska po truputi ax.gif
---

kaip jums gerai kai viskas i pabaiga, man kol kas visko pradžia.
O kur žadat spausdintis viską, ieškau kur Kaune atsispausdinti spalvotai pasižadėjimų paveiksliukus.
Šiandien nusiaubiau floristikos parduotuvę, bandysiu daryti svečiams dovanėles.
O liko pats sunkiausias etapas- rasti senovinį nėrinuką švelniai švelniai ružavą su baltu (foto atrodo tamsoka ružava, bet realiai vos vos ružava), gal netyčia kas turit mamyčių ar močiučių spintoj, nes buvau keliose spec parduotuvėse, kur prekės siuvimui, tai ten gausybė tų nėrinių, bet panačių į senovinius nėra. O reikalas toks, kad turiu savo pačios krikštynų suknutę ir tuos vadinamus marškinėlius, buvau krikštyta tokio amžiaus kokio šiuo metu yra dukrytė ir jai mano suknelė tip top, tik tiek kad ilgis tai kaip aš sakau gaunasi ne suknelės o trumpesnė nei tiunika, žodžiu karpysim marškinėlius, ilginsim suknelę, tik va apdailai reikia kažko panašaus, ko niekur nėra verysad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2011 06 28, 15:49)
O kur žadat spausdintis viską, ieškau kur Kaune atsispausdinti spalvotai pasižadėjimų paveiksliukus.



na nesiu i viena parduotuvike,ten uzsiima kalendoriu visu saldainiu darymu, tai ir lapu pasirinkimo biski turi. Uz viena kopija spalvota apie 2 Lt gaunas. Viskas kaip bebutu, bet va laikrastukas tai paplonins pinigine kaip reikiant doh.gif
Atsakyti
Kaip man lengva ir paprasta, kai nereik sukt galvos del alkoholio (juo labiau kelt klausimo ar nepritruks...), nes jo pas mus tiesiog nebus smile.gif


Aciu kas ikelete restoranu sarasa Kaune, pridesiu prie ju dar savuosius ir jau nuo kitos savaites pradesiu vazinet.
Dovanos seneliams ir svexciams jau gaminamos.
Kaip gera, kai viskas juda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 28, 10:53)
Jau ne syki pasigailejau, kad uzsisakem buten ten, nes ji pasiulyti gali VISKA, ka mes pageidautume, bet padaryti NEGALI  doh.gif  kosmaras kazkoks, net nesugebejo atsakyti i mano paprasciausius klausimus apie patiekalu sudeti, porcijos dydi ir kaina  blink.gif  doh.gif
Domke, sorry, nuosirdziai gailiuosi, kad parodziau tau nuoroda sios vietos  doh.gif Labai norisi tiketis, kad vis tik sventes diena nuotaikos niekas nesugadins, nes vis tik si bei ta uzsisakem, gal nebus tuscias stalas  doh.gif  vienintelis pliusas, kad alkoholi savo leido atsinesti, tai nors pagersim is nevilties  doh.gif  lotuliukas.gif

Jai kam neidomu, prasau neskaityti mano monologo, turejau kazkam issakyti mintis  4u.gif

Niu ka tu, neatsiprasinek .. biggrin.gif 4u.gif O gi ir svente dar nepraejo - gal viskas bus perfecto 4u.gif Bent jau tikekim, kad taip bus tongue.gif
O gali smulkiau papasakot, ar jus emet is meniu saltus ar tiesiog jie sudare zmogui kazkoki meniu? g.gif Ir kiek sutaret zmogui Lt? blush2.gif
Nu uzpilsiu klausimais po sventes apie ta kavine blush2.gif ir labai linkiu, kad nepavestu ten ta seimininke ... 4u.gif As kazkaip dar ramiais nervais sedziu doh.gif Nu matyt, kad dar laiko nemazai turiu (beveik 2 menesius) blush2.gif

Tiesa, as jai skambinausi ka tik, norejau pakeist ta rusio sale i istiklinta terasa kieme .. Bet sake, kad didesne terasa bus uzimta vestuvininku, o mazesniojoj vargu ar tilpsim, nes ten maksimum 15-ai zmoniu verysad.gif (o musu su vaikais bus 21) .. Bet kalbejo maloniai, viska isaiskino smulkiai kas kaip (pvz, sake, kad galesim karstus suvalgyt toj rusio salytej, o paskui sedet tiesiog lauke prie staliuku su skeciais, issinese saltus), klause, ar nenorim apie meniu pasneket biggrin.gif Sakiau, dar mums daug laiko, neapsisprendem.. Tad sutarem pries 5 dienas patvirtint del maisto ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 28 birželio 2011 - 15:43
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 10:23)
30-60 Lt uz kg doh.gif . Kokios kainos kedainiuose. ax.gif

kedainiuose vnt skaiciuoja, tai net nezinau kiek kg g.gif vieno kaina 80 ct 4u.gif bet pas ja yra 12 rusiu visokiu (grybukai, zirneliai, konkoreziai, riesuteliai ir pan.)

QUOTE(Jolete @ 2011 06 28, 12:10)

Turiu keptuvę, receptą gerą, galiu pasidalinti, manau esi pati puiki šeimininkė ir pasigaminsi pati  mirksiukas.gif

Jolete aciu, bet neisivaziduoju kaip spet viska ir taip, nes viska darysiu pati, maista ir panasiai, dar kaip durne sugalvojau sau sukne nusinert krikstynom doh.gif man siuo atveju bus lengviau nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2011 06 28, 17:10)
kedainiuose vnt skaiciuoja, tai net nezinau kiek kg  g.gif  vieno kaina 80 ct  4u.gif  bet pas ja yra 12 rusiu visokiu (grybukai, zirneliai, konkoreziai, riesuteliai ir pan.)


Ar is anksto uzsakinejami pas ja, ar kazkur parduotuvej prekiauja? Ziuriu gaunas gal ir pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2011 06 28, 17:16)
Ar is anksto uzsakinejami pas ja, ar kazkur parduotuvej prekiauja? Ziuriu gaunas gal ir pigiau g.gif

jinai namuose kepa, niekur neprekiauja, tik is uzsakymu 4u.gif
Atsakyti