Įkraunama...
Įkraunama...

AVON kosmetika

Sveikos, mamos, išdrįsau atidaryti Avon kosmetikos žinučių tęsinį. Kas ne taip pakoreguokite. Labai knieti paklausti-ar kokybiškos Avon prekės nuo saulės-domina vaikiškas mėlynas purškiklis, vėsinamasis losjonas po saulės su C ir įdegį spartinantis aliejus? Gal kas naudojote, kokie atsiliepimai, ar gerai įsigeria? Ir koks jų galiojimo laikas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyga: 16 birželio 2011 - 10:35
Gal kas zinot ar dar parduodamas bei kokia sio drekiklio paskirtis? Skin So Soft Satin Glow Daily Body Moisturizer:
user posted image

Ar cia kaip savaiminis, ar labiau kaip tam kartui tik parudinti kojas ar pan.? Na kaip bronzantas? 4u.gif
Atsakyti
kaip avon mineraline pudra?tinka misriai odai?
Atsakyti
Neseniai isigyjau si eyelineri Avon Extra Lasting Eye Liner Pen ax.gif
user posted image
Patiko, kaip brezia linija, galim labai plonas isgauti, gal kiek skystokas, todel reikia kelis kart perbraukti norint isgauti tikrai juoda linija. Piesiasi labai lengvai ir graziai, puikiai atrodo, netepa virsutinio voko wub.gif Bet apie ta "extra lasting" perdeda, nes perbraukus pirstu beveik visiskai nusivalo - jokio atsparumo lotuliukas.gif Be to kad ir kaip keista nuo pacio piestuko visi uzrasai nusitryne jau po 3 karto paemus i rankas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neko Pari: 24 birželio 2011 - 01:01
Sveikos. Norejau paklausti atsiliepimu apie sita shimmeri. Reali splava i rasuvuma ar i ruduma? Gal kas naudojate?
user posted image
Atsakyti
Dar vienas produktas is Extra lasting serijos, siandien isbandziau skysta pudra wub.gif Manau tai mano pirma skysta pudra, kurios spalva idealiai atitinka mano atspalvi. Kuo patiko? Labai gerai pasiskirste (kadangi neturejau jokios kempineles tepiau pirstais), neliko jokiu dryziu, plemu ir pan. Islygino veido spalva, paslepe demeles, bet manau ji nera skirta stipriam maskavimui. Per 10 valandu ji nenusitrine ir nenubego, taciau link vakaro truputi prarado matiskuma. Seip labai patenkinta siuo pirkiniu thumbup.gif
user posted image

Taip pat vakar isbandziau makiazo valikli:
user posted image
Labai jau mazytis buteliukas - 50ml ax.gif nors issiplake labai gerai, paprastai man tie dvisluoksniai valikliai suplakti greitai atsiskiria ir tenka plakti is naujo, o sis isliko susimaises dar kuri laika. Valiau vandeniui atsparu tusa, tai jis gan sunkiai bet susidorojo su uzduotimi, bei nepaliko tokio bjauriai riebaus sluoksnio po naudojimo. Manau gan netaupiai naudojasi, nes kad tusas atmirktu teko kelis kart vilgyti vatos lapeli valikliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neko Pari: 26 birželio 2011 - 21:22
noreciau suzinoti kitu atsiliepimus apie siuos seselius, nes man jie labai greitai subega doh.gif

user posted image
Atsakyti
aš tai kai naudoju šešėlių pagrindą, nes pas mane subėga visi... schmoll.gif Tai laikosi iki vakaro... ax.gif O šiaip patinka, turiu gal 5 vnt skirtingų spalvų, tik tiek kad pigmentas silpnokas... Daug su šepetėliu trinti reikia, ypač šviesūs atspalviai... O jei ne š. pagrindas, tai visai spalvos nesimatytų... ir kai kurie atspalviai užtepus purvini ant mano vokų atrodo... Na bet kiek bandžiau iš avon, tai šie labiausi man
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 04 liepos 2011 - 11:32
Išbandžiau Avon gaivinamąjį puškiklį plaukams:
user posted image
Nerekomenduočiau niekam jo naudot, nes pirmoj vietoj sudėtyje alkoholis, taigi kyla grėsmė išsausint plaukus verysad.gif Na, kvepia tai skaniai, kai alkoholis nusgaruoja, bet tik tiek...
Atsakyti
Nusprendžiau kaip metus naudojant avoną pakomentuoti bendrą įspūdį apie tam tikrus gaminius...

Didžiausias Avon kosmetikos minusas, tai ne tik alkoholis sudėtyje, bet ir jo kvapas... doh.gif
Aišku pragaruoja, bet schmoll.gif

Na SPA serija, taip gera, pritariu, šampūnai advance...... O kiti produktai vidutinio lygio...

Purškiklį su migdolais plaukam turiu, tai doh.gif suvelia plauką, toks kažkuom apneštas atrodo, blizgesį nuima ir smirdi alkoholiu schmoll.gif

* Šešėliai su pagrindu laikosi gerai (čie tie 4 spalvų)
* pieštukai akims laikosi vidutiniškai (ypač brėžiant "waterline", nuplaukia po poros valandų)
* Tušas supershock gražiai padažo bet po pietų jau turiu valyti išteptus paakius ir vokus... Bet man patinka kaip atrodo blakstienos tai naudoju
* Lūpų dažai laikosi gerai jei nevalgai ir negeri, bet jei valgai, tai viskas nusivalo...
* bespalvis magix nulygina veidą, bet ne spalvą o tiesiog švelnumo odai prideda...
* kaukes bandžiau visas ir arba reikia būt labai probleminei odai kad pamatyt efektą ar kaip, bet man skirtumo nėra ar naudojant ar ne... biggrin.gif
* clearskin šildanti kaukė iš profesional linijos, irgi nieko ypatingo... Porų neišvalė, kvapas specifinis... Pabaigsiu ir tikrai nebepirksiu...
* kvepaliukai patinka, laikosi vidutiniškai bet yra tiek gaivių, tiek ir rimtesnių... Gaila, kad skaniausią kvapą išėmė iš prekybos...
* Rankinę turiu geltoną "Adalia" berots, na kur per petį... Tai kai nebrangiai kainavo man, tai ne abydna, bet šiaip nešioju nuo pavasario... O jau baigia prekinę išvaizdą prarast... Teks mest lauk greitai... unsure.gif verysad.gif Net turginės atlaikydavo bent jau metus... Tai tikrai nepirksiu rankinių avon schmoll.gif
* Papuošaliukai patinka, gaila kad tie kur už normalią kainą tai su plastmasiniais akmenukais, o kur jau stikliukai, tai kaina doh.gif Na bet spalvos tikrai nekeičia, nešiojasi smagiai
* Nagams priemonės labai nekokios... Išmečiau tiek stipriklius, tiek lakus net neįpusėjus... Turint omeny kainą, tai pigūs lakai gerokai lenkia padengimo lygumu ir išsilaikymu...
* Vyriški kvapai keli labai nieko, maniškis naudoja ir labai patenkintas... Tai kai tik pabaigs - kartosim thumbup.gif
* Duš geliai... Na labai nemažai reikia kad putotų, tai labai greit pasibaigia buteliukai, o ir odą nusausina labai...
* Vonios putos ir kalbant apie putojimą ir kvapo išsilaikymą nuvylė... Kažkaip tie putų burbuliukai labai greit išsisklaido, arba ten pusė butelio sykiu inpilt reik... Na nežinau, bet pabaigiau ir išbraukiau iš pirkinių sąrašo...
* o pats didžiausias nesusipratimas tai prausiklis-tonikas-kremas su imbieru, trys viename... Na jis man neplauna nieko... Neputoja visiškai... Nebent švarią odą praust... Bet kokia prasmė tada jį naudot...
* intym prausimo priemonės patinka labai, tikrai naudosiu vėl ir vėl...
* o pienelis tušui valyti tai dirgina akis tiek man tiek sesei... Arba jos per jautrios jam arba kažkas šiaip... Na naudoju... Nes nuvalo labai gerai, bet kai pabaigsiu reiks kažkokios švelnesnės priemonės ieškot...

tai va tiek trumpai biggrin.gif Kai tik pradėjau naudot viskas tiko ir patiko, bet su laiku oda atsirinko, kas jai alergijas kelia o kas visgi tinkama naudojimui... Tad reziumė, kad reikia atsirinkt individualiai kas tinka, nes vienos išgiriat kažką, aš išbandau ir visai netinka... Arba gerokai nuvilia rezultatas...

Blogai kad tema pasyvi tokio tipo komentarų prasme... ax.gif
Atsakyti
Aš šiandien išbandžiau raminamąjį sviestą po deginimosi. Visos kažkaip gyrė, bet man jis nepatiko. Labai jaučiasi parafino kvapas, toks kaip pigių vazelinų lūpoms ir sunkiai tepasi. Ar jis toks turi būti, o gal pagedęs ?
Atsakyti
QUOTE(Neko Pari @ 2011 06 26, 21:10)
Manau gan netaupiai naudojasi, nes kad tusas atmirktu teko kelis kart vilgyti vatos lapeli valikliu  ax.gif

vatos gabaleli reikia pirmiausia sudrekinti vandeniu, nusausinti ir tada vilgyti makiazo valikliu. Sutaupysit valiklio mirksiukas.gif
Atsakyti