Įkraunama...
Įkraunama...

AVON kosmetika

mano naudojami seseliai,taip pat subega,kaip ir pries tai buvo mineta... schmoll.gif
Atsakyti
ar geros tos planet spa veido kaukes?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 12 18, 18:08)
ar geros tos planet spa veido kaukes?


Vienos geriausių smile.gif
Atsakyti
o ka galetumet pasakyt apie juodaji muila? kam jis skirtas?
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2012 12 18, 18:21)
o ka galetumet pasakyt apie juodaji muila? kam jis skirtas?


Esu turėjusi rankų gamybos afrikietišką, tai labai tiko veidui prausti, ypač problematinei odai smile.gif Buvo ant etiketės užrašyta,kad galima ir plaukus plauti, tai kiek pamenu buvau patenkinta rezultatu ax.gif o apie siūloma Avon'e negalėčiau plačiau pakomentuoti, bet jis mane taipogi domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 12 18, 19:07)
Esu turėjusi rankų gamybos afrikietišką, tai labai tiko veidui prausti, ypač problematinei odai  smile.gif  Buvo ant etiketės užrašyta,kad galima ir plaukus plauti, tai kiek pamenu buvau patenkinta rezultatu  ax.gif  o apie siūloma Avon'e negalėčiau plačiau pakomentuoti, bet jis mane taipogi domina  4u.gif


Kadangi sio menesio pas mane uzsakymuose buvo topas, tai galiu imesti aprasyma:
Juodas muilas:
Prieš jį naudojant patartina pabūti vonioje ar duše garuose, kad geriau atsivertų poros.
Ant plaušinės išspausti juodo muilo ir kruopščiai išsitrinti, pašalinant visas negyvas lasteles. Kruopščiai ir gausiai nusiplaukite muilo likučius.
Saugokite drabužius, audinius ir porėtus paviršius, nes muilas turi savybę palikti dėmių, ar blukinti. Merginos sake i pirti nr 1. Bet sis muilas skirtas kunui, galvos su juo neissiplausi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute13: 19 gruodžio 2012 - 09:04
kokia nuomone apie depiliacinius avon kremus?
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 12 25, 15:54)
kokia nuomone apie depiliacinius avon kremus?


Turėjau bikini zonos, na ir kvapelis, jaučiasi net porą dienų ir šiaip nemalonus schmoll.gif Buvau susigundžius įsigyti depiliacinį kremą kojoms depiliuoti, bet prisibūgau, tai ir mane domintų kitų merginų atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2012 12 25, 16:46)
Turėjau bikini zonos, na ir kvapelis, jaučiasi net porą dienų ir šiaip nemalonus schmoll.gif Buvau susigundžius įsigyti depiliacinį kremą kojoms depiliuoti, bet prisibūgau, tai ir mane domintų kitų merginų atsiliepimai  ax.gif

o veikimas ar veiksmingas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 12 25, 20:51)
o veikimas ar veiksmingas? smile.gif


Plaukelius pašalina gerai ir nedirgina odos apart nemalonaus kvapo didesnių minusų neturiu smile.gif
Atsakyti
O gal galite palyginti, kuris aliejukas plaukų galiukams geresnis ar su argano aliejumi ar tas su žaliu kamšteliu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuomone84 @ 2013 01 02, 04:25)
O gal galite palyginti, kuris aliejukas plaukų galiukams geresnis ar su argano aliejumi ar tas su žaliu kamšteliu?  4u.gif


Man asmeniškai su žalio kamšteliu thumbup.gif Naudojant su argano aliejumi aliejuką plaukų galiukams, jie vis tiek skilinėjo, ko nebuvo su plaukų galiukų serumu g.gif
Atsakyti