Įkraunama...
Įkraunama...

DAROM 2011 ++

QUOTE(Vilma J. @ 2011 06 23, 12:38)
doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Žiauruma ir tiek..... trūksta žodžių......
Džiaugiuosi, kad mažoji bent nebus įtraukta į tą registrą..... man kvepia žmogaus teisių pažeidimu...... koks kieno reikalas po kokios procedūros ar be jo aš gimiau...


Italijoje irgi yra toks registras... doh.gif Žodžių mūsų seimūnai nukopijavo iš italų viską kas blogiausia... verysad.gif
Atsakyti
"Juokingiausia"yra tai, kad priėmus šį įstatymą, kuris draudžia vaisiaus redukcija, nustoj agalioti SAM įsakymas dėl nėštumo nutraukimo operacijų tvarkos. Bus galima remtis tik CK, kur nėštumo nutraukimas galimas tik su teismo leidimu.
RKB nušauna du zuikius vienu metu, jei ką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 23 birželio 2011 - 11:50
Kas žino, nuo kada šitas džiaugsmas įsigalioja?.....
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 06 23, 13:27)
Kas žino, nuo kada šitas džiaugsmas įsigalioja?.....

dar neįsigalioja. Padarė svarstymo pertrauką iki kito antradienio 10 val. 4u.gif
Atsakyti
nu bet juk Prezidentė dar gali vetuoti šį sveiku protu neparemtą įstatymą? g.gif
Atsakyti
Tai tipo nuo kito trečiadienio jau įsigalios?... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2011 06 23, 12:50)
Tai tipo nuo kito trečiadienio jau įsigalios?...  unsure.gif

Įstatymas įsigalioja, kai jį pasirašo Lietuvos Respublikos Prezidentas ir yra paskelbiamas Valstybės žiniose.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2011 06 23, 13:54)
Įstatymas įsigalioja, kai jį pasirašo Lietuvos Respublikos Prezidentas ir yra paskelbiamas Valstybės žiniose.


arba jame gali būti nurodyta kita įsigaliojimo data, pvz., nuo 2012 01 01.

gal galit man paaiškinti, kaip tuos embrionus gali įdėti į kiaušintakį ir dar su narkoze??? mano žinios čia jau stringa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 23 birželio 2011 - 14:37
Puikiojo įstatymo varianto autorių ir rėmėjų anatominės žinios lygios nuliui.
O vaikus atneša šventa dvasia...
Atsakyti
As pasibaisejau idiotais kunigais ir seimunais. Tai kodel jie neuzdraudzia abortu, kur tikrai nuzodoma gyvybe??????????
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=46924189

blink.gif Premjeras turbūt užsimiršo, kad seimą renka LR piliečiai, vadinasi ir priimami įstatymai turi atitikti visuomenės vertybines nuostatas bei lūkesčius.
Atsakyti
http://pilietis.delf...a.d?id=46920685
Atsakyti