Įkraunama...
Įkraunama...

Vynai


Pirmiausia atsiprasau, jei tokia tema jau buvo. Tuomet prasau nuorodos ir galite istrinti.
O jei tikrai nauja, tad labai noreciau jusu patarimo, kokius vynus esate isbandziusios ir rekomenduotumete kitiems.
Tai megstamas mano gerimas, bet perku tik tuos, kuriuos jau ragavau ar kas pataria. Pati issirinkti nemoku rolleyes.gif
Laukiu wink.gif
P.S. Butelaicio uz keliasdesimt Lt nepirksiu, tai siulykit iki 25Lt laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nerile: 18 birželio 2004 - 08:49
Na, man ši tema ir labai patinka.. aš išvis labai norėčiau daugiau žinoti apie vynus.. gal koks puslapikas internete yra kur plačiau aprašyti vynai... g.gif g.gif
Šiaip nerile, man labai skanus "šardone" (taip tariasi, kaip rašosi nežinau)... baltas sausas, apie 20lt. kainuoja ir dar labai skanus rožinis vynas kažkoks.. bet pavadinimo nepamenu.. unsure.gif tik butelį pamačius žinau, kad tas.. kažkoks "hyoto..." g.gif blink.gif blink.gif apie 15lt. kainuoja
Atsakyti
Man skaniausias yra Puccela (raudonas) ir Vina Antinoli 1998metu irgi raudonas. Labai skanus vynai.


Cia turi buti informacijos
http://www.vynas.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NEBE nesciuke: 18 birželio 2004 - 08:55
Man idealiausias - baltas pusiau saldus (arba sausas), vyrui - raudonas sausas. Dazniausiai perku prancuziska.
Skaniausias - "Calvet", dauguma "Sauvignon blanc" rusiu, jei tik nepadauginta prieskoniu ir nepalieka kartu po gurksnelio. Tie roziniai "rose" irgi nieko. Apskritai megstu vyna, retai koks nepatinka. Prancuzijoj geriau spirituota - thumbup.gif .
Papildyta @ [mergetime]1087542148[/mergetime]
NEBE nesciuke mane aplenke su nuoroda wink.gif . Uzsienio kalba gali daug info rast - paprasciausia paziuret kokios vyno firmos puslapyje.
As pries pora metu kliedejau, kad varysiu i Prancuzija studijuot vyndarystes. Beje, tokios studijos leidzia gaut net profesoriaus laipsni smartass.gif clap_1.gif
Atsakyti
As paskutiniu metu daznai perku sausa raudona ispaniska vyna Casa Alonso (tempranilo). Pygus vyniukas, bet man paskutiniu metu l. patinka. Kaina 12-13 Lt.
Is baltu vynu labiausiai patinka vengriski.
Atsakyti
Mamkos, reikia vynu digustacija suorganizuoti tongue.gif thumbup.gif kiekvienas atnestu buteli savo megstamiausio vyno rolleyes.gif
Atsakyti
NEBE nesciuke, ar neuzsitestu ta degustacija, jei kiekvienai mamkai po buteli? laugh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Anksčiau ir aš labai mėgdavau nebrangius įvairių šalių šardone vynus ir t.t. Kol neparagavau draugės iš Čilės parvežto balto sauso vyno Castillo del Diablo. Po to radau jį Maximoj už 34 lt. Gaila, kad kaina tokia, bet tikrai vertas. Skonis man nepriminė nei vieno iki tol ragauto vyno skonio, labai savitas ir ypatingas, nenupasakosi. Dabar esu Čilės vynų gerbėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (agneklimjan @ 2004 06 18, 12:28)
NEBE nesciuke, ar neuzsitestu ta degustacija, jei kiekvienai mamkai po buteli? laugh.gif rolleyes.gif

laugh.gif thumbup.gif visko gali but laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Tame ir reikalas, kad paskaityti gali, bet geriausiai, kai kas parekomenduoja jau ragaves, taip sakant.
As is Vengrijos buvau parsivezusi Tokaju, bet tokio butent butelio nerandu cia kazkaip. Buvo skanus.
Man patinka tokie klampus tirstoki sodraus skonio. O roziniai nelabai. Ir sausu nemegstu- nieko nepadarysi, prastas mano skonis.
Atsakyti
Is tu tirstu, tai tikriausiai parsivezei Tokay Azu arba Tokay Szamorodny (nezinau kaip tiksliai rasosi)?
Atsakyti
Paskaičiau, Nerille, kad sausų nemėgsti, tai gal neverta man savo rekomendacijos pateikti. Na, bet pasidalinsiu patirtim. Nesu didelė žinovė, bet nuosaikiai praktikuojanti vartotoja.
Pastaruoju metu apturėjom su vyru nemažai progų ir balių todėl džiaugiamės, "atradę" l.gerą kainos ir kokybės santykiu pasižymintį sausą raudoną vyną ( neblogas ir toks pats baltas )"CANDIDATO" Perkant Maximoje daugiau nei 3 butelius, 1 but kaina nesiekia 11 litų. Pats tas, kai reikia pagirdyti didelę kompaniją, kurioje yra vyno mėgėjų. Ir kitų atsiliepimai apie šį vyną geri, ypač, kai sužino, kokia jo kaina.
Atsakyti