Įkraunama...
Įkraunama...

Vynai

QUOTE (Balanda @ 2004 06 19, 15:53)
SVEIKA, NEBE NESCIUKE,

Na va, abidna del CANDIDATO. Sakiau, kad stipraus skonio. Bet už tai, kad 11Lt išmetėt kaip į balą, gal vyras neskalpuos?
Kaip ir viskas - kiekvieno skoniai skiriasi. Man labiau patinka aršesni, kaip ir minėjau, iš Torresų kompanijos, juolab prie aštresnių mėsyčių ar sūrių.
Aš, deja Antinoli dar nespėjau paskanauti. O jis ispanų ar italų?

Ispanu...Bet dabar nemanau kad tau patiks, jis per svelnus tau bus.
Anksciau kada dirbau restorane barmene apie vynus labai daug zinojau, degustavau labai daug rusiu, bet tai kad pavadinimu visai nepomniu dabar doh.gif
Atsakyti
NEBE NESCIUKEI-
visvien paragausiu, jei rekomenduoji.
Atsakyti
QUOTE (Balanda @ 2004 06 21, 07:26)
NEBE NESCIUKEI-
visvien paragausiu, jei rekomenduoji.

wink.gif Lauksiu ivertinimo biggrin.gif
Atsakyti
Na, o ka kitos geriate, ar nemegejos vyno?
Atsakyti
rolleyes.gif Skanus vynas Palacio del Conde 1998 metų. Mėgstam jį pagurkšnot.Ar bandėt ?
Atsakyti
Siaip labai mazai kada geriu alkoholinius gerimus. Ir nuo raudono vyno man buna baisiausios migrenos. tai kartais pagurksnoju riesling. siaip is raudonu tai gruziniski vynai labai geri. ypatingai Kindzmarauli (nu bet jau taip man galva paskui skauda) sad.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
Papasakosiu bajeri tongue.gif
Kai buvau dar jauna ir nieko nenusimaniau apie vynus man skaniausias buvo "Monostyrskaja izba" tongue.gif doh.gif Atsimenu susitikome su maniskiu, tas paklause kokio vyno noreciau, sakau: pacio geriausio "monostyrskaja izba"! tas kol nuejo iki paduotuves uzmirso pavadinima ir prie alkoholio skyriaus iesko aikimis "geriausio" priejo pardaveja ir paklause ko iesko, tas jai : geriausio vyno, bet neatsimena pavadinimo. Pardaveja pradejo nuo auksciausios lentnos, tuo momentu maniskis prisimine pavadinima ir pasake, o pardaveja pasiziurejusi i ji su tyokiu zvilgsniu tipo "joooo, nusimano vyrukas apie vynus blink.gif tongue.gif " istrauke ta vyna is zemiausios lentynos tongue.gif laugh.gif laugh.gif kuris kainavo ten keleta lt. iki siol man primena ta situacija ir zvengiam abudu laugh.gif laugh.gif laugh.gif bet del idomumo sutarem oaragauti kada to mano "pacio geriausio vyno"
Atsakyti
QUOTE (maya @ 2004 06 21, 22:48)
siaip is raudonu tai gruziniski vynai labai geri. ypatingai Kindzmarauli (nu bet jau taip man galva paskui skauda) sad.gif blink.gif doh.gif

Nu jo, Kinzmarauli, tai panasiai tas pats kaip Monastirskaja izba, arba Monarceskoje zamok dar yra panašūs. laugh.gif Baisūs jie, na nebent visiškai tas pats ką į skrandį pilt. biggrin.gif
Atsakyti
Norint lengvai atsigaivinti pats geriausias vokiskas ICE Wine. Butinai gerti saldyta. Man skaniausias baltas, bet raudonas irgi liuks thumbup.gif
Atsakyti
CHABLIS wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na, as vynuose ne velnio nenusimanau. Tai perkam iv. Cabernet Savinjon (aisku, ne taip rasosi rolleyes.gif ).

O is papigiaisku visai skanus Meshkos kraujas.
Bet cia matyt tik tokioms neismanelems kaip as tongue.gif
Atsakyti
Paskutinikart drauge su vyru atveze butelaiti prancuzisko vyno Beauvillon. Labai patiko. Sake kaina 12-15 Lt. 11% proc alkoholio, pusiau saldus. Nors shiaip as megstu nesaldzius, bet shio saldumas visai nedidelis, tikrai labai labai skanus vynelis. Rekomenduoju tongue.gif
Atsakyti