Įkraunama...
Įkraunama...

Vynai

Man labai patinka baltas sausas vynas Alsace gewurztraminer. Geresnio nesu ragavusi. Kiek esu geriusi sausus baltus vynus, man jie visi rugstus. Galbut kazkas galetu pasiulyti panasau skonio vyna i Alsace gewurztramine tik uz zemesne kaina (iki 20lt)?
Atsakyti
Verduzzo labai skanus ax.gif
Atsakyti
Sveki, labai reikia vyno 1973 metu, bet nelabai randu kur Lietuvoje pirkti g.gif
Atsakyti
Aš mėgtu raudoną vyną žiemą,o vasarą baltą. Mano naujas atradimas yra granatų vynas,labai švelnus,radau įmonę,kuri Vilniuje labai nebrangiai vynais prekiauja.Parduotuvėje apie 30lt,o pas juos 15 lt biggrin.gif https://www.facebook...0441117?fref=ts
Atsakyti
Aš glėčiau rekomenduoti Tall Horse vynus. Pirmą kartą teko ragauti kiniečių restorane, labai patiko. Skanūs tiek raudoni, tiek balti, yra ir rožinis. Tai Pietų Afrikos vynai. Kaina apie 20lt smile.gif
Atsakyti
labai skanus tbilisi raudoni gruziniski vynai, rekomenduoju.
Atsakyti
man tobuliausias yra frontera vynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresija: 25 gruodžio 2013 - 12:34
vienas iš vynų, kuriam dedu pliusą
https://www.vivino.c...net-shiraz-8888
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo džu: 30 balandžio 2014 - 22:30
QUOTE(•Rasa• @ 2013 12 10, 00:44)
Aš glėčiau rekomenduoti Tall Horse vynus. Pirmą kartą teko ragauti kiniečių restorane, labai patiko. Skanūs tiek raudoni, tiek balti, yra ir rožinis. Tai Pietų Afrikos vynai. Kaina apie 20lt smile.gif

o kur juos pardavineja, noreciau isbandyti g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 06 07, 07:35)
o kur juos pardavineja, noreciau isbandyti g.gif  4u.gif


Prekybcentriuose ir mineralinių vandenų parduotuvėse,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuštuš: 10 birželio 2014 - 21:05
QUOTE(turka85 @ 2013 03 15, 17:51)
Man labai patinka baltas sausas vynas Alsace gewurztraminer. Geresnio nesu ragavusi. Kiek esu geriusi sausus baltus vynus, man jie visi rugstus. Galbut kazkas galetu pasiulyti panasau skonio vyna i Alsace gewurztramine tik uz zemesne kaina (iki 20lt)?


Man jis labai patinka wub.gif pirma kart paragavus buvo klausimas ar jis tikrai sausas biggrin.gif
Atsakyti
jei yra dar megeju gero balto vyno, kaip as, ax.gif tai galeciau rekomenduot Bodegas Altanza LEALTANZA Blanco is ispanijos, tikrai labai patiko ir kaina visai smagi kazkas apie 22lt
Atsakyti