Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Kaune

QUOTE(Monikutja @ 2009 03 23, 22:05)
Nesutikčiau  schmoll.gif  Aš einu su atskiru, nes neturiu vientiso. Tai reiškiasi einu tik tam, kad vyrukus viliot? Aš į pirtį net neinu  schmoll.gif


Oi, nu nejau toks didelis skirtumas, vientisas ar ne? Juk tai skonio ir patogumo reikalas...

O as tai einu su vientisu, nes patogiau, nei atsirysa nei ka (kaip mano is dvieju daliu)... O siaip kaip kas nori, taip ir eina...
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2009 03 23, 23:05)
Nesutikčiau  schmoll.gif  Aš einu su atskiru, nes neturiu vientiso. Tai reiškiasi einu tik tam, kad vyrukus viliot? Aš į pirtį net neinu  schmoll.gif


Na kas sako, kad turi sutikt smile.gif Nereik taip asmeniskai priimt mirksiukas.gif Tiesiog taip pasakiau, nes labai sviezias vaizdelis buvo smile.gif Atskiras atskiram nelygus. As kalbu apie tokius, kurie tikrai neskirti plaukimui, nes plaukiant visos grozybes is ju iskristu smile.gif Jei jau atskiras, tai turi but patogus plaukiot, o ne tik pirtelej sedet ar vandeny stovet.
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2009 03 15, 17:47)
As jau kaip ir gavau informacijos. Sake geras baseinas  smile.gif

Ačiū už atsakymą mirksiukas.gif

O kokios kainos šiam baseine? smile.gif
Atsakyti

QUOTE(-Diamond- @ 2009 03 27, 15:17)
Ačiū už atsakymą mirksiukas.gif

O kokios kainos šiam baseine? smile.gif


moksleiviams 25lt (mėnesiui - 2kart į savaitę)
suaugusiam 50lt (mėnesiui - 2kart į savaitę)
vienkartinis moksleiviui 4lt
vienkartinis suaugusiui 10lt
Pirmą kart einant patikrinimas nuo grybelio 1lt

Darbo laikas:
pirmad-penktad įleidžia nuo 18.30 iki 20.00
šeštad nuo 12val iki 13.30val
seskmad nuo 9val iki 13val

Atsakyti
Sveikos merginos!
Esu girdėjus, kad Linijoj galima švesti vaikų gimtadienius. Gal kas žino ir gali pasidalinti įspūdžiais? Man pasakojo, kad nuo vaiko po 30 lt. bet į tą kainą iėjo pica ir tortas...
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2009 03 28, 13:00)
moksleiviams 25lt (mėnesiui - 2kart į savaitę)
suaugusiam 50lt (mėnesiui - 2kart į savaitę)
vienkartinis moksleiviui 4lt
vienkartinis suaugusiui 10lt
Pirmą kart einant patikrinimas nuo grybelio 1lt

Darbo laikas:
pirmad-penktad įleidžia nuo 18.30 iki 20.00
šeštad nuo 12val iki 13.30val
seskmad nuo 9val iki 13val

Viskas aišku smile.gif Tai kaip supratau, darbo dienomis įleidžia tik nuo 18.30? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ElenaR @ 2009 04 02, 14:07)
Sveikos merginos!
Esu girdėjus, kad Linijoj galima švesti vaikų gimtadienius. Gal kas žino ir gali pasidalinti įspūdžiais? Man pasakojo, kad nuo vaiko po 30 lt. bet į tą kainą iėjo pica ir tortas...

pasiskambink i linija ir pasiteirauk. esu ir as girdejus, kad gimtadienius daro ten.
Atsakyti
QUOTE(-Diamond- @ 2009 04 06, 12:14)
Viskas aišku smile.gif  Tai kaip supratau, darbo dienomis įleidžia tik nuo 18.30? g.gif


taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutja @ 2009 04 06, 21:49)


Čia kalbate apie Miško baseiną? Kaip būna žmonių darbo dienomis?
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 04 06, 21:52)
Čia kalbate apie Miško baseiną? Kaip būna žmonių darbo dienomis?


Taip apie tą patį. Na jei ateini vos tik įleidžia 18.30 tai daug, nes vyksta dar aerobika, vaikai vis dar plaukioja ir pan. Na o jau nuo 19.30 - 20val ir vėliau visi jie išeina ir žmonės išsiskirsto po takus, tai tikrai sočiai vietos. O savaitgaliais vienam take plaukioja 2-3 žmonės. Tai tikrai mažai. smile.gif
Atsakyti
Labas,
gal lankancios "Vilijos" baseina galetu pasidalinti ispudziais? Kaip persirengimo kabinos, spinteles, dusai? Pats baseinas? Ar daug zmoniu buna? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 09 01, 17:39)
Labas,
gal lankancios "Vilijos" baseina galetu pasidalinti ispudziais? Kaip persirengimo kabinos, spinteles, dusai? Pats baseinas? Ar daug zmoniu buna?  smile.gif


Man idomu irgi smile.gif smile.gif
Atsakyti