Įkraunama...
Įkraunama...

Apranga apvalutėms gražuolėms II

QUOTE(SummerXXX @ 2012 04 11, 23:06)
cia kaip jumpsut'as atrodytu mazdaug ant realios plus size moteries, o nenulaizyto modelio tam tikra poza, vaizdelis ne itin , bent man

As sakyciau monekenkai jis mazokas: pirmiausia virsus per aptemptas, antra manau kelnes per trumpos g.gif
Atsakyti
Atsiprašau už foto dydį... Kaip čia taip.

Kažką panašaus į 2 modelį turiu, Tikrai supernis dalykas.

O dėl Summer, tai irgi manau, kad tas kombinezonas mažokas tai damai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 11, 23:09)
As sakyciau monekenkai jis mazokas: pirmiausia virsus per aptemptas, antra manau kelnes per trumpos g.gif

tikrai, kad nekaip atrodo bigsmile.gif
ir celiulitas kaip matosi labai schmoll.gif
uztai maudymosi kostiumelis laaaabai grazus, bent man ax.gif smile.gif
Atsakyti
user posted image
vidurinioji wub.gif

o štai čia galvojančioms bei svarstančioms, ar tinka aladino kelnės apvalioms formoms:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhaliaakee @ 2012 04 12, 08:50)

o štai čia galvojančioms bei svarstančioms, ar tinka aladino kelnės apvalioms formoms:


Negražu man, kažkaip neskaniai atrodytų ant tikrai apvalios.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 11, 23:09)
As sakyciau monekenkai jis mazokas: pirmiausia virsus per aptemptas, antra manau kelnes per trumpos g.gif

pora dydziu tikrai mazokas g.gif vidurine tikrai thumbup.gif kita galima jau i kudenas idet mirksiukas.gif aladino'dzinsus pernai ikalbejo pardaveja,bet ,kai namie pasmatavau blink.gif blink.gif blink.gif -nezinau ar veidrodis ar mano kumpiai dar 20cm priaugo g.gif nuteskiau,taip ir guli ax.gif
Atsakyti
Mane irgi praeita vasara pardaveja gariunuose ikalbejo aladino kelnes nusipirkt.Kai namo grizau ir pasimatavau dar karta tas kelnes tai sokas istiko...nei karto ju ir nebeapsimoviau smile.gif doh.gif
Atsakyti
user posted image
Jūsų teismui mano suknelė. Manau galėtų būti keliais cm ilgesnė...

Apie aladino kelnes (aš jas kažkodėl Muko kelnėm vadinu), turiu dvejas - dzinsus ir vasarines pirktas garuose. Aš su jom puikiai jaučiuosi. Gaila dabar neturiu foto, įkelčiau pademonstruot. Manau, viskas nuo figūros priklauso.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 11:00)
user posted image
Jūsų teismui mano suknelė. Manau galėtų būti keliais cm ilgesnė...

Apie aladino kelnes (aš jas kažkodėl Muko kelnėm vadinu), turiu dvejas - dzinsus ir vasarines pirktas garuose. Aš su jom puikiai jaučiuosi. Gaila dabar neturiu foto, įkelčiau pademonstruot. Manau, viskas nuo figūros priklauso.




tai kad jums toli grazu iki apvalutes schmoll.gif o suknele nebloga
Atsakyti
QUOTE(kuke @ 2012 04 12, 11:14)
tai kad jums toli grazu iki apvalutes schmoll.gif  o suknele nebloga

nu netoli... gal tik figūra labiau link smėlio laikrodžio. Sveriu šiandien 82 kg, na nusiridenau šiaip ne taip apie 4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2012 04 12, 10:16)
nu netoli... gal tik figūra labiau link smėlio laikrodžio. Sveriu šiandien 82 kg, na nusiridenau šiaip ne taip apie 4 smile.gif



Sveikos megrytes 4u.gif Ar priimsite i savo buri tikraaa storuliuke verysad.gif , sveriu laabai daug , Kazkur apie 130 .. , o dar ir figura vyrisko tipo ( peciai platus , pilvas ) ... , zinau , kad baisu , bet ... , niekaip negaliu tu savo palydovu atsikratyti , todel stengiuosi bent jau kazkaip maskuoti rubais .. Idomu , ar cia dar yra toookiu dideliu mergyciu cia ?

Na , o 82 kilogramiukai tikrai nedaug mirksiukas.gif . Su suknyte atrodote labai sauniai thumbup.gif
Atsakyti
Gal ir netiek daug, bet... kai rūbelius tenka rinktis XL, XXL susiduriu su gal retesnėm problemom nei minkštesnės merginos, bet tų problemų pilna...
Atsakyti