Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana krikšto tėvams

Padovanokit graziu kriktynu nuotrauku (albuma, fotoknyga ar pan.) mirksiukas.gif Nes vistiek manau nores turetu atsiminimui ir uzsakines.

Kita ideja (man labai patikusi, kadangi t.p. nemegstu bereikalingu bezdelusku doh.gif ), tai gardumynu krepselis, i kuri galima ideti butelaiti gero vyno, suriu, vytintu mesyciu, kumpio, desrikiu, medaus ir pan. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 16:02)
Kita ideja (man labai patikusi, kadangi t.p. nemegstu bereikalingu bezdelusku  doh.gif ), tai gardumynu krepselis, i kuri galima ideti butelaiti gero vyno, suriu, vytintu mesyciu, kumpio, desrikiu, medaus ir pan.  thumbup.gif

Pastaroji idėja tikrai verta dėmesio thumbup.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 17:02)
Padovanokit graziu kriktynu nuotrauku (albuma, fotoknyga ar pan.) mirksiukas.gif  Nes vistiek manau nores turetu atsiminimui ir uzsakines.

Kita ideja (man labai patikusi, kadangi t.p. nemegstu bereikalingu bezdelusku  doh.gif ), tai gardumynu krepselis, i kuri galima ideti butelaiti gero vyno, suriu, vytintu mesyciu, kumpio, desrikiu, medaus ir pan.  thumbup.gif


aš irgi galvoju ką padovanot orginalaus prasmingo ir kad nebūtų nereikalinga. Į nuotraukas aš irgi skeptiškai žiūriu kažkaip manau jei norės pasidarys o daryt nori nenori tai nežinau.

O dėl gardumynų krepšiolio faina dovana, bet atrodo suvalgys ir tiek žodžiu nežinau ir aš ieškau idėjų
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2011 06 26, 16:11)
Pastaroji idėja tikrai verta dėmesio  thumbup.gif
Ačiū  4u.gif

QUOTE(archeologe @ 2011 06 26, 16:12)
aš irgi galvoju ką padovanot orginalaus prasmingo ir kad nebūtų nereikalinga. Į nuotraukas aš irgi skeptiškai žiūriu kažkaip manau jei norės pasidarys o daryt nori nenori tai nežinau.

O dėl gardumynų krepšiolio faina dovana, bet atrodo suvalgys ir tiek žodžiu nežinau ir aš ieškau idėjų

Nu matot, as visada bandau isivaziduoti ko gi noreciau as budama kriksto tevu vietoje blush2.gif Kazkokiu niekuciu, kuriu nei kur padesi, o ismesti gaila, tikrai nenoreciau jokiu budu schmoll.gif O nuotrauku tikrai noreciau ir uzsisakyciau, nes noreciau tureti grazu prisiminima apie svente. Gardumynus dar mieliau suvartociau biggrin.gif O bereikalingais rakandais nenoreciau apsikrauti blush2.gif Dar apsidziaugciau gavusi koki nors SPA proceduru kupona blush2.gif ar koki pakvietima i vandens atrakcionus thumbup.gif arba bilietus i koki koncerta, teatra wub.gif Nu cia zodziu labai didele pasirinkimo laisve, tiesiog pagalvokit apie kiekviena zmoguti, kas jam butu malonu, juk nebutina kad dovanele butu tiesiogiai susijusi su krikstu. Bent jau as tai isivaizduoju, kaip atsidekojima uz tai, kad sutinka eiti i tokias pareigas ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Megi Simpson, ir aš kažkaip panašiai galvoju dėl tų visų dovanų, tik va dėl nuotraukų.... na nežinau ar jų reikia, kur paskui tą albumą dėt?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2011 06 26, 16:40)
Megi Simpson, ir aš kažkaip panašiai galvoju dėl tų visų dovanų, tik va dėl nuotraukų.... na nežinau ar jų reikia, kur paskui tą albumą dėt?

Oi, as tikrai nesakau, kad dabar butina daryti tas foto, tiesiog kaip ideja daviau ir tiek blush2.gif O del to, kur jas deti, tai sakyciau ten, kur buna sudetos visokios svarbios, grazios seimos nuotraukos blush2.gif Nezinau kaip kam, bet pas mus namie yra stalciukas, kuriame sudetos keliu kartu nuotraukos su kazkokiais svarbiais ivykiais ar tiesiog graziais momentais wub.gif O kriksto tevais nekvieciami kazkie pasaliniai zmones, juk tai buna patys artimiausi. Aisku dauguma dabar laiko foto skaitmeninese laikmenuose, bet man mieliau, kai turiu dar ir popierines.
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 16:49)
Oi, as tikrai nesakau, kad dabar butina daryti tas foto, tiesiog kaip ideja daviau ir tiek  blush2.gif  O del to, kur jas deti, tai sakyciau ten, kur buna sudetos visokios svarbios, grazios seimos nuotraukos  blush2.gif Nezinau kaip kam, bet pas mus namie yra stalciukas, kuriame sudetos keliu kartu nuotraukos su kazkokiais svarbiais ivykiais ar tiesiog graziais momentais  wub.gif O kriksto tevais nekvieciami kazkie pasaliniai zmones, juk tai buna patys artimiausi. Aisku dauguma dabar laiko foto skaitmeninese laikmenuose, bet man mieliau, kai turiu dar ir popierines.



VISIKAI PRITARIU KA SAKAI thumbup.gif MAN TAIP PAT BUTU GRAZU FOTOKNYGA smile.gif BET SAKOTE KAD FOTO TURETU BUTI IS SVENTES,BET DOVANA NORISI DOVANOTI PER TA PACIA SVENTE,TAI KAIP TA FOTOKNYGA PADARYTI g.gif JEI BUS FOTO TIK DAROMOS unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 27 birželio 2011 - 13:51
as susimasciau apie sitokia dovana g.gif http://dovanera_lt/p...products_id=113
jau pirmais mna tokia mintis buvo,bet neradau kur pirkti graziu sauksteliu verysad.gif

ka jus manote?
o as mastau vis,ar butina Kriksto tevams kazka pirkti dovanu?
Atsakyti
Mes tai kriksto teveliams dovanojome albuma,nes jau nemazai musu vaikucio nuotraukeliu buvo prisirinke ir jos graziai kruveleje guledavo sudetos,tai kazkaip kilo mintis,padovanoti albuma,kad turetu kur nuotraukytes sudeti. Albumo pirmame puslapyje grazius zodelius uzrase iklijavom 4u.gif Ir dar dovanojome dekupazuota grazu remeli su vaikiuku nuotraukyte ir pasakem,kad po krikstynu pakeisim ten i svetine nuotraukyte 4u.gif . Fotografes paprasem,kad sventes metu padarytu grazia nuotraukyte krikstuko su krikstateviais,tai ta nuotraukyte ir idesim paskui nuvaziave. ax.gif
Cia musu buvo toks variantas.... Ir musu atveju labai tinkamas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rloreta: 28 birželio 2011 - 09:22
QUOTE(escada* @ 2011 06 28, 00:03)
as susimasciau apie sitokia dovana  g.gif  http://dovanera_lt/p...products_id=113
jau pirmais mna tokia mintis buvo,bet neradau kur pirkti graziu sauksteliu verysad.gif

ka jus manote?
o as mastau vis,ar butina Kriksto tevams kazka pirkti dovanu?

O čia būtų inicialai ant šitų šaukštelių kieno - krikštatėvių ar krikštavaikio? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sija8 @ 2011 06 28, 10:34)
O čia būtų inicialai ant šitų šaukštelių kieno  - krikštatėvių ar krikštavaikio? ax.gif  blush2.gif



ant tu sauksteliu graviruociau krisktamotei(krikstateviui nuo krikstasunio,(arba nuo Matuko) g.gif
Atsakyti
QUOTE(escada* @ 2011 06 29, 11:51)
NEJAUGI NIEKAS NIEKO NEDOVANOS KRISKTO TEVAM? KAD TEMA TOKIA TUSCIA? unsure.gif

Na tikrai planuojam kažkaip padėkoti jiems, bet esu dar apmąstymuose.
Atsakyti