Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Nu jau grožiai grožiai visų 4u.gif 4u.gif
aš su klausimu. Lipdžiau meškutį iš pastiliažo, ir jis man lošėsi atgal, na lyg norėtų atsiremti smile.gif kaip jūs padarote tokius tiesius, nepasvirusius atgal ar šonan??/ ir kaip džiovinate? nes man prilipo prie lėkštės g.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2011 06 26, 19:31)


sakykit o kur butu galima paziureti kaip padaryti torta (.)(.) ???????? na kaip ji sudeliot kad gautusi ta forma,paskui dengimo mase turbut apdengt ir papuost g.gif

Aciu kas pades mirksiukas.gif


negi nieks nezino kaip? g.gif Maciau tikrai kad ne viena daret ax.gif
Atsakyti
akvilyte....Olesta ...Auksiuke... puikūs tortai wub.gif ...labai patiko oro balionas , ir tortas Karolina .... tik ....vis tik tai tortas , ir aš rašyčiau Karolinai 4u.gif .

Ir aš metu , paskutinį šios savaitės .

Sukaktuvininkas pareiškė ..: "teletabiai gali būti ir maži , bet jei nebus mano siurblio , aš mušiu tortą ..." blink.gif lotuliukas.gif .....jetau 4 metukų vaikas doh.gif lotuliukas.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2011 06 26, 21:33)
negi nieks nezino kaip? g.gif Maciau tikrai kad ne viena daret ax.gif

guziuk, as nezinau, bet lyg tais maciau kaip daryti temoje, kuri yra virsui apie puosima be komentaru 4u.gif Pabandyk perzvelgti, ten labai daug visokiu receptu, technologiju ir pan. sudeta thumbup.gif

Oro balionas akvilytes, abaldenas blink.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2011 06 26, 20:33)
negi nieks nezino kaip? g.gif Maciau tikrai kad ne viena daret ax.gif


Imami du vienodi dubenėliai , išklojami plėvele ( kad paskui galima būtų išimti ) , ir formuojami papiukai , bent aš taip darau smile.gif .
Atsakyti
http://www.supermama...?...78104&st=12
Guziukas-čia rasi informaciją apie grožybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 26, 22:45)
guziuk, as nezinau, bet lyg tais maciau kaip daryti temoje, kuri yra virsui apie puosima be komentaru  4u.gif Pabandyk perzvelgti, ten labai daug visokiu receptu, technologiju ir pan. sudeta  thumbup.gif



nu lyg nera,as tas temas jau skersai iziurejau,arba nemaciau,ot varna busiu doh.gif g.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 26, 22:46)
Imami du vienodi dubenėliai , išklojami plėvele ( kad paskui galima būtų išimti ) , ir formuojami papiukai , bent aš taip darau  smile.gif .

ta prasme is meducio tarkim iskociojam dubenelio dydzio paploti ir juo apdengiam dubeneli g.gif kazka ne taip supratau g.gif doh.gif ar jau iskepta paploti dedam ant dubenelio g.gif bet kai isimsiu ir sukris g.gif

pleace padekit,labai reik nustebint zmogu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sn-inga @ 2011 06 26, 22:51)
http://www.supermama...?...78104&st=12 
Guziukas-čia rasi informaciją apie grožybes    mirksiukas.gif

aciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wub.gif as kazkur ne ten ziurejau matyt doh.gif jei pavyks butinai parodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pirmai biggrin.gif užvešk Dituvon ir kąsnelį kokį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sn-inga @ 2011 06 26, 22:57)
Man pirmai    biggrin.gif  užvešk Dituvon ir kąsnelį kokį    mirksiukas.gif

kazi kaip cia man iseis,ziurejau ziurejau ale nedaeina,kaip ten padaryta g.gif tipo is meducio negalim padaryt papuku g.gif mistika kolkas doh.gif o norejau kai ka nustebinti gimsiuko proga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmantuks81 @ 2011 06 26, 22:29)
aš su klausimu. Lipdžiau meškutį iš pastiliažo, ir jis man lošėsi atgal, na lyg norėtų atsiremti smile.gif kaip jūs padarote tokius tiesius, nepasvirusius atgal ar šonan??/ ir kaip džiovinate? nes man prilipo prie lėkštės  g.gif

džiovinant - pabarstyti krakmolo ant pagrindo. Tada neprilips. Nedžiovinti labai karštoj vietoj, kad nepradėtų cukrus lydytis.

Jeigu labai lošėsi meškutis, vadinas, pastilažas buvo skystokas. Reiktų priminkyt cukraus pudros arba krakmolo, šiek tiek, nedaug.. kad stabilesnė masė būtų. Gal pirmai pradžiai dėl stabilumo pagelbėtų įsmeigtas spagetis. smile.gif Daugiau tai jau nežinau ką patarti.

žinau ką dar patarti - darbo darbo ir darbo, praktikos ir praktikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 26 birželio 2011 - 21:13
QUOTE(guziukas @ 2011 06 26, 22:09)
kazi kaip cia man iseis,ziurejau ziurejau ale nedaeina,kaip ten padaryta g.gif tipo is meducio negalim padaryt papuku g.gif mistika kolkas doh.gif o norejau kai ka nustebinti gimsiuko proga verysad.gif

as kiek supratau,kad adrija dubeneli iskloja plevele ir pvz jai nori meducio tai tepi krema dededi maza paplotuka vel krema ir vel paploteli jau didesni kol uzpildisi dubeneli i virsu vis dides paploteliai o tada apversi ir iskris papukas g.gif mirksiukas.gif nu jai nenusisvaigau tada gerai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viilmute: 26 birželio 2011 - 21:16
QUOTE(viilmute @ 2011 06 26, 21:15)
as kiek supratau,kad adrija dubeneli iskloja plevele ir pvz jai nori meducio tai tepi krema dededi maza paplotuka vel krema ir vel paploteli jau didesni kol uzpildisi dubeneli i virsu vis dides paploteliai o tada apversi ir iskris papukas g.gif  mirksiukas.gif  nu jai nenusisvaigau tada gerai blush2.gif


Taip smile.gif .

Tik .... aš imu didelį lakštą ( to dubenėlio išlenktą skersmenį ) , kad lakštas būtų mikštas , kuriam laikui prikloju jį drėgnu audeklų , jis tada tampa guminukas , ir iškloju dubenėlį visą , tada sluoksniuoju , kai išimsite , galite netepusios sviestiniu kremu puošti net beze , nėra jokio sąlyčio su kremu .

Biskvitas minkštas , nereikia nei drėgno audeklo , ir taip išsilenkia . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 26 birželio 2011 - 21:23