Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(naitas @ 2011 06 26, 22:11)
džiovinant - pabarstyti krakmolo ant pagrindo. Tada neprilips. Nedžiovinti labai karštoj vietoj, kad nepradėtų cukrus lydytis.

Jeigu labai lošėsi meškutis, vadinas, pastilažas buvo skystokas. Reiktų priminkyt cukraus pudros arba krakmolo, šiek tiek, nedaug.. kad stabilesnė masė būtų. Gal pirmai pradžiai dėl stabilumo pagelbėtų įsmeigtas spagetis.  smile.gif  Daugiau tai jau nežinau ką patarti.

žinau ką dar patarti - darbo darbo ir darbo, praktikos ir praktikos  4u.gif

ačiū
sutinku kad praktikos reikia drinks_cheers.gif smile.gif tai turiu pastiliažo ir reiks žaisti smile.gif
į krakmolą kišau pirštus, bet pabijojau labai sukietinti masę, galvojau paskui matysis nevientisumas... smile.gif
reikia dar su vaiko modelinu palipdinėti, kad ranka įgustų kruopščiau dirbti smile.gif
na aišku ir priemonės tam specialios palengvintų..

aš nuo pat ryto lendu į senas Jūsų temas ir taip iki išnaktų, žiūriu žiūriu, skaitau skaitau, tortus kopinuosi smile.gif artėja mano trisdešimtmetis, vaiko krikštynos.. noriu dailių, gražių, skanių torčiukų.. man jau net naktimis sapnuojasi tie grožiai mirksiukas.gif blush2.gif kepėjėlės, kurios daug kepate, patarkite skanių ir einamiausių tortukų pavadinimus, reiks prasikepti..
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 06 26, 23:15)
as kiek supratau,kad adrija dubeneli iskloja plevele ir pvz jai nori meducio tai tepi krema dededi maza paplotuka vel krema ir vel paploteli jau didesni kol uzpildisi dubeneli i virsu vis dides paploteliai o tada apversi ir iskris papukas g.gif  mirksiukas.gif  nu jai nenusisvaigau tada gerai blush2.gif



QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 26, 23:18)

aaa, nu dabar aisku thumbup.gif

tik paploteli turbut reik tiesiog is akis pjaustyti,nu dydzius as norejau sakyt,nuo maziausio iki didziausio,dubenelio plocio???

Gal kas dazu galit parduot blush2.gif man reiktu raudonu liemenukui ir juodu petneselem,na ir paciai masei kazi kokiu reiktu,nes baltu juk nedarysiu papuku,sakys is kur ta baltaskure doh.gif lotuliukas.gif kaip ta kuno spalva padaryt g.gif ir spenelius kaip patamsit dar???? buciau tikrai dekinga,lauksiu i az kas galetu blush2.gif
Atsakyti
dažu gali čia nusipirkti......
čia
tikrai patikima ir geri dažai.....
Atsakyti
aciu mergytes jums mirksiukas.gif ziuresim kaip cia as tuos grozius padarysiu biggrin.gif
Atsakyti
Olesta, kaip raset Nojaus krikstas? su pastilazu per svirksta? ar nusisneku?
Atsakyti
poster_offtopic.gif .... merginos , ką įrašyti , kad mestų tortus su Dora ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 06 26, 23:10)
poster_offtopic.gif .... merginos , ką įrašyti , kad mestų tortus su Dora ? 4u.gif

cake dora mirksiukas.gif
Atsakyti
@adrija, norejau paklaust del aguonu , kur praejusioj temoj buvot torta idejusi. Gal turit foto is arciau ar kokia nuorodele, pgl kuria daret? tortas tas nerealaus grozio wub.gif
Atsakyti
mergytės, jei vien nuo manęs priklausytų kaip ir kas turi būti parašyta, ir kaip išdėlioti kompozicijas... pačios suprantat, Karolinos torte man ir gėlytės nebūtų pamaišiusios, ir užrašas su kita galūne, bet gi ne visada aš galiu vadovauti paradui 4u.gif

Nojaus krikštą rašiau iš tos pačios masės per švirkštą, Auksiuke, viską teisingai įžvelgei 4u.gif

kodėl dabar iš medučio negalima iškepti papukų: taigi prisikepi skrituliukų mažėjančia tvarka, sutepi kūgelius, kremu užapvalini, leidi subręsti ir puoši 4u.gif jau nieks kitas kaip medutis geriausiai tinka jų gamybai, prisikepi lakštelių mažėjančia tvarka ir sutepi, viršų suapvalini ir vsio 4u.gif

Skirmantuks81, pagarba už Jūsų šitą indėlį, visoms pradedančioms nuo to ir reikėtų pradėti, sveikinu žengus teisingiausią žingsnį tortų puošimo pradžios link, o kas dėl receptų, kiekviena turim savo mėgiamiausius, siūlau studijuoti receptus, atsirinkti, kas Jūsų skoniui priimtina, kas ne ir per laiką, pabandžius vieną kitą tortą, atrasit savuosius favoritus, o galbūt net kursite skonius pati 4u.gif
QUOTE
aš nuo pat ryto lendu į senas Jūsų temas ir taip iki išnaktų, žiūriu žiūriu, skaitau skaitau, tortus kopinuosi smile.gif artėja mano trisdešimtmetis, vaiko krikštynos.. noriu dailių, gražių, skanių torčiukų.. man jau net naktimis sapnuojasi tie grožiai mirksiukas.gif blush2.gif kepėjėlės, kurios daug kepate, patarkite skanių ir einamiausių tortukų pavadinimus, reiks prasikepti..
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2011 06 26, 15:12)
fantastika  wub.gif
Gal galėtumėt parašyti,kokią aspalva naudota pirmojo torto gėlei?  wub.gif  4u.gif

dekui:) naudojau is americolor mauve spalva...kai isdziuvo ji man gavosi tokia pilksva.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(guziukas @ 2011 06 26, 18:31)
Cia kaip visad yra i ka akis paganyti thumbup.gif Saunuoles jus wub.gif

sakykit o kur butu galima paziureti kaip padaryti torta (.)(.) ???????? na kaip ji sudeliot kad gautusi ta forma,paskui dengimo mase turbut apdengt ir papuost g.gif

Aciu kas pades mirksiukas.gif
Papildyta:

imesiu cia dar ta grozi,negaliu atsiziureti,kaip kriuopsciai zmogus dirba,kaip viskas lygu,gaila kad ji toli,nebekepciau pati jei buciau salia lotuliukas.gif

dekui visoms uz pagyras... 4u.gif
Akvilyte - kaip visada originalu:) oro balionas grazus:)
@Adrij@ - labai fainas su meskiuku ir islesituvinis superinis thumbup.gif
Olesta- pirmasis su leliuku toks paprastas, neperkrautas...grazu smile.gif
auksiuke - pirmasis toks spalvingas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 06 27, 00:17)


kodėl dabar iš medučio negalima iškepti papukų: taigi prisikepi skrituliukų mažėjančia tvarka, sutepi kūgelius, kremu užapvalini, leidi subręsti ir puoši 4u.gif  jau nieks kitas kaip medutis geriausiai tinka jų gamybai, prisikepi lakštelių mažėjančia tvarka ir sutepi, viršų suapvalini ir vsio 4u.gif



as ta pati pamaniau kol skaiciau visokia info,nes kiek dariau meduti,sutepus is jo gali ka nori padaryt,man patinka,kad ir is rafaelo,manau taip pat galim,gal nesukristu g.gif

o tuos spenelius is tos pacios dengimo meses darot ??? tik kaip juos patamsint,jei jau mase isminkita bus su kitais dazais,kuno spalvos,dar juos reiks kazkaip isgaut g.gif nors jau sake viena kepeja kad lyg geltona su juodu maisyt g.gif
Atsakyti

QUOTE(Dianocka @ 2011 06 26, 23:21)
dekui:) naudojau is americolor mauve spalva...kai isdziuvo ji man gavosi tokia pilksva.... smile.gif

oho,pavaizduota ji visai kitokios spalvos,nei jums išėjo... bigsmile.gif
gaila,jau užsisakiau...
dėkui 4u.gif











Atsakyti